Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam problem2

psychoterapia- czy mam sie bać?

Polecane posty

To raczej ktos inny powinien miec poczucie winy a nie Ty ... Piszesz moje slowa sprzed kilku miesiecy :( Teraz wiem,ze to nie ja jestem temu wszystkiemu winna:) Idz do psychologa to Ci naprawde pomoze, nie ma sensu sie tak meczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelek ona
pierdolnęta, dzięki za odp :) Al pokoju, to trochę mi nie po drodze...Ale słyszałam tez, że dobra jest poradnia na ul. Śląskiej. A ten psychiatra na Basztowej to z ubezpieczenia przyjmuje? Byłam kiedyś u psychiatry... Dostałam skierowanie na terapię, ale nie poszłam :o( własnie na śląską się wybierałam) nie wiem dlaczego.... odwlekałam, odwlekałam i w końcu nic z tego nie wyszło. Ja jestem bardzo zamknięta. Jak mam mówić o sobie, to ciężko to idzie. Są takie rzeczy które mi przez gardło nie przejdą, a mozę to są własnie te istotne... i lecz się tu człowieku, heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gargamelku psycholog bedzie sie staral Cie otworzyc ... i wiem ze czasami to trwa strasznie dlugo az osoba pokona ten opor przed mowienie, ale od tego sycholog raczej zacznie jak zobaczy u Ciebie opor ;) Nie bojcie sie to naprawde nie jest takie straszne :) a potem mozna zaczac lepiej zyc i to zabija wszystkie niemile chwile i wszystkie doly :) Ja mi bylo zle to sobie myslala, ze przeciez gorzej byc nie moze, ze robie to dla siebie, ze potem bedzie lepiej i warto to przeczekac,zeby pozniej bylo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelek ona
cocinelka, dzięki za otuchę :) Moje życie jest beznadziejne, taka wegetacja. czasami myślę, że sama sobie poradzę, ale jakoś nic z tego nie wynika ... i dalej ciaptam się w tym bagienku(jak już ktoś tu pisał)... Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upne se
moze jeszcze ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cocinelka
cocinelka czy u psychiatry musiałas prosic o skierowanie na psychoterapie, czy sam Cie sierował? Długo czekałaś w kolejce? Jak często chodzisz (lub chodziłaś) na psychoterapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idac do psychiatry powiedzialam,ze tak naprawde chce isc do psychologa :) I on tam cos popytal i dal skierowanie do psychologa :) Chodze co tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgorna jest rownolegla do wojewodzkiej, tak mi sie wydaje :P w kazdym razie w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olobolo
ja tez sie wybieram jestem z lubelskiego tylko kazali mi przyjsc z kims kto mnie znam mam tata itp jestem negatywnie do tego nastawwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olobolohjkjjjk
ja tez mam isc do psychoterap nie bardzo tam mnie ciagnie poza tym kazali mi przyjsc z kims kto mnie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cocinelka
cocinelka, dzieki za pomoc... tersz najważniesze, wykonać ten naważniejszy krok, czyli zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cocinelki
Codziennie mówię, ze jutro to zrobię... a chwilami wydaje mi się, że sama sobie z sobą poradzę... to g. prawda. zROBIę TO... W TYM MIESIACU !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuyiugjhghj
cocinelka, płacisz coś za wizyty? Do której najpóźniej ta Twoja lekarka przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie place za wizyty :) Ona przyjmuje niestety tylko rano, z tego co wiem to do 13 ;) Do cocinelki trzymam kciuki !!! Zadzwon tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cocinelki
oj jak tylko do 13, to muszę sobie podarować, albo poszukac gdzie indziej... ale zadzwonię i się dowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkljlk
i proszę daj znać, do której najpóźniej przyjmuje, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upska
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upska
piszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co podnosisz ten temat ?? mysle,ze juz wiele zostalo powiedziane i teraz trzeba isc i sprawdzic to na wlasnej skorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cocinelki
Szukałam i nie moglam znaleźć, ale na szczęście ktoś wyłowił topik.:D Cocinelko, czy mogłabys podadac mi nr tel do tego psychiatry który skieruje mnie do psychologa? (tzn tego od którego Ty zaczynałaś) Bo szukałam i niczego konkretnego nie znalazłam. Dzieki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda
zna ktoś jakiegoś dobrego, godnego zaufania psychologa na NFZ dla osób dorosłych. czy ktoś jest w stanie mi kogoś polecić z Zawiercia albo z Dąbrowy Górniczej czy nawet Myszkowa. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cocinelki do pcyhiatry to dzwonisz pod ten sam numer co do psychologa co podalam linka ;) on sie nazywa drzewiecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do coci
cocinelko, wiesz może do której jest otwarta Twoja przychodnia jutro? Napisz mi jak do niej dojść z ulicy Jagiellońskiej (urząd wojewódzki) lub z dworca kolejowego, kto oprócz Twoich lekarzy też jest godny zaufania? - chodzi głównie o tych przyjmujących w godzinach popołudniowych. Bardzo proszę o w miarę szerokie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jagielonskiej trzeba isc do kolejnej ulicy rownoleglej w dol i na tej ulicy to bedzie ;) tak mniej wiecej na przeciwko przystanku na jagielonskiej. A co do innego lekarza to nie mam pojecia kto tam ejst dobry, ale wydaje mi sie ze tam wszystkie sa dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×