Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZATSANAWIAM SIE NAD TYM

WEGETARIANIZM KTO ZA, A KTO PRZECIW??

Polecane posty

Gość nie służy mi takie żywienie
weganka hanka 10 tyś razy były wklejane te filmy na tym forum ale to do nich niestety nie przemawia. chciałbyś ,żeby zaczęto wklejać linki do artykułów przeciw wegetarianizmowi ? w tych filmach jest jedno i to samo , ludzie gadają jak jacyś sekciarze :( mi akurat dieta wegetariańska nie słuzy więc co mam się na siłę męczyć bo się jakimś dzieciaczkom uwidziało? jesteście chorzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownictwo wegan sregan
wpis wege idioty a co mnie to kurrr wsadzic do rzezni i zrobic to samo tym zj**om i tu wołowe_dupomózgi najpierw im zabrac dzieci a pozniej doic przez rok w oborze, pozniej zgwalcic dlugim metalowym szpikulcem, tak jak teraz to robia krowom. a pozniej do rzezni, obuchem przez leb i na zywca kroic. oko za oko, kiedys nadejdzie sprawiedliwosc, historia pokazala ze zadne okrucienstwo kiedys sie konczy. Taa lece i będę taka jak wy bo mi to imponuje :P wy dopiero jesteście jebnięci i sobie z tego sprawy nie zdajecie bo albo jesteście tepymi debilami albo psychiczni i nieświadomi swojej choroby :P poszukajcie najpierw dobrego psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownictwo wegan sregan
Idolka Bolka i Lolka Tak, stara jak świat "mięsożerców" śpiewka, od paru lat obserwuję to samo, niemalże jest 100% pewne że pojawi się w każdym wątku o zabijaniu zwierząt, powtarzana jak mantra przez ludzi szukających usprawiedliwienia swoich czynów. Niektórzy porównują nawet jabłoń do rodzica, i uważają za bestialstwo odbieranie jej dzieci poprzez zbieranie owoców z ziemi. Bardziej absurdalnej myśli nie widziałam na świecie, już nawet ludzie porwani przez ufo brzmią wiarygodniej. ja się tam nie usprawiedliwiam jem to co mi smakuje ;) nie mam czasu na zajmowanie głowy bzdurami jak co niektórzy weganie , ponieważ uczę się i pracuję i nie mam tyle czasu na głupoty , większość z was to zapewne dzieci na utrzymaniu albo bezrobotni :( normalny człowiek który paruje 12 godzin na dobę i ma rodzinę , nie ma czasu na szukanie produktów dla wegan i testowania skomplikowanych przepisów:( może jest kilkoro dorosłych co opanowali tą sztukę ale większość z was to kapryśnie dzieci, pójdziecie do pracy, na studia to wam się odechce no chyba ,że was przez to ktoś poprowadzi to może jakoś dacie radę w zdrowiu łatwo i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka weganka
nie służy mi takie żywienie- to nie są filmy o weganach tylko w większości jak leczyć choroby o których na kafeterii mowa codziennie. Każdego dnia jest zakładany temat: jak leczyć grzybicę, zatoki, tarczycę,nadwagę, bóle brzucha itd w tych filmach masz na to rozwiązanie, skoro nie chcecie korzystać to wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wegeee
słownictwo wegan sregan- taaaa bo 3 czy 4 osoby piszące tutaj uzywa takich słow to sie juz doczepiliscie do tego, bo tak na parwde to nie macie sie do czego doczpeic :-o popatrz ilu ludzi jedzacych mieso bluzga na tym forum w kazdym temacie, bez sensu. Ciemna masa i nic wiecej :/ tylko sie tak zatsanwaim czy to na kafetełe zebrała się cała durnota czy ludzie w wiekszosci to takie tepe strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja poniżej napisana
traumaaaa talifero jak nie mozesz na to patrzec to nie patrz z tego co da sie zauwzyc najbardziej zaciekli i agresywni są wegetariani, witarianie i inne bajki żryjcie, co chcecie, aale skoro głosicie ckliwe historyjki o szacunku bla bla bla to szanujcie innych ludzi- padlinożerców skoro szanujesz psa, który wpi*prza mięso, świnię, która zje wszystko, itp itd, a do ludzi jedzących mięso odnosisz się z pogardą, zastanów się nad swoją ideologią, bo słabo konsekwentna jestes popatrzcie na siebie "cudowni wegetarianie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wegeee
