Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czemu z kubka niekapka smierdz

czemu z kubka niekapka smierdzi??

Polecane posty

Gość czemu z kubka niekapka smierdz

wlewam soczek - najczesciej bobofruta, jak polezy ze 3 godziny to zaczyna smierdziec.. taki zwinialy zapach.. błeee co mam zrobic? czemu tak sie dzieje? kubki myje kilka razy dziennie.. moze sok sie tak szybko psuje bo w domu cieplo a w srodku niekapka nie ma powietrza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 godziny matko
poyebało cię? i co dajesz potem dziecku zgniły soczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu z kubka niekapka smierdz
boze!!! a gdzie ja napisalam ze daje ten soczek????zauwazylam ze wszytkie mamy na kafeterii uwielbiaja sobie tak dopowiadac:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godz to dlugo szczególnie kiedy taki soczek stoi w cieplym pomieszczeniu. niestety takie rzeczy jak kubki i butelki trzeba czesto wymieniac bo nawet wygotowywanie ich po pewnym czasie nie jest w stanie usunąc tego dziwnego zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to norma z tymi kubeczkami! poprostu lej troszke soczku , tyle zeby dziecku starczylo do napicia sie a potem dolej,alo zostaw otwrty kubeczek a zamykaj jak podajesz! to wlasnie ten bol! ja mam kilka kubkow i zmieniam je kilka razy dziennie a problem ten sam i robie jak pisalam wyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego ze 3 godziny...Ja piernicze jakie niektore laski tu siedzące to pipy(to do tej oburzonej z pomaranczowym nickiem"3 godziny" ze daje sie dziecku sok ktory byl w niekapku przez 3 godziny). wygotowuj kazdego wieczora niekapek-powinno pomoc.A dziewczyny powyzej daly dobra rade-nalewaj troszke soku,moze nie cala butelke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja ma pol roku jeden niekapek i nic nie smierdzi, bo po prostu go MYJĘ plynem do naczyn i co pewien czas zmieniam ustnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×