Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość wielkie bongo
Jak wam źle to się zwolnijcie:) Przez rok udowodniliście że możecie pracować za 1000 PLN na 3/4, przyszła kolej na następny stopień wtajemniczenia, 300 pln na 1/4 etatu. A strajkować to trzeba było rok temu. W przyszłym roku będziemy na etacie ale w agencji pracy Ziółka polecam na uspokojenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
wielkie bongo - taka prawda. Kolejny proces wtajemniczenia to juz bedzie praca na umowe zlecenie przez agencję pracy. Ale i wtedy będa dupowłazy i valuesy co sie im bedzie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowy
OM -2100 brutto LS- 2500 brutto OB 3/4 etatu- 1550 brutto sprzedawca na 3/4 etatu 1300 brutto a ile kierownik i wyżej to niewim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzich
A powiedzcie jakie macie obroty i jakie etaty. U nas obroty 200 - 250 tys miesiecznie i mamy 5,75 etau. A skad wiadomo o cieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinty
ZDZICH- srakie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkie bongo
zapytam czy ten opiekun magazynu to sprzedawca czy zastępca, Bo ja jako zastępca om 3100 brutto i staż 8 lat Boże skąd mam tyle siły, żeby tyle czasu tam chodzić :) chyba moja moc pochodzi z ziółek;) ;) ;) Ps całkiem ładny se nasz dyro kupił wózek, chociaż to tylko kia, cieszę się że jest kryzys bo by chyba fruwał dreamlinerem i mógłby przelecieć wszystkie sklepy w 1 dzień:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkorzystuja ludzi!!!!!!!!!!!!! mnie zarudnili na swieta cieszylam sie ze wkoncu dostalam prace moze nawet niektorzy pamietaja z tutejszych, mialam jeszcze 2 inne propozycje a teraz zostalam bez niczego!!!!!! kpina, zenada!!!!!! przeciez jak potrzebowali pomoc na swieta to mogli wziac studentow co chca dorobic a nie matke z dzieckiem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo90
Widzę sporą różnicę w zarobkach. OM 2100 a 3100 nieźle. Ciekawe jak inne stanowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
LS 3700 BRUTTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
LS 5200 BRUTTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
LS 5200 Brutto na 1/2 etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinty
pitulinek-a może jesteś zwyczajnie za cienka do tej roboty ????dlatego tylko "poświętowałaś" w jysku????hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
aaaaja se robi jaja z tymi zarobkami. MWA się rozstał z firmą - ktoś wie , co w trawie piszczy? Sam odszedł czy coś zawalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Jakie jaja- szczera prawda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Jeźeli chodzi o Mwa to redukcje etatów.Ponoć ma już nie być regionalnych.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chu...j mnie strzeli
na stanowisku kierownika dochód roczny 54 tysiące zł (dane z PIT :)) a sprzedawca nawet połowy tego nie ma, no mówię Wam chuj mnie strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkie bongo
a ja już kiedyś rozpocząłem temat zarobków i tak samo jak teraz zaczęły się żarciki i teksty "typu nie dajcie się, chcą was skłócić, o to im chodzi" aaaajajaja pozdrawiam cię środkowym palcem, gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowy
zapytam czy ten opiekun magazynu to sprzedawca czy zastępca, Bo ja jako zastępca om 3100 brutto i staż 8 lat bylem zatrudniony jako sprzedawca na 3/4 etatu i zaraz dostalem aneks do umowy ze mam cal etat za 1600 plus funkcyjne 500 Jako OM to bylo przed tym jak ogłosili że OM I OB nie sa juz zastępcami kierownika- ja stażu mam 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowy
wcześniej zawyzylem obroty LS nie 2500 tylko 2400 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 095727m
Padło pytanie o MW .Zbyt lakonicznie sformułowane. Rozszerzę więc bo i mnie to ciekawi - ze sceny Jysk zniknął kireownik regionalny Central 3 o inicjałach MW .Jakos nie chce mi się wierzyć,że po tylu latach sam , na własne zyczenie odszedł ...Ktos cos wie? - podpadł ,bo przegiął ,podpadł ,bo podłożono mu coś ,a może przypadkiem (co pewnie niemozliwe) bronił swoich pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Wielkie Bongo widze że boli Cię że tyle zarabiam. I dobrze:-) Ja też Cię pozdrawiam Parówo:-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruxel
a tak na serio LS ile ma? wie ktoś? ale bez głupich żartów, pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Międz 3000/3300 Brutto , zależy jaki region!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście zależy jaki region..... u nas LS 2100 brutto :( i 4,5 etatu na sklepie... jak czytam 3-4 tyś ma LS to chyba warszawka lub Gdańsk i sklepy wysokoobrotowe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
2100 to mają sprzedawcy na cały etat. Gdzie wy pracujecie?Na Ukrainie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
U nas 5 etatów i sklep małoobrotowy.Planu nie wyrabiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruxel
Nieporozumieniem jest to, że są takie rozbieżności w zarobkach na tych samych stanowisakch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujej jego brata
Tam gdzie bieda i duże bezrobocie szacowny jysk płaci o wiele mniej. Warszawka (tfu) Poznań , Wrocław itd zarabia. Wschód zarabia najmniej. Czyste skurwysyństwo,że aż takie duże rozbierzności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyk z2
To gdzies są jeszcze sprzedawcy zatrudnieni na cały etat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowy
sprzedawca na cały etat chyba dziecko kpisz i jeszcze 2100 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×