Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr to jeden z niewielu ludzi, który piastuje wyższe stanowisko w jysku i można o nim powiedzieć, że jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spedytor
Dokładnie. Ale moja odpowiedz zagrała się z jego awansem. Szczere gratulacje ale martwi mnie kto teraz przejmie West i jaką to będzie osoba macie jakieś przecieki ? Andrzej czy jednak ktoś inny ? Mieliście styczność z Andrzejem jak się z nim pracuje co o nim sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier
Co tutaka cisza nastała?Czyyle pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zna ktoś z was kierownika/e sklepu Jysk z miasta Ostrołęki co to za osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość West 1
Regionalny albo Marek Ż albo Andrzej, szczerze wole Andrzeja bardzo mądry człowiek i na pewno będzie godnie zastępować Piotra. A co do samego Piotra widać że chłop wie co znaczy praca na sklepie i zawsze swoją pomoc zaoferuje , każdemu regionowi takiego życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noble
I've been made redundant balanced hail yagara cap cooking The Globe and Mail newspaper said on Wednesday that Verizonand Canadian officials held "exploratory talks" in Ottawa on May21 about wireless opportunities, and the phone companies sayCanadian officials also went to New York to court Verizon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynu
Dużo osób wybiera się ze sklepów na imprezę do warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nas 3 jadą. Czyli mniejszość !!! Widać mamy życie "pozajuskowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie jada wszyscy tj. 6 osob. A pytanie z innej beczki kasa na kontach juz jest?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od nas jadą 2. kto to widział w wolny dzień kazać nam jechać pół Polski i po co??? żeby co 2 osoba uchlała się i hulaj duszo zasad nie ma. za każdym razem tak się kończą te nasze imprezy. teraz ciekawe o ile "nowych" obywateli jysk się wzbogaci po takiej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzowany
No tak, lepiej zapierdalać w pracy, niż się zabawić na koszt Larsa. Ty pracuj, a ja się pobawię. I kto tu jest frajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#wyluzowany - pobawisz to się za swoje pieniądze z funduszu pracy. Niestety jak ktoś nie mieszka blisko lub w samej Warszawie to po co ma spędzić kilka godzin w autobusie ??? No a laski oczywiście kupią sobie nowe ciuszki, fryzjer, kosmetyczka... Pewnie niektórzy faceci też i do tego flaszka. I taka to będzie "darmowa impreza". A oglądanie tych samych osób w święto - bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynu
Wam i tak nikt nie dogodzi.Podejrzewam ze jakbysic ezarabiali po 5 tysiecy mieli sluzbowe auta,laptopy,telefony to i tak by wam nie pasowalo.Po prostu taki urok polaczka,ktory zawsze znajdzie tysiac powodow do narzekania.Ps Nie jestem zadnym kierownikiem i valuowcem,wrecz na odwrot.Lecz jak widze chcoby d**e midoem wysmarowal to i tak bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby wszystkie żony i wszyscy mężowie, ewentualnie partnerzy wiedzieli co się będzie tam działo to o połowę mniej by nas tam pojechało. ale co tam deklaracje już złożone można się szykować. dziewczyny nadciągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe. Miłej zabawy. Nie ma co się spinać ludzie. Kto chce to pojedzie i sie pobawi, kto nie chce to pobawi się z rodziną i znajomymi. Więcej luzu koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mój mąż nie jedzie. Takie imprezy to powinny się nazywać "rozpieprzacze małżeństw -związków "a nie integracyjne. Bo przecież w delegacji się nie liczy, a firma jak na dobrą przystało łóżka w najlepszych hotelach gwarantuje. Już to widzę dziewczyny zrobione ,pół wypłaty na 1 wieczór wydadzą. Faceci nie lepsi wielcy macho -co to nie ja. Do tego alkohol. Po prostu brak słów. Życzę powodzenia żoną pracowników którzy jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wam k***a jego mac każe jechać? Ostatnia wypowiedź - no debilna. Spusc mężulka z łańucha - jak bedzie cię miał zdradzic to cię zdradzi i nie bedzie potrzebowal do tego imprezy firmowej. Fanem jyska nie jestem - ale chętnie pojadę chociazby z powodu koncertu Perfectu. No i popatrzę na te krzywe mordy , persony , figury , gwiazdy. Jacy będą wszyscy mili - jak to oni nas nie kochają:) A może nawet i jakaś figura się porzyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie popieram ostatni wpis. A tak wogóle to co to za małżeństwo jak ma się takie zdanie o drugiej połowie....Do zdrady naprawdę nie potrzebne są imprezy firmowe. Dla mnie jechać na impreze po to żeby się tam szmacić to patologia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już wyplata?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz se na koncie, takie to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hulanki, swawole, sex bzykanko, bawić się na maxa niczego nie żałować. Cnotę małżeńską schować do kąta hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pytał wcześniej o kiera z Ostrołęki. Ilona jest spoko dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendell
A pension scheme http://wtcgdl.com.mx/nosotros stendra mechanism of action The Palestinians say the talks must be about establishing a future state in the West Bank, the Gaza Strip and East Jerusalem, with borders approximating the boundaries that existed before Israel captured those territories in a 1967 war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni wpis o imprezie bez komentarza. I potem ciekawe dlaczego nasze drugie połówki mają takie zdanie o naszych imprezach. Kto jedzie tylko po to żeby koleżankę/ kolegę wyrwać na nocke to powinien cicho siedzieć, a nie chwalić się co się dzieje na naszych imprezach. Od zawsze ktos z kims coś i nie tylko na imprezach jysk. Ale niech to zostaje w " rodzinie" Jysk. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeh
Czytam i nie wierzę w to co czytam. Ostrzegam uczciwie... Urwe łeb tej, która zbliży się do mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A urywaj tą głowę! Po co jej? - przeciez pracuje w jysk ,tu glowa (przynajmniej do myslenia) niepotrzebna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jest zmian i w jakich godzinach bo chyba jet tryb zmianowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... a czy w tej firmie jest ktość z kim warto by było zgrzeszyć??? Może jakieś propozycję ??? Jest jakiś fajny kierownik albo kierowniczka....? Bo dyrektorzy odpadają hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×