ja się tam nie usprawiedliwiam jem to co mi smakuje nie mam czasu na zajmowanie głowy bzdurami jak co niektórzy weganie , ponieważ uczę się i pracuję i nie mam tyle czasu na głupoty , większość z was to zapewne dzieci na utrzymaniu albo bezrobotni normalny człowiek który paruje 12 godzin na dobę i ma rodzinę , nie ma czasu na szukanie produktów dla wegan i testowania skomplikowanych przepisów może jest kilkoro dorosłych co opanowali tą sztukę ale większość z was to kapryśnie dzieci, pójdziecie do pracy, na studia to wam się odechce no chyba ,że was przez to ktoś poprowadzi to może jakoś dacie radę w zdrowiu łatwo i przyjemnie ALE PLECIESZ !!! Nikt niczego nie musi szukac :-o Kazdy z nas kupuje w normlanych sklepach, my tylko omijamy pewna grupe produktów, nie chodzimi całymi dniami za wege przkaska, bo z normlanie dostępnego towaru tworzymy sooebie w domu przymsamki. Macie blade pojecie o czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfaceempostudiach
jestem juz dawno po studiach i pracuję bardzo dużo i wcale przygotowywanie wegańskich posiłków nie zajmuje dlużej niż tych mięsnych, produkty również bardzo łatwo znaleźć (każdy hipermarket) co jem (wegan): -kasze, ziemnianki, surówki, sąłatki, makarony pełnoziarniste, chleb pełnoziarnisty -dużo roślin strączkowych(!!! to ważne dla wegan - fasolka szparagowa, soczewica itp nie tylko rozdymający groch!!!) przy totalnym braku czasu dostępne są w wodzie w puszkach, albo mrożone), robie z nich pasty do kanapek do pracy, kotlecik,i pasztety ( wystarczy zmielić i już mozna zrobić wiele rzeczy) -pije mleko roślinne gdyż jest wzbogacane tym co może brakowac weganom (b12, d) też jest dostępne we wszystkich marketach do kórych chodze i nawet na niekórych stoiskach na rynku sic! -jest wiele przepisów na wegańskie ciasta różne pierniki, szarlotki itd. niektóre są smaczniejsze niż te z jajek i masła :) -od czasu do czasu zjadam tofu, jakieś parówki, wędliny wegan ale nie jest to często gdyż wole robić samemy pasty do kanapek czy pasztety moja partnerka - również weganka również nie cierpi na brak czasu ale spokojnie zrobi cos pysznego codziennie i pamiętajcie weganie to nie tylko młodzi ludzie:) wystarczy wejść na portale dla wegan to znajdziecie tam nie tylko 20, 30 paro latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucija
od malego nie jem miesa jestem ze wsi i jakos szkoda mi tych zwierzat ale dlugie nie jedzenie miesa powoduje anemie i tu pojawia sie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfaceempostudiach
już było to wałkowane niejedzenie miesa nie powoduje anemi!!! bo rosliny sa rowniez źródłem żelaza!!! jedną z podstaw diety wege i wegan są rośliny straczkowe, kóre są jednym ze źródeł żelaza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie silne alergeny
tak tylko może i białko roślinne jest wartościowe ale niestety są silnie alergizujące jak soja, orzeszki ziemne,kukurydza ,strączkowe niestety też uczulają (jak chodzi o białko )ale jak tam sobie chcecie to stosujcie ;) ja w jednostronne diety jakoś nie wierzę i nie dam się przekonać i nie jestem za , bo autor się pytał o coś innego a nie o cudowne zalety ? prawda? czytanie ze zrozumieniem wam jest obce i chyba was ten wegetarianizm ogłupił i zmienił psychicznie :( plujecie jadem pouczacie innych bez jakiegokolwiek sensu i a między wierszami widać ostrzeżenie "uciekajcie od tego jak najdalej bo ma to zły wpływ na ludzi" , taką postawa na pewno nikogo nie zachęcicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wy tacy cudowni jesteście
też wegeee słownictwo wegan sregan- taaaa bo 3 czy 4 osoby piszące tutaj uzywa takich słow to sie juz doczepiliscie do tego, bo tak na parwde to nie macie sie do czego doczpeic popatrz ilu ludzi jedzacych mieso bluzga na tym forum w kazdym temacie, bez sensu. Ciemna masa i nic wiecej :/ tylko sie tak zatsanwaim czy to na kafetełe zebrała się cała durnota czy ludzie w wiekszosci to takie tepe strzały. popatrz na siebie "lepsza wegańska istoto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucija
