Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZATSANAWIAM SIE NAD TYM

WEGETARIANIZM KTO ZA, A KTO PRZECIW??

Polecane posty

Gość nienienienie......
nie ale wiele rzeczy można ludziom wytłumaczyć np. min dzieki zobaczeniu, że sa alternatywy dla większości produktów pochodzenia zwierzęcego zostałam weganka a jeśli chodzi o śmierć sama w sobie nie jest "straszna" chodzi głwównie o to żeby zapobiegac ciermieniu i okrucieńtwu, bo wiekoszosc ludzi i tak bedzie korzystac z prod. pochodznie zwierzecego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź sie leczyć wariatko
cytuje trelemorele "to jest moje stanowisko dowidzenia, bo szkoda czasu..." jak już do widzenia oddzielnie się pisze , wróć się do szkoły z myśleniem to u was ciężko , jak mam być taka jak wy wegetarianie to na starcie podziękuję :( smutne bo jesteście mało inteligentni , nietolerancyjni i wręcz fanatyczni , przekonaliście mnie ,że nie warto się zmieniać .......na takich jak wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampki mają plastikową
trelemoreleelele nosze trampki materiał + podeszwa która jest plastkiowa także w butach skórkowych czyż nie wszystkie buty skókowe jakie widze mają dużo platkiku w sobie ciekawe czy jak zima też nosisz trampki a podeszwa jaka materiałowa?;) plastik przeciez zanieczyszcza środowisko a czyż nie o to chodzi w weganiźmie m.in. o ekologię? oj ale hipokryci z was i strasznie reagujecie emocjonalnie ;) jakby wasza misja była jedyna i słuszna na świecie , tylko świat nie jeden raz wam pokaże ,że wcale tak nie jest ;) ja się nie mam zamiaru zmieniać i jak ktoś mnie się pyta czy jestem za czy przeciw(bo takie pytanie zadał autor tego tematu) wegetarianizmowi powiem przeciw bo to wbrew naturze człowieka a szczególnie tego żyjącego w klimacie chłodnym i umiarkowanym (Polska to nie Indie zauważcie) i siada na psyche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak najłatwiej prawda?
merekhvamonmejoaaye Droga humanistka.x ! Wiem... wiem że widać po mnie tę "agresję". Całe szczęście w realu się powstrzymuję ale w internecie już nie mogę... jasne po ryju nie dostaniesz przez neta a tak to byś srała po gaciach ;) idioci z was, popyskujcie w realu wege bo w necie to kazdy głupi potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wege to wynaturzenie
veganka_anka lekarze już prabadali wegetarian i wegan, wegetarianie nie maja sie o co martwić, a weganie musza uzupełniać b12+d( każde młeko roślinne jest wzbogacane nimi + dostęp e suplementy) a co w roślinkach ich nie ma b12 i d ? czyli argument za tym,że nie zgodny z naturą człowieka ;)bo sam nie zsyntetyzuje tych witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptanie kto za a kto przeciw
tak jak napisał autor/ka : moje zdanie jest takie 7-8 lat dieta wegetariańska z próba wegańskiej w tym czasie 1,5 roku - 2 , suplementacje b12 , wit d nawet żelaza i magnezu , wszystko liczyłam starałam się i co ? jajco, w pewnym momencie niedobry , straszna depresja i tak dały znać o sobie a powrót do diety normalnej zaczął się dziwnie po prostu kebab najprawdziwszy i tatar z wołowiny, instynktownie i nie żałuję ponieważ w niedługim czasie wszystko przeszło i suplementacji stosować nie musiałam , może mam inny organizm ale jak mnie się ktoś zapyta to bezdyskusyjnie przeciw w moim przypadku wy macie wybór i róbcie jak chcecie , tylko na litość boską przestańcie z tą swoją nietolerancją jarosze i odpowiadajcie właściwie na pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie podaj źródło
ale nie pierwsze lepsze ale wiarygodne czyli tytuł pracy naukowej i badań lub gdzie szukać ;) "..leonka :) "białko zwierzęce jest potrzebne i jest bardziej wartościowe , gdyby człowiek miałbyć roślinożerny miałby taki sam układ trawienny jak roslinożerca , skok ewolucyjny człowieka był w epoce lodowcowej a wtedy ludzie raczej samych marchewek nie jedli wasza sprawa jak rujnujecie zdrowie pogadajmy za 20 lat " NAUKOWCY JUŻ DAWNO DOWIELDI ŻE BIAŁKO POCHODZENIA ROŚLINNEGO JEST BARDZIEJ WARTOSCIOWE NIZ TO Z PADLINKI..." w necie każdy pisze co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegetariańska sekto
Cholerna mięsna indoktrynacja. żałosne Neutrina to twoje strona 3 a wy to co uprawiacie "wegetariańską indoktrynacje" i tego nie widzicie? lecz się kobieto razem ze swoimi sekciarskimi świrusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenie do wariatkowa
