Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
To gdzie mieli sie niby Dupczyc? W pokojach wieloosobowych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonsilowiec
Cytując klasyka, co widziałem to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam kartę do Empik za 90 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chce jak was czytam. Co na środku sali miałem stuknać koleżankę z konca polski? Nie kulturalnie w jej pokoju. Po zatym wielki ukłon dla organizatorów za tak wypaśne hotele. Było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak to mówią: co się dzieje w vegas zostaje w vegas. Oby żony mężowie czy inni partnerzy nigdy nie dowiedzieli się co się tam działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwią się w kadrach jak za kilka miesiecy posypią sie l4 z prawie identycznym terminem porodu. Hmm ciekawe dlaczego? Dzięki za cudowną noc z epizodem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę forum aż sie pali;-) piszecie tak jakby nic nie było wolno. Dorośli jesteśmy i jeśli dwoje ludzi chce to ich sprawa. ja się zabawilam i nie żałuję. Dzięki chłopaku w niebieskiej koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "gość"powyżej: chce ci się tak zmyślać i co parę minut wrzucać coś... Przecież widać ze te cztery wpisy pisze jedna osoba. Pewnie nawet nie byłeś i teraz wylewasz żółć... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jeden " gość" na forum robi za parę osób:-) No to " gosciu" działaj dalej posmiejemy z twojej twórczości i fantazji erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobecnajysk
Ja myślę że te wpisy to piszą ci zdesperowani którzy może i by coś chcieli ale nie wyszło:-P albo wielkie figo fago żeby się dowartościować. Bo siedział jeden z drugim w kącie a teraz co to nie oni. Ale nie sądzę żeby jedna osoba. Po co miała by to robić. Ja niestety nie byłam bo z powodów osobistych nie moglam. Mam nadzieję że się dobrze bawiliście i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem zawiedziony! Liczyłem na to ,że zrobicie borutę straszną. A tu nawet kulturka. Zdarzyły się co prawda sytuacje śmiechowe:) Alko drużyna gotowa już w autobusie :) Wleczony człowiek do hotelu:) Organizacyjnie nawet nawet to wszystko wyszło. Jedynie jakieś dzikie akcje z autobusami powrotnymi. Jedzenie słabizna. Karta menu wyglądała obiecująco ...wyglądała. Perfect - klasa. Zespól smile - nie lubię. Mnie to ich granie irytowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100% z przedmówcą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Rskaaa
Było super, warto było jechać! Koncert Perfektu - rewelacja! Naprawdę fajna impreza. Było kulturalnie. Szczególne pozdrowionka dla kolegi wice-przewodniczącego w koszulce związkowej, który w stanie lewitacji okazywał nam swój piękny goły tors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy pokazali się jak straszne buraki... jakby nigdy w życiu nie byli na imprezie, nie widzieli alkoholu... impreza była super. Można nie znosić tej pracy, tej firmy ale to spotkanie było na poziomie....hotele, transport, nagrody.... komuś udało się coś wygrać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszyscy macie płytkie mózgi.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osvaldo
Free medical insurance http://www.insolvencni-spravce.com/clanky/16_aktuality/ seroquel xr 400mg retardtabletten Since coming back to Penney in April, Ullman has been working to stabilize the business by bringing back basic merchandise and more frequent sales eliminated by Johnson in a bid to attract younger, hipper customers. But many analysts believe that while traffic is improving, there has been no evidence of a turnaround yet as the company heads into the home stretch of the critical back-to-school shopping period.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla Wellpura i Surfera;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam sezon w "duńskich obozach pracy"? u nas w czarnej d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie imprezka była super, wytańczyłam się do białego rana, uśmiałam za wszystkie czasy, pozdro dla chłopaków z Radomska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje mały ranking....ile macie niewpisanych nadgodzin do grafika. Ja wpisane mam 21 a na lewo 72.... Druga biedronka!!! Ciekawe kiedy to się wysypie tak jak u nich. Przecież nasi regionalni są tego w pełni świadomi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obrażaj biedronki, tam jest elektoniczny system rejestracji czasu pracy i każda minuta skanu poza planem pracy jest rozliczana na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze chodzi o biedronkę z przed lat... Teraz to my zapiera...... na czarno jak oni kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jeszcze murzyni z uśmiechem na ustach pojadą jeb....c do Angli. Ludzie szanujcie się. Tam nikt nie bedzie zapierd.....ł tak jak my. Myślicie ze dostaniecie tyle co oni zarabiają????? ;-) Jesteście naiwni. No ale jak nas maja szanować w Europie jak tylko kiwneli palcem a wy lecicie po nich sprzątać!!!! Czy wam ktos pomaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo przygotowujesz ranking moze dla inspekcji pracy :p ......swoją drogą ciekawe czy znalazlby się ktoś na tyle odwazny jak słynna pani z biedronki ktora rozpoczęla cały precedens z nadgodzinami...oj działo by się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale najważniejsze zeby góra myślała ze u nas nie dzieją się takie rzeczy....mam nadzieje ze bedzie im przykro jak zderza się z rzeczywistością w jakimś sądzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak jest gdzie indziej ale u nas nie ma "lewych" nadgodzin, wszystko jest wbijane w timeplan i później oddawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzcie w 9 stronę ok godzi 23 panmicz strzelił komentarz o obchodach 10 lecia przez naszą firme i wypowiedział sie o 15 leciu biedronki. Ciekawe czy mu szczęka opadła po 15 leciu jyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach gdzie jest 4,25 albo 5 etatów nie ma fizycznej możliwości oddać nadgodzin lub dopracowanych bo i tak pracuje się po dwoje.....wiec jak oddać?;-) Wiec jedziemy na czarno jak murzyni a firma robi nam potem " zadowolenie z pracy w jysk" moze trzeba wprowadzić pytanie " czy pracujesz na czarno? Jak tak to ile godz miesięcznie 10-20 20-30 30-40 więcej??? I czy jesteś z tego powodu zadowolony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzicie że dzieje sie coś złego z juskiem? Zwolnienia, dużo nowych pracowników, więcej pracy, mniejsze załogi, więcej obowiązków, syf i brud bo już dawno pracownicy mieli mase roboty a teraz zwyczajnie nie da rady zrobić więcej w mniej osób. W mojej okolicy w dwóch sklepach brakuje chłopów, często na weekend nie ma faceta na sklepie! Dużo mebli w dostawach uszkodzonych, co zajmuje sporo czasu pracownikom. Wypełnianie list mebli, skręcanie, ustawianie, rozkrećanie regaółów, ogrodówka... nie ma kto i kiedy tego wszystkiego robić. A gdzie obsługa klienta? Państwo dyrektorzy, pora się zastanowić bo niedługo ludzie rzucą w cholerę tę robotę i będziecie sami dymać na sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polak Polakowi zgotuje zawsze piekło na ziemi...anglikom jak się nie chce pracować to zawsze znajdą murzynów co odwala czarną robotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×