Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Kochany nikt tu sobie jakimiś kartami głowy nawet nie zawraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca p2
ogolne rzecz biorąc to mam d***e głęboko to wszystko co do mnie mowia to jest istna propagada, ja ta p*****le zaklada wlasna firme i p*****le tej ****** w ch*j syste p***bnych regionalych i deryktorów od pisania emaili ktore maja nas w ch*j motywowac do *****ej pracy k***a robola, k***a pozatym mam glęboko w p*****e wszystko!! pozdrawiam wszystkich ktorzy podzielaja moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztetowa z Gęsi
Ja przy przyjmowaniu dostawy to omawiam ten temat, który akurat pojawi mi się w drzwiach magazynu, zwłaszcza jeśli ma blond włosy i jest płc**przeciwnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest wasze zdanie na temat wydawania jednego krzesła jonas lub mexiko. Czy s-ka nie może zainterweniować do producenta żeby przynajmniej śróbki i kołki były w 2-óch paczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonsilowiec
@Up Jonas? Mexico? Najlepsze są HORNSLET'y. Tylko ograniczony na umyśle człowiek mógł coś takiego wymyślić.... chociaż nie, wróć. Przepraszam autora tego tworu. W kraju w którym zostało to wymyślone, mają inne standardy na magazynach i np. pudełko, które waży 24Kg nie leży na wysokości 2m a jeśli nawet, to mają narzędzia żeby je zdjąć a nie mięśnie. Chociaż tutaj należy się ukłon w stronę Polskiej kadry zarządzającej: w razie wojny, jeżeli dojadą nas Duńczycy to będziemy mieć więcej pary w rękach żeby ich naklepać. Ehhh... wszyscy tutaj piszący nie potrafią znaleźć ukrytego przesłania w "waljułsach" i innych tekstach: - komuna trwa i ma się dobrze, - polak < murzyn, - jysk = wyzysk (Polska oczywiście :D ) Pozdrawia 100% pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak. Rozpakowanie krzesełek, dzielenie śrubek i kołków, zaklejanie tego co zostało, zaklejanie kartonu, opisanie kartonu że jest 1 krzesło, kolejka rośnie, jedna osoba na magazynie, koleżanki ze sklepu wołają 4 thomasy czarne, pan chce zobaczyć czy nie są podrapane, pani czeka od 10 minut na medforda bo chce porównac czyu wygląda tak samo z*****ie jak te na wystawie ;) Pozdrawiam kolegów po fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracają już do was fotele biurowe z uszkodzeniami podłokietników?:) Co za firma - takim chłamem handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli pytasz o timo to nie wracają.... bo od początku promocji ich nie dostaliśmy ;D Mamy za to kilkadziesiąt rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max74
Mohery przychodzą odcień Medfordów im się nie podoba i świrują...a roboty mnóstwo....czasami to są takie cyrki że szoook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max74
A z Timo u nas też nie wesoło ....kilkadziesiąt sprzedanych....mało przyjechało...jak tak dalej pójdzie to...... będzie dym .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś sobie chce oglądać kolory i wybierać i "stękać", to wystawia się towar takiemu za drzwi magazynu ładnie dziękuje oczywiście wszystko z uśmiechem na twarzy i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cholera 40 palet to rozładowac jest komu ale zrobić przelew to widze że nie bardzo. Jeszcze tylko brakuje żeby premia była żałośnie niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No biedne kobiety nie maja czasu ba kawe wypić trzeba porozmawiać o tym co by tu uj******* bo za dużo kasy idzie na wypłaty no i był długi weekend trzeba po nim odpoczac nie prawda, a tu człowiek czeka na te zasiłki i liczy co zapłacic ile zostanie na jedzenie bo raczej nie wiele, ciekawi mnie czy sie nie jeb....neły przy liczeniu bo było na szybko, do roboty na sklep a nie siedzieć przy biurku i papierologie przekładać z miejsca na miejsce. jak by wzieły sie damy za robote to by wiedziały jak sie pracuje na sklepie i w jakich warunkach i jak czekamy na te nedzne zasiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzejmy sprzedawca
Nooo piękne te "premie" grudniowe są. Pensja taka sama jak za listopad, a ponoć grudzień miesiącem zieleni! Hah, serio, panowie dyrektorzy którzy to czytacie. W d***e mam wasze zielone kolorki, w d***e mam te żałosne teksty i obrazki motywacyjne wysyłane przez was. W d***e mam nawet was i ten cały jysk. Ale k***a mać, za z********anie przez cały grudzień jak murzyn na polu bawełny moglibyśie rzucić tej kasy troche więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kurcze to dostałam nawet mniej niż za listopad :((( czy ktoś coś z tego rozumie!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było zrobić 200% to byś miał 100zł więcej, a tak możesz winić tylko siebie i swoich kolegów ze sklepu. Dyrektorki harowały i mają zasłużone premki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia w ogóle nie jest czynnikiem motywującym. Jest zaprzeczeniem premii. Śmiech - tłumy w sklepach , utargi po kilkadziesiąt tysięcy. Premia 100 zł. U hu hu ale mam motywacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhaha i co zatkało kakało ? było orać jak beduini przy wielbłądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik miesiąca grudnia
A ja już od dawna mówię lać na to wszystko i mieć valuesów tam gdzie oni nas mają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że do końca tego kwartału tylko kierownicy na pełnym etacie > Oni mają mieć z tego premię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd takie info? Rozwiń temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie wierze w te etaty. jednak już planowany jest nowy kwartał to już musiały by być cięcia godzin uważam że to nie prawda no chyba że podasz źródło informacji aby się uwierzytelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda to liczba zwolnień będzie delikatnie mówiąc destrukcyjna na jakość funkcjonowania tego burdelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi cięciami to jakaś bzdura. Ktoś chce wprowadzić tu zamęt. Jeżeli masz takie informacje to podaj konkrety, anie wypisujesz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem podsłuchując ,że LS i AR mają miec 3/4 etatu we wszystkich jyskach w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe... Raczej coś Ci się przesłyszało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale by mnie to nie zdziwiło moi drodzy. już nie raz myślałem że więcej się zredukować ekipy nie da a jednak moi przełożeni udowadniali mi w jak wielkiej nie wiedzy żyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim sklepie od ponad roku wszyscy oprócz kierownika byli na 3/4, dla mnie żadna nowośc:-) My czekaliśmy cały czas , kiedy kierownik do nas dołaczy:-) Nic mnie już nie zdziwi , też myślałem , że nie da sie pracować w mniej osób ( jak było nas sześciu!!!), a teraz dwie wystarczają, czemu w końcu nie otworzymy okienka? Jedna osoba na pół etatu na zmianie , towar wydawany co drugi dzień he he ale renomowana firma, śmiech , a raczej łzy na sali:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ No i co? Ucięli etaty? Ucięli. Sklep funkcjonuje dalej? No funkcjonuje. TO można ucinac dalej. A wy (my) będziemy pracowac coraz więcej i ciężej, bo ktoś musi te brakujące ręce zastapić. Skuteczni w pomocy będa panowie dyrektorzy, będą wspierać, dopingować do ciężkiej pracy. Więc nie narzekać tylko odpoczywac po pracy i ąłdowac akumulatory bo jutro też jest dzień i walka o dobro Jysk Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha : Da się , da Się, tu wszystko jest możliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×