skadtenaKONFORMIZMjasiepytam myślicie że kiedyś rzeczywiście zamkną rzeźnie? prędzej ciebie w psychiatryku :d buahhaaaahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenie do wariatkowa
fistaszek :) effka_777- ale jak piszą jedzący mięcho to już nie widzisz ? wyprowadzą człowieka z równowagi, a później się czepiają Ja ją rozumiem że się wkurrr, mam za sobą nie jedną przepychankę z padlinożercami ale wiem że takie dyskusje nie mają żadnego sensu, bo nie potraficie przyswoić najoczywistszych informacji. Macie na swoja obronę, obronę talerza z padliną tylko stek bzdur niczym nie popartych. ciekawe ciekawe cóż za paradoks , piszecie o równowadze a sami brak takowej emocjonalnej i tudzież psychicznej nie posiadacie ;) "niech żyje faszyzm i nietolerancja to aż bije" z waszych postów ;) i wy chcecie przekonać wszystkożerców do swojej ideologii ? mijacie się z celem ,gdybyście robili to bardziej w pokojowy i milszy sposób może i mnie nawet by to przekonało ale tak niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wegeświrów piszę
a kto cie głupia cipo goni ? po fasoli to sie pierdzi- żryj ty co chcesz, nalega ktoś abyś zmieniła diete ? to jest tylko wymiana poglądaów na forum nikt cie do niczego nie zmusza !!!! tak to jest jak sie wpie**ala codziennie zwłoki to sie ma trudnosci z senswonym mysleniem. wypowiedź weganki powyżej , jesteś obrzydliwą wulgarną babą tak to pisze wszystkożerca , jeżeli takie osoby się uważają za lepsze to faktycznie świat oszalał :( jak to mozliwe ,że to kim jesteś warunkuje jedzenie ? to jest równoznaczne z tym jakbys chwaliła się w szkole ,że jesteś wege i oczekiwała ,że będziesz lepiej traktowana i miała z tej racji lepsze oceny:( wstydzcie się takiej postawy wegetarianie wy macie problemy z sensownym myśleniem i tolerancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wegeświrów piszę
vegenas fistaszek wiesz co to nie noś butów ze skóry , chustek jedwabnych czy krawatów(jedwabniki to też żyjątka) i chirurgowi powiedz po wypadku żeby ciebie nie zszywał nićmi rozpuszczalnymi (tylko się da z jedwabiu i jelit wyprodukować bo to proteiny czyli białka rozpuszczalne)i wystaw transparent przed filharmonia , najlepsze struny z w instrumentach są z jelit owczych i końskich , smyczek natomiast z końskiego włosia nie używaj mydła bo do jego produkcji używa się głównie tłuszczu zwierzęcego tak jak do kremów i balsamów odpuść sobie wiele leków a nawet perfumy weganie nie nosza skórzanych butów, ani jedwabiu kremy balsamy i perfumy używają dla wegan !!!!! nici chirurgiczne jesli chodzi o ratowanie życia to nie maja nic przeciwko rzeczom pochodzenia zwierzęcgo skoro ratują życe wg mnie i tak jesteście świrami na dodatek takimi hipokrytami,że się w głowie nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiacie indoktrynację
vegenas goodbye bo dyskusja schodzi na psy a jeśli ktoś zdecyduję się na weganizm niech pamięta wit b12 , d i zblinasowana piramida i będzie OK nie dziękuję nie skorzystam , nie namówcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgahhahahhahahahha
z myśleniem to u was ciężko , jak mam być taka jak wy wegetarianie to na starcie podziękuję smutne bo jesteście mało inteligentni , nietolerancyjni i wręcz fanatyczni , przekonaliście mnie ,że nie warto się zmieniać .......na takich jak wy A CZY TO OD NIE JEDZENIA MIESA ZALEŻY JAKIM KTOS JEST CZŁWOIKEM ? JAKIES BZDURY LUDZIE PISZECIE :-o TO ŻE W TYM WĄTKU JEST KILKU WEGAN KŁUTLIWYCH TO NIE ZNACZY ZE WSZYSCY SA TACY, NIE MIERZ WSZYTSKICH TAKA SAMA MIARKA. MIESOŻERCA TEZ MIESOZECY NIE RÓWNY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
do mięsożerców dieta warzywno-owocowa leczy około 50 różnych chorób cywilizacyjnych - zobaczcie filmy na Google pt: 1/ Jedzenie ma znaczenie 2/ Cud terapii Gersona 3/ Mleko - czynnik chorobotwórczy - polecam też stronę Dr lek. med. Ewy Dąbrowskiej www.ewadabrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
przepraszam miało być - filmy na YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weganka hanka
10 tyś razy były wklejane te filmy na tym forum ale to do nich niestety nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weganka hanka
Gość nawetmnieniepozrawiajj
do suki która mi napisała, że prędzej zamkną mnie w wariatkowie niż zamkną rzeźnie- chciałabym, żeby ciebie zamknęli w rzeźni. Najadłabyś się strachu niewrażliwa konformistyczna i ksenofobiczna wywłoko- może w ten sposób nabrałabyś szacunku do życia innego niż własne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka weganka
