Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZATSANAWIAM SIE NAD TYM

WEGETARIANIZM KTO ZA, A KTO PRZECIW??

Polecane posty

No właśnie że mają, tylko im tak wpojono że nie. Widziałaś film garbage warrior? Wszędzie na kuli ziemskiej można wybudować dom samowystarczalny, który dostarcza niezbędne rośliny dla nas. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]talifero aleksandra 1983 - nie pisz takich bzdetów, rak nie ma nic wspólnego z genetyką. Jeśli rodzice żarli takie samo ścierwo jak Ty to wtedy masz większe szanse na raka, nawet gdy jesteś małym dzieckiem. Nie ma w genach informacji nt raka, sprawdź sobie pisma naukowe, jakie informacje zawierają geny. Nie pierdziel bzdur. Jak w rodzinie nie było raka, to nie znaczy że jutro nie będziesz mieć Ty. Zastanów się. No i zeby na idiote bez wiedzy nie wyść tak ci tylko napiszę że część chorób nowotworowych jak i rak/to najpierw 2różne schorzenia i niestety są równiez genetycznie uwarunkowane.Np.Rak piersi jest genetyczny. Natomiast dobra uwaga że jak w rodzine chorób w/w nie było to nie znaczy ze się nie pojawią. U mnie w rodzinie nie było nowotworów pokoleniowo, a wujek dostał raka przewodu pokarmowego i wątroby. Żarł strasznie, za kołniez nie wylewał i go rak strawił. Kał mu się cofał do żołądka i przełyku.Miał straszną śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kittie Nie jestem ani za ani przeciw. Jestem mięsożerna ale nie krytykuje wegetarian. Nie podoba mi się tylko to, że oni bardzo często z niesmakiem a czasem wręcz z pogardą patrzą na tych "mięsożerców"! bo wpierdalacie schabowe a nam ideologia zabrania a slina nam ucieka z dupy do sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZATSANAWIAM SIE NAD TYM Ja nie chce schudnac tylko byc zdrowa i uniknac raka jak chcesz unikać raka to nie wchodź do wody tam ponoc ich pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wege mi sie wydaje że teraz każde jedzenie jest niezdrowe- niezależnie czy mięso czy rośliny, wszystko sztuczne i pełna chemii ptasia kupa jest full naturall polecam a smakuje jak czekolada z orzechami z nutą mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neutrina - rak piersi jest spowodowany spożywaniem białka zwierzęcego, głównie przez duże ilości mleka krowiego, pisano o tym w pismach naukowych w latach 70-tych, jeśli pijesz mleko codziennie to 100% że nie ominie Cię osteoporoza i rak piersi i jeszcze wiele innych schorzeń, których nie ma np. w plemionach afrykańskich, gdzie nikt nie podpiął by się pod wymię krowy, bo to jest po prostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz unikać raka to nie wchodź do wody tam ponoc ich pełno To mu się udało trollowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to śmiesze? ja się podpinam pod wymiono mojego kota filemona ma jedno skubaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"drugiej strony bardzo lubie wedliny,miesko -jednak one powoduja duzo chorob cywilizacyjnych jak rak," hihihihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talifero jak chcesz unikać raka to nie wchodź do wody tam ponoc ich pełno To mu się udało trollowi nie wiedziałem ,ze jestem pedałem onanistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam raka od nadmiaru pierdzenia , dżakuzi staremu robie to wszystko wyjaśnia rak się bierze z robienia pierdów pod wodom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala ale tu madre glowy, sami naukowcy i lekarze i wiedza skad sie bierze rak ...prosze, prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlwinkazBerlinka Takich trolli tutaj neiestey pełno, aż szkoda mi takich bezmózgów.Pewnie ejdzie na mielonece z biedronki tak ty tą mielonkę z biedronki kupujesz w przeciwieństwie do mnie i uzywasz jej jako lubrykantu albo robisz zachętę na swojej zapuszczonej śmierdzącej cipce dla bezdomnego psa - substytut minety nawet pijak pod sklepem na ciebie nie spojrzy , wyrzyga się na twój widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zordonowka ulalala ale tu madre glowy, sami naukowcy i lekarze i wiedza skad sie bierze rak ...prosze, prosze.... jedna głowna przyczyna pierdzenie w wannie w gorącej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlwinkazBerlinka A co lekarze może wiedzą skąd sie beirze rak ? Jak dla ciebie lekarz jest autorytetem to idz się powies od razu... ty sie wywieź sama na taczkach na gnój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxx
Nic tylko wyjebać takiemu w kły :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlwinkazBerlinka weź idź się powieś koleś bo aż żal patrzeć jak ludzie nie mają co ze sobą zrobić. a zabolało paszteta oj zabolało ,ciekawe skąd ty wiesz czy ja nie mam co robić tak jak ty , frustratko zakompleksiona , zaden cię nie chce to nie problem zauwazyć paskudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zordonowka - lekarz jest wyuczonym durniem, łamiąc świadomie przysiągę Hipokratesa: "...nie szkodzić....." stosując chemioterapię, powinien przynajmniej dostać podwójne dożywocie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MAlwinkazBerlinka A co lekarze może wiedzą skąd sie beirze rak ? Jak dla ciebie lekarz jest autorytetem to idz się powies od razu... " ' a po co mam sie wieszac?:D mi sie dobrze zyje ;] i tak, lekarz wie, naukowiec wie, kazdy wie przynajmniej co nie co o komorkach rakowych. i wlasnie lekarze wyleczyli kupe ludzi z raka (w tym moja babcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felixxx Nic tylko wyj**ać takiemu w kły porwał się szczerbaty na suchary , a co dziubuś mleczaki ci dopiero wypadły i ków tak zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taLifero zordonowka - lekarz jest wyuczonym durniem, łamiąc świadomie przysiągę Hipokratesa: "...nie szkodzić....." stosując chemioterapię, powinien przynajmniej dostać podwójne dożywocie....." alez pierdolisz. wlasnie dzieki chemioterapii moja babcia zyje. i wiele wiele innych istnien. wiec zamknij sie jak nic nie wiesz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×