Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość zadowolony maruder
Fakt, dzięki za poprawkę. Służalczość to wszak wasze drugie imię , robolki jyskowe. :D Niemniej nie zrobiłem żadnego błędu, ale niewolnik nie jest w stanie tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie trola. Żałosna gnida - wyjątkowy nieszczęśliwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony maruder
Widać jasno po ilości stron tego wątku, kto tu jest największym nieszczęśliwcem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
Same głupoty tu ostatnio piszecie, może ktoś coś ciekawego opisze, coś o planach na nowy rok może ktoś coś słyszał o cięciach? K...a wszyscy narzekają nikt nikogo tu nie trzyma przecież, jest źle nie da się ukryć ale zawsze można zmienić pracodawcę. Chociaż po tych głupich dyskusjach można wnioskować że niektórzy mogą mieć z tym problem i to duży, no cóż to się nazywa różnorodność ;) i tu pozostaje już tylko znana i sprawdzona w naszej valuesowej społeczno0ści wazelina służąca do najprzeróżniejszych celów. Homo+w....... we właściwym miejscu zastosowana=HomoSapiens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W******i go z biedronki to szuka pracy w JYSK. I kto tu jest nieudacznik?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudereczek
Do pracy kundlu. Bo się na drugą zmianę spóźnisz, nieudaczniku życiowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotreczekkkk
Ja doszedłem do wniosku że to forum powinno mieć nazwę "Jak nam źle w jysku" Każdy Tylko sie żali jak wam źle.A może nie jest wcale tak źle jak wy piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony z pracy w JYSK POLS
Pragnę zaznaczyć, że na tym forum jest to mój pierwszy post. Pracuję w JYSK na sklepie jako OM. I tak sobie czytam "zostajemy po pracy i roznosimy ceny za darmo", "pracujemy w dwie osoby na zmianię", "żałosne wynagrodzenie"- i się z tym nie zgadzam. KTO WAM KAŻE PRACOWAĆ ZA DARMO? KIERO- JEŻELI TAK TO DONIEŚ NA NIEGO DO SWOJEGO DM LUB PISZ DO HR. Tu fakt, że się pracuje po dwie osoby na zmianie ale to napewno nie przez cały tydzień a w poniedziałki i wtorki. Niskie wynagrodzenie- no zawsze mogło by być wyższe, ale sprzedawcy na 3/4 etatu zarabiają 1300 PLN brutto czyli teoretycznie na pełnym etacie prawie 1750 brutto.- a to wcale nie jest tak źle. LUDZIE w Polsce z pracą jest coraz gorzej a na poprawę się nie zanosi jeżeli jest Ci tak źle to idź na zasiłek a tam dostaniesz 500 PLN. A teraz do Ciebie jakiś tam "maruder"( pewnie mi zaraz wytkniesz, że jestem tak głupi, że nie jestem wstanie zapamiętać Twojegi nicku- nie poprostu dla mnie jesteś człowiekiem niegodnym mojej uwagi- no ale napisze teraz do Ciebie i co myślę o Tobie bo mnie w*******z)- skoro uważasz się za takiego mądrego jak byś wszystkie fakultety skończył to po co się wypytujesz o warunki pracy w JYSK? Przecież praca jako sprzedawca nie jest zbyt prestiżowym fachem, a Ty chcesz aplikować? Wyzywasz wszystkich po kolei jeśli będziesz tak dalej robić to Ty zbyt długo w żadnej pracy nie posiedzisz( o ile ją znajdziesz). Moim zdaniem jesteś zwykłym nierobą po Politologi lub po Filozofii na utrzymaniu mamusi a jak Ci nie daje pieniędzy to ją okradasz. No w sumie to tyle bo mi się nie chce pisać, zresztą nie ma o czym - a teraz jakiś tam "maruder" możesz mi błedy wytknąć i wyzwać od debili najwyżej zgłoszę to na Policję. A do kolegów i koleżanek z JYSK POLSKA- jeżeli kierownik każe wam pracować po godzinach i nie wpisuje tego do graika to zgłosicie to do DM-a, najlepiej w formie pisemnej i niech wszysc pracownicy się pod tym podpiszą bo napewno ani DM, ani Rm, ani CM nie wydaje takiego rozporządzenie, żeby sprzedawcy pracowali za darmo. Jeśli naprawdę pracuje Ci się w tej firmie fatalnie to się zwolnij a jeżeli masz kredyt to najpierw poszukaj nowej pracy. Z pozdrowieniami Zadowolon z pracy PS. Zawsze mogłeś trafić gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony z pracy w JYSK POLS
