Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Jest na tym forum ktoś kto zna kierownika z Hajnówki albo ma numer telefonu do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj bo ktoś ci numer da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha juz widzę jak wszystkie panny jadą aby twojego chłopaka wydymać, każdy z nas ma swój rozum i skoro mamy żony, mężów, dziewczynę, chłopaka itd to chyba jest jakieś zaufanie między nami a jak nie ma to spadaj , po co być w takim związku, kto nie jedzie ten będzie w pracy ja nie mam zamiaru pracować wole się dobrze bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że kierowniczka ze Szczecina wyleciala z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem, że się nie kryli i ich widzieli na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że niewygodne pytania i odpowiedzi są usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w umowie o pracę jest zakaz bzykania kolegi czy koleżanki z pracy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsgg
Czy na sklepach tez macie w ostatnich miesiacach tak wysokie premie jak w CD w Rsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mamy mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na wielu imprezach w Jysk. Na tą nie jadę z powodów osobistych. Mówicie o pijaństwie i rozpuście. Jeżeli o to pierwsze chodzi to się zgodzę. Sam czasami lubię się porządnie napić i potańczyć. Jeżeli mowa o tym drugim to ja się nie spotkałem i nie widziałem. To chyba zależy kto czego szuka i na co zwraca uwagę. Mi się wydaje, że to co piszecie to bzdury. Jeżeli ktoś jedzie na imprezę w firmie, żeby zdradzić swojego partnera, to ja przepraszam. Zaraz dojdzie do tego, że nie będzie można pojechać na żaden wyjazd służbowo, bo już sam wyjazd będzie zdradą. Piszecie, bo ktoś by coś chciał, nie wychodzi to chociaż napisze trochę głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Pojadę i będę ****ał na całego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak gadaja prawiczki.... normalnie nie radza sobie w zyciu wiec pokazuja jacy sa "maczo" na forum hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak tam konkurs na paragon widzial ktos info wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten konkurs jeszcze istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurs na najwyższy paragon już nie jest prowadzony :( zgłaszając paragon swego pracownika dostałem e-maila że od kwietnia już go nie ma! widział ktoś jakieś info o wycofaniu tego konkursu? czy ja coś przeoczyłem?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była taka informacja... Ale była tak napisana żeby jak najmniej osób zauważyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zakończeniu konkursu na paragon już dawno pisali. U nas kierowniczka wydrukowała z jysknetu i każdemu dała do podpisania, że się zapoznaliśmy . Jak ktoś nie czyta informacji to nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze ze Ci kierowniczka podłożyła pod nos zebys podpisał bo pewnie do dzis byś nie wiedział... Wszystkie informacje z jysknetu podpisujecie ze zapoznalisie się...???Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa faworki co podpisują wszystko , są też kierownicy co wszystko drukują i dają do podpisu. Ot takie zdebilenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś napisać ile więcej ma opiekun biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze 2600 brutto chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2600 ???????Na wschodzie Polski 2350 brutto.Jak regionalny ma staż i cos w życiu (w jysk) widzaiał to da ci 2450 -2550 brutto(ale to zależy od twojego stażu wówczas i czy coś potrafisz) A tak na marginesie a propo naszej wyprzedaży ogrodówki .Pracuje kilka lat w jysk ,ale pomysły firmy dalej powalają.Bodajże 31.07 AKA napisał że nasze stany ogrodówki są duże, że starczają na ok .50 dni sprzedaży,zaznaczył ,że ruszmy z wyprzedażą 6 .06 i że mamy się sprężać ,bo 18 sierpnia nic z ogrodówki ma nie być na sklepie. Super. Jak na matematyka coś mi się nie zgadza.I na humanistę też...Może i biologa? Ostatnimi czasy lato w Polsce trwa dlugo .Koniec wrzesnia to termin kiedy ja zwijam moje meble ogrodowe.A sezon zaczynamy kiedy w Polsce leży śnieg. Gdzie tu jest SENS ????? Zauważyłem ,ze kiedy my jako sklep olewamy decyzje z centrali i ogród sprzedaję do bólu to sklep ma indeks ok ,a jak biorę wytyczne centrali to nic nie idzie- meblami naszymi mało kto się interesuje ,bo mało się wyrużniamy ,a juzżnasz ogród jest dla klienta ciekawy,bo ma atrakcyjne ceny). Po prostu trzeba zrozumieć,że regularny sezon meblowy powinniśmy zaczynać ok.15 09,a do tej pory sprzedawać ogród ile wlezie plus fajne rabaty na otwarcie roku dla uczniów i studentów.I sezon ogrodowy zaczynać z wielkim hukiem 20.03,a nie idiotycznymi wyskokami kiedy leży gruby śnieg ,a na zewnatrz -10 poniżej zera ,a regionalny do zdjęć każe śnieg odrzucać z tła..... Acha .To co mi się nie zgadza w matematyce AKA to jak zrobić 50 dni sprzedaży w 12 dniach wyprzedaży(zaczynamy 06.08 ,a nic z ogrodówki ma sklepie ma nie być 18.08).Panie AKA,a może by jednak przedłużyć ten okres?Słońce świeci ,super tydzień się zanosi ,ale przedłużmy wyprzedaz ogrodu? (my na sklepie olaliśmy wytyczne rok temu i zjechaliśmy ze stanem na bardzo małe kwoty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2350? Przecież 2200 to pensja minimalna w jysku. U nas w czołowym sklepie nikt funkcyjnego za takie pieniądze by nie wziął. Za dużo na głowie. Co do ogrodówki. Nie potrafie zrozumieć dlaczego częśc cen nie jest już teraz w promocji skoro mamy takie duże stany magazynowe. Do nas na szczęście żaden przełożony sie nie czepia o stany bo i tak przyślą nam towar z innych sklepów żeby się sprzedał. Wiec będziemy mieli zawalony magazyn, zawalony sklep, brak miejsca na meble, stoły i ogólny burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie to jest dziwne, że pensja sprzedawcy-opiekuna działu jest stała, a OM i OB różna i zależna od regionalnego. A tak z ciekawości jak u was wygląda 16.08 w grafiku? U nas część osób jadących do Wa-wy ma 16-go delegację, a część nie ma ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam u mnie ob wiecej o 50 zł od sprzedawcy, tak firma dba o osoby funkcyjne, co do ogrodówki to brak słów stany magazynowe na maxa dodatkowo dzikie rozdzielniki ceny nie promocyjne i super oferta pewnie ok połowy października świeta bedą na sklepie rozłożone i zniknąć maja na 6 grudnia, góra ma super pomysłu ciekawe skąd je wzieli bo chyba nie z Danii, coś mi sie wydaje że to równia pochyła.Gratuluje szanowna góro, gratuluje pomysłów. Super oferta!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2250 zł brutto za odpowiedzialność za sklep, obroty, klientów i pieniadze? Coś niepoważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 15 coraz bliżej. będzie się działo. już nie mogę się doczekać. popije pojem a potem się zobaczy. dzięki za taką imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMW E30 musimy dokończyć ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widzę te krzywe mordy jakie serdeczne uśmiechy będą strzelać!:) No i znów może spotkam ekipę uderzeniową (tą co sklepy otwiera) Takiego buractwa , chamstwa to dawno nie widziałem. Szczególnie ten niski panicz i jego żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×