No to pojechałaś :) Aaa niech nas mają za wulgarnch patalchów a tzooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka weganka
nieczułe bestie, pieska głaskają a krowe wpierdalają :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie to kurrr
wsadzic do rzezni i zrobic to samo tym zjebom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołowe_dupomózgi
najpierw im zabrac dzieci a pozniej doic przez rok w oborze, pozniej zgwalcic dlugim metalowym szpikulcem, tak jak teraz to robia krowom. a pozniej do rzezni, obuchem przez leb i na zywca kroic. oko za oko, kiedys nadejdzie sprawiedliwosc, historia pokazala ze zadne okrucienstwo kiedys sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan B wymiata :)
MAM NADZIEJE ZE NADEJDZIE TAKI DZIEŃ W KTÓRYM ZOSTANIE WPROWADZONY ZAKAZ MORDOWANIA ZWIERZĄT I JEDZENIA MIĘSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmaty ukasz
GO VEG! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacoma-niewaznyjestlos
O ja też mam taką nadzieję! Głupie ludzie zawsze polezą za tłumem :/ Jakim uwielbieniem i popularnością cieszyły się WALKI GLADIATORÓW! A potem SPEKTAKLE TORTUR NA INNOWIERCACH (w przypadku Rzymu- na pierwszych Chrześcijanach) a teraz CORRIDA!!! (na szczęście już ją wycofują!) i no walki kogutów :/ Myślę, że żadne społeczeństwo, żadna rasa i żaden okres w dziejach nie jest "lepszy" od innego - po prostu zawsze liczy się większość. Każde społeczeństwo w każdym okresie dziejów można zaprojektować. 90% świata (albo więcej) np. SZANUJE CUDZĄ WŁASNOŚĆ. Pozostali to margines czyli złodzieje, matacze, oszuści. Ale jest nacisk na to by NIE KRAŚĆ, to się nam wpaja, wiemy to od dziecka, uważamy za oczywistość. A Ormianie niekoniecznie.... więc- gdyby to ich kultura się rozrosła i rozpowszechniła być może "SPRYT W ZDOBYWANIU RZECZY I OGRABIANIU INNYCH" traktowalibyśmy jako wartość, przedkładając ją oczywiście nad bajdurzenie o jakichś tam niepraktycznych ideałach "szanowania cudzej własności"... Jeszcze raz to powtórzę: JESTEŚMY PROGRAMOWANI PRZEZ SYSTEM. Zaprogramowano nas do jedzenia mięsa. Aby wyzwolić się z tego (jak i ze spętania religią- jakąkolwiek) należy: 1.wybyć się konformizmu (i dostrzec go u siebie wreszcie ehhh) 2.wyzbyć się ksenofobii i nowofobii 3.zacząć myśleć samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ormianie to nie Romowie
Polecam jeszcze raz zapoznać się z historią , Romowie kradli i grabili a ich potomkowie czyli obecnie cyganie ;) ech szkoda z wami gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat do kasacji się nadaje
nawetmnieniepozrawiajj do suki która mi napisała, że prędzej zamkną mnie w wariatkowie niż zamkną rzeźnie- chciałabym, żeby ciebie zamknęli w rzeźni. Najadłabyś się strachu niewrażliwa konformistyczna i ksenofobiczna wywłoko- może w ten sposób nabrałabyś szacunku do życia innego niż własne! wypowiedź wege faszysty powyżej , suki też dbają o swoje dzieci a psy nie są takimi pojebami jak ty dziecko w takim wypadku szanuję bardziej psy i inne zwierze ta niż ludzi i nie chcę znać wegepojebów Hitler też był wegetarianinem a wy tylko udowadniacie takimi wpisami ;) i wy chcecie ,żeby inni ludzie się przekonali do waszej ideologii? nie tędy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijają się z wege wszędzie
hgahhahahhahahahha z myśleniem to u was ciężko , jak mam być taka jak wy wegetarianie to na starcie podziękuję smutne bo jesteście mało inteligentni , nietolerancyjni i wręcz fanatyczni , przekonaliście mnie ,że nie warto się zmieniać .......na takich jak wy A CZY TO OD NIE JEDZENIA MIESA ZALEŻY JAKIM KTOS JEST CZŁWOIKEM ? JAKIES BZDURY LUDZIE PISZECIE TO ŻE W TYM WĄTKU JEST KILKU WEGAN KŁUTLIWYCH TO NIE ZNACZY ZE WSZYSCY SA TACY, NIE MIERZ WSZYTSKICH TAKA SAMA MIARKA. MIESOŻERCA TEZ MIESOZECY NIE RÓWNY... jedzenie mięsa chyba mniej ma wpłych na psychę niż kompost w jelitach i podchodzące gazy gnilne ( tworzone przez bakterie jelitowe )do mózgu ,a ta wasza soja fasola groch w kółko to co na jelita nie szkodzi? przynajmniej byście pierdy zbierali , bo z roslin jest biogaz i byloby to ekologiczne ;)wy tak tu reagujecie emocjonalnie , bierzecie wszystko do siebie ;) a inni się z was żywcem nabijają i wy nawet tego nie widzicie ;) może i białko roslinne jest wartościowe ale w mózgu niektórych wege się nie przyswaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×