Przepraszam- w słowie zadowolony nie dodałem literki "y", najmocniej przepraszam i oczywiście żałuję i proszę Cię jakiś tam "maruder" o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruderuś
Przecież to ty mnie wyzywasz , a nie ja ciebie. A co do zgłaszania na policję - dawaj. Umieram ze strachu. :D:D:D:D:D Ewidentnie widać, że jesteś zbyt głupi, by zrozumieć, o czym pisałem. Nie krytykowałem zadowolonych pracowników jysk. Miłego obsługiwania sąsiadów na kasie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony z pracy w JYSK POLS
Szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony z pracy w JYSK POLS
No ale dodam- ja nie obsługuję kasy, i Cię nie obraziłem. Mam pytanie- a Ty jak się czułeś jak sprzedawałeś swoim kolegom prezerwatywy w Biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruderuś
Sprzedawałem jedynie klientom twojej żony. Robiłem to z żalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony z pracy w JYSK POLS
No nie trafiłeś- nie mam żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maruder wąchaj d**ę, jesteś zwykłym kmiotkiem pewnie po gimnazjum skończonym wieczorowo...........heh albo eksternistycznie pozdro cieciu co najwyżej możesz robić w policji na prewencji tam się przydasz i przysłużysz dla kraju.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesWszystkichSzefow
Wiec jaki wniosek z tego?Czego oczekujecie?Boja nie wiem.Jestem z wami,ale to sie staje zalosne.Wypisywanie jak wam zle.A w niosek taki,ze pracownik ma sie nie odzywac a odreagowywac na forum.Bo na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie dobrze, tam gdzie nas nie ma.........., lecz jednak w jysk robi się syf i to nie mały, ale robić gdzieś trzeba.......bieda, lidl, lepiej finansowo ale jeszcze więcej roboty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdro dla west 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry dawno się już zrobił syf.....ale gdzie go nie ma..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdro jysk Żary.............heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżojsowiec
To mamy już nowego przewodniczącego związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1uio
A to ma być jakaś zmiana ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie trola. Powiem jedno - fatalna sytuacja na rynku pracy , fatalne zarobki przy europejskich cenach , wszędzie syf. Wszędzie. Nie ma w Polsce dobrych pracodawców. Nie ma. Polak dla Polaka nie potrafi być człowiekiem. Tylko jeszcze nie tak dawno jysk wyróżniał się na tle tej beznadziei. Teraz powoli zacierają się różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAmuszka
Giorgio spać byś poszedl a nie siedzisz po nocach na kafeterii i d**y wyrywasz buhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam film pod tytułem Dzień Kobiet z 2012. Jak bardzo to przypomina naszą robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
witam ! mamy dni mebli czyli -20 do -60 % na wszystkie meble ale dlaczego 10% niektórych mebli ma normalne ceny ? czy klient przychodząc do kasy i sie pytając o to dlaczego ten mebel nie jest przeceniony co mam mu odpowiedzieć drogi dyrektorze super pomysłów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowość do Kampanii
-"I gotowość ma być na trzy tygodnie naprzód"! usłyszałem ostatnio od zje..a regionanego ostatnio. -"Magazyn mam za mały" I wogóle po co mam dostawy co tydzień skoro mam zamówić towar na 3 tygodnie?" -"Ty chyba nie chcesz tutaj pracować" zj..b odparł Tak u nas sie rozmawia z kierownikiem regionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomus
Trza było odpowiedzieć gościowi "jakiś ty gupiii" skąd oni ich biorą ? Ja rozumiem że najlepiej zarządzać odiotami ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce na stanowiskach kierowniczy zawsze stawiano człowieka bezwzględnego , prostego. Można od niego wymagać wiele. Brak kręgosłupa moralnego pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×