Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość SUMMERLAND
CO MASZ NA MYŚLI PISZĄC GRUPY PRACOWNIKÓW? W TEJ FIRMIE JEDNA OSOBA JEST KASJEREM,MAGAZYNIEREM,SPRZĄTACZKĄ,PUNKTEM ZWROTÓW I REKLAMACJI ,PUNKTEM KREDYTOWYM NO TO ZARABIA............... 1800 BRUTTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafo
mam na mysli : kasjerzy, zastepcy liderzy kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi klienci...dziwisz się..jak na całym sklepie jest dwóch pracowników.z czego jeden siedzi na kasie i jednocześnie musi obslugiwać klientów..Drugi zapiepsza a to magazyn,wydać coś trzeba,raty klepnąć,a to dostawa,reklamacja. Jysk dzięki oszczędnościa na pracownikach traci klientów..mało tego zwalnia doświadczonych pracowników a zatrudnia studentow na 1/2 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani laura
lauraczy linia pościeli Grenland zawiera koldre letnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Ogrodówka zimą:-) Super;-) Niedługo święta latem? Jestem zachwycony:-P Czekam na Keneta,może ulepi ze mną bałwana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia31
chciałabym się dowiedzieć ile w takiej firmie można zarobić bo mówicie że jest dużo pracy a czy zarobki są adekwatne? sprzedawca 1800 ktoś wcześniej napisał a reszta ile zarabia kierownik i zastępca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepiowiec
Kolego który piszesz o szkoleniu. Nie nazywaj nikogo młotem, bo to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Ja byłem na szkoleniu i mnie bardzo dużo ono dało. Każdy ma sowje zdanie na ten temat, ale nie obrażajmy się wzajemnie. Poziom niekórych wypowiedzi na firum jest żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalny romuś
Ile zarabia? Te 1800 brutto to na pełen etat .Ale takich juz praktycznie nie ma,a na pewno nie będzie u nowo zatrudnianych.1800 może w Warszawie lub Gdańsku dla 3/4 sprzedawcy.W mniejszych miastach 1500 sprzedawca,a w małych miejscowościach 1300-1100.Brutto.Premie (maksymalnie 15 % podstawy)masz jeśli przez ostatnie 3 rundy zrobisz tajnego na fest i jeśli sklep zrobi 110 % obrotu w porównaniu do tego samego miesiąca roku ubiegłego. Np masz podstawę 1500 brutto to maksymalnie wyciśniesz 225 zł brutto premii.Ale 100 % premii wyrabia bardzo,bardzo niewiele sklepów. Ogólnie: płaca absolutnie nieadekwatna do stanowiska(na papierze masz "Sprzedawca" ,a robisz wszystko) i wymagań stawianych przez Firmę.Dodatkowo Firma kieruje się wartościami ,które pięknie wygladają na papierze czy stronie internetowej,ale do rzeczywistości im daleko(życie zawsze weryfikuje absurdalne pomysły kadry kierującej nie tylko ta firmą ,ale wszystkimi innymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskapolskapolskapolskapolska
Tajny grasuje na biurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskapolskapolskapolskapolska
Co do zarobków to pisałem niedawno ile kto zarabia ale to tylko przykłady na moim sklepie a wynagrodzrnia pomiędzy regionami i sklepami są bardzo zróżnicowane a co do podwyzek to jeden dostaje a drugi poprostu nie i chu* wam u dupe za to droga centralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafoo
a co z zarobkami kierowników i zastępców adekwatne czy raczej są bo są.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prato
do Sklepowiec Może masz rację bo młot to za mało. Nikt nie ma prawa lekceważyć ludzi mówiąc do nich trzymając ręce w kieszeni.To jest totalny brak szacunku ,a jeśli uważasz inaczej to przepraszam bo to jest moje zdanie. Ciekaw jestem co dało Tobie to szkolenie. Wiesz o wszystkim, jakie są normy i zasady jesli chodzi o DCR i BHP przecież pewnie masz OM-a.Ty zapierdzielasz jak my wszyscy a oni jeszcze bardziej pewnie.Ale jesli coś dało Tobie to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
A ja mam pytanie za 10 groszy, czy ktoś z lepiej poinformowanych wie czy będzie jakowyś zasiłek Wielkanocny ? Bo wypłata z lutego no cóż... była zajebiaszcza. Czy też może pani główna księgowa znów zasłoni się ZZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Tak jak rok temu - nie pamiętam już ile to było 350 ? Jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
no ma być suma taka sama jak w zeszłym roku ale inflacje tez chyba powinni doliczyć czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
No właśnie tylko, jak dotąd nie było żadnych informacji w tej materii i dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Inflacje to oni mają na mateorytowej a ty robaczku zapierdalaj wesoło popierdując melodie z reklamy jysk....tru tu tu tu tu tu tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-ca
Była informacja na jysknecie. Jeszcze nie ma dokładnego podziału ale na wielkanoc mają dać tyle co w tamtym roku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SumienieJyskCo
Co to sie dzieje w tego typu sklepach jest przerazajace!!!! 2! OSOBY na zmianie to jest na porzadku dziennym, to jest nienormalne. Dostawy niewyobrazalne, potrzeba kilku dni zeby je rozniesc. w TYLE osob jak to jest mozliwe??? Zmiany cen to jest dopiero hardcoor!!!! w 2 osoby musimy rozniesc prawie 1000 cen!!!!. po zamknieciu sklepu oczywiscie. Mozliwe???? Inwentaryzjacje co tydzien chore!!!! A zarobki 1000zl na reke a pracujesz 6 dni w tyodniu!!!! Dlaczego czlowiek czlowieka tak wyzyskuje????? w Imie czego??? Obejrzyjcie FILM "DZIEN KOBIET"" aktualnie jest grany w kinach. Pokazuje cala prawde o takich sklepach jakim jest JYSK!!! NAprawde WARTO OBEJRZEC!!!! Niesamowite wrazenie zrobil ma mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Sorry (do SumienieJyskCo) ale głupi jesteście ,że za friko poza godzinami pracy odrabiacie pańszczyznę , zmieniacie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po zamknięciu sklepu" a "po godzinach pracy" to dwie różne sprawy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
tk na szafach u nas a u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hCVCABVBbvabvbabvlBb;iiecvABVH
BYŁ NA BIURKACH W SOBOTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny wschód
witajcie jestem pracownikiem z paroletnim stażem, i muszę stwierdzić że co rok jest gorzej widzą to wszyscy. Obawiam się że nic się nie zmieni. Zmiany nastąpią dopiero wtedy jak Dania zmieni kierownictwo firmy.Wprowadziła swego dyrektora i na razie czeka.Pytanie tylko czy dunczykowi starczy sił by walczyć z wiatraka czy zostanie spolszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p jysk..
Witam W tej firmie nic sie nie zmieni na lepsze,dopóki zarządzać bedą Polaczki nie obrażając.Niech wkońcu wpadnie Duńczyk i walnie pieścią w stół!!!Co niektórzy na górze by zrozumieli jaki los nam zgotowali pseudo .Pozdrawiam wszystkich życzęc wytrwałości w tym trudnym dla nas okresie a będzie jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p jysk..
bez uśmiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
w sobote na wieczór polecam spotkać się ze swoimi "kuzynami" i na gale KSW :) Paweł Nastula wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiebongo
A jak będzie mało to w niedzielę rozpoczyna się nowy sezon f1.:) Ale Kubica nie wraca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×