skad wiesz ze nie powoduje w niejednym poradniku tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wy tacy cudowni jesteście
taLifero Nikt nie pisze że będzie wiecznie żył. Mam nadzieję że jak będziecie srać w gacie bezwładnie w poczekalni drugiego domu, to przypomni się Wam ten wątek z kafeterii, drapieżniki z bożej łaski Widać że nikt podstawówki nie skończył, bo tam bodajże w 6 klasie na biologii była anatomia człowieka, ale jakbyście chodzili to wtedy można by polemizować z Wami ten wpis mnie po prostu rozwalił :D ach wege jacy wy jesteście cudowni i błyskotliwi no aż zazdroszczę :P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pij melko będziesz miękki :)
Dokładnie ! jęczą że ich wszystko boli jak nie to to tamto,a dalej jedzą zwłoki zwierząt :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleka nie lubię hehee
właśnie jem drugie śniadanie , wiejski chlebek ze smalczykiem mniam ;) jakbyście jedli takie smakowitości to od razu humor byłby lepszy , nie wiecie co tracicie ;) dziczyzna też jest mniam , sarnina mięso z jelenia czy takiego zająca ;) musi być odstrzał zwierzyny czasem nie dlatego ,że mają dobre mięso ale dlatego ,że zaburzona byłaby równowaga w ekosystemie , mało jest wilków i niedźwiedzi ;) po co więc zabijać i zakopywać w ziemię przecież to marnotrawstwo o odstrzelić trzeba, zostawić tą zwierzynę samą sobie to by lasy zjadły i pola uprawne .Moim zdaniem wegetarianizm mija się z celem myśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pij melko będziesz miękki :)
a najbardziej rozwalają mnie tego typu komentarze "jem własnie mięso co wy wege na to " :-o A mnie to tak interesuje co ty jesz...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helouu
ale to przcież jakieś dzieciory piszą i mysla ze sa smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek jest wszystkożerny
natury nie oszukacie, sami siebie oszukujecie ktoś pisał o znanych wegetarianach poprzednio a ja na to nie wiem , nie byliśmy przy jednym stole ani razu więc istnieje możliwość ,że to mrzonki wyssane z palca przez nawiedzonych wegetarian w to,że Leonardo Da Vinci tak się zywił nie uwierzę bo żył w latach kiedy nie było dostępu do takiej żywności jak teraz i nie było dostępu do takich zdobyczy technologicznych jak lodówki ;) okłamujecie samych siebie i jesteście smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek jest wszystkożerny
Pij melko będziesz miękki :) a najbardziej rozwalają mnie tego typu komentarze "jem własnie mięso co wy wege na to " A mnie to tak interesuje co ty jesz...:/ to po co się tak naszym rakiem starzeniem i osteoporozą martwisz to twój wpis hipokryto powyżej Pij melko będziesz miękki :) Dokładnie ! jęczą że ich wszystko boli jak nie to to tamto,a dalej jedzą zwłoki zwierząt jak ktoś jęczy to zatkaj uszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wege dzieciory jak już
helouu ale to przcież jakieś dzieciory piszą i mysla ze sa smieszne wege dzieciory co się dowiedziały ,że mięso jest ze zwierzątek a nie ze sklepu albo z fabryki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie serca ?
nie dość że wam to szkodzi to jeszcze za taką cenę, czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie szkodzi nie martw sie
martw się o siebie ;) i pilnuj własnego nosa "zbawczyni świata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor miał inne pytanie
nie wszyscy zrozumieli o co autorowi chodziło a dwa nie ma sensu dyskutować z gimgównem czyli wege ;) dużo osób w tym wieku ma takie odchyły ,wiek dojrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdbhhevfdher
stary team ktos wyciagnal dla podpuchy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucz się angielskiego
jak już to stary top team to drużyna , widać wegetarianizm nie dość ,że niezdrowy to jeszcze ogłupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary top jak już
ale fakt top ma 4 lata , racja po ciula ktoś podniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×