Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ripatipitui

JAKI KOLOR WŁOSÓW JEST NAJŁADNIEJSZY? GŁOSUJCIE I WYRAŻAJCIE TU SWOJE OPINIE!

Polecane posty

Gość Niebieska Julia
Ja mam włosy czarno niebieskie i mam wyje....bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brazowe
Zdecydowanie brązowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem naturalna brunetką i mam brązowe oczy. kupuję farbę brownie z loreal casting. jest świetna , odcień brązu z dodatkiem czerwieni :)) mojemu chłopakowi się bardzo podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet zajebissty <3
Moim zdaniem czerwony , bo ogólnie uwielbiam czerwone włosy chociaż czerwony jest oryginalny to choćby na jakiś czas można spróbować i zobaczyć jakby się w nim wyglądało.To tylko moja myśl , ale sądzę , że można by spróbować ;) ...Ogólnie uważam , że jest dużo ładnych kolorów włosów , ale kolorowe (np.niebieski , czerwony zielony itd.) uważam za jedne z najfajniejszych :) BY PASZTET ZAJEBISTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z zip
Wszystkie kolory włosów są piękne! Ja bym najchętniej co chwilę zmieniała, niestety moje włosy już raz przeżyły taką ferię barw i już drugi raz im nie zafunduję takiej huśtawki! Zapraszam przy okazji na mój blog o zdrowiu i urodzie! :) http://www.zdrowaipiekna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słotka blondi
ja głosuje na -blond ciemny to mój naturalny kolor jest śliczny ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słotka blondi
głosujcie na bląt >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę ciemne kolory - jednak to wszystko też zależy od urody niektórym lepiej w jasnych innym w ciemnych. Ja przez parę lat farbowałam się na blond do czasu aż poniszczyłam sobie włosy tym rozjaśnianiem i poznałam chłopaka który namawiał mnie na ciemne włoski i dziś od 2 lat mam ciemne zdrowe włosy - jestem z tym chłopakiem i wszyscy mówią że wyglądam o wiele lepiej. A ja wręcz nie mogę patrzeć na swoje stare zdjęcie gdzie byłam blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze uważałem, że najladniejsze są ciemnowłose, długonogie, z dużym biurem i pupą. Teraz jestem z blondynką farbowaną ale nie malującą się, wysoką, szczupła, z małym biustem i pupą :D Taką dziewczyneczką i nie mogę od niej oderwać oczu. Jest śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka111112222
to zależy, niektóre kobiety ładnie wyglądają w ciemnych, inne w jasnych... ja np. mam bardzo jasną oprawę oczu, ale włosy z natury brązowe. Jednak w brązie wyglądam smutno i niewyraźnie, dlatego rozjaśniam włosy... i od razu lepiej. Poza tym zauważyłam, że jak mam brązowe czy ciemnoblond włosy to staję się "niewidzialna", nikt na mnie nie zwraca uwagi, staję się taka nijaka, "jedna z tysiąca, w tłumie", szara myszka... natomiast blond włosy rzeczywiście przyciągają uwagę i to baaaardzo ;) A już długie blond włosy.... bajka ;) Ale muszą być zadbane, i żadne tam tanie rozjaśniacze z których wychodzi żołty paskudny blond, tylko muszą być porządne farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka9
blond bo jest najładniejszym kolorem dla tego bo jest jasny świecący i bardzo ładnie się prezentuje nawet na zniszczonych włosach a szatynki brunetki i rude nie zawsze na ich zniszczonych włosach nie zawsze wygląda ładnie ale oczywiście nie mówie ze nie ma ładnych tylko włosów bląd ale mi szczerze się najbardziej podoba bląd i nic i nikt tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kocham blondynki miłością niezmienną. :) Strasznie mi się podobają długie, jasne włoski, których niestety nie dane mi mieć. Czarnulki też są super, choć i tak mój nr 1 to jasnowłose. Pamiętajcie, że mówimy TYLKO o włosach. Jak laska ma twarz jak tatarskie siodło to kolor włosów nie zrobi większej różnicy. To samo w przeciwną stronę. CO do inteligencji względem koloru włosów to chyba nie trzeba nawet komentować. ;) Jak ktoś uważa, że ma to jakiekolwiek znaczenie to jest tą "MENTALNĄ blondynką" rodem z kawałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem blond jest najpiękniejszy..ale musi byc naturalny xd sama zawsze chcialam byc blondynka i w koncu nia jestem ale tak zniszczylam sobie wlosy ze nie moge na nie patrzec..wiec wracam do mojego ochydnego naturalnego brązu...w ktorym wygladam okropnie bo jestem blada i mam niebieskie oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci wolą blondynki dopóki nie zakochaja sie w brunetce xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NATURALNE ! TYLKO I WYŁĄCZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiękniejsze są kobiety z ciemnymi włosami o pełnych, kobiecych kształtach. MNIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.jasny popielaty blond 2.zloty blond 3.bezowy blond 4.rubin 5.rude 6.kasztan 7.heban Nie lubie mysiobrazowych i szaroczarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

To zależy jedni wyglądają lepiej w blondzie A inni w czarnych ale ogólnie to uwazam że blond to taki brak barwy:p Osobiście stawiam na ciepły brąz.

PS Bez obrazy dla blondynow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindzia

Według mnie blond...ale wsumie czarne i rude też są spoko , najgorsze brązowe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×