Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Tak, wszyscy wstali w nocy (sorry nie kładli się z emocji spać) i o 00:00:01 zaczęli wypełniać ankietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jaja. Jaka anonimowa ankieta? Dla każdego pracownika indywidualnie przypisany login i haslo. Takze wiadomo kto jak wypelni ankiete. Nie mogę ze śmiechu. Olewam to tym bardziej że w instrukcji jest że nie jest obowiązkowa. A już zaczyna się parcie na frekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już wypełniłem, ładną rozprawkę napisałam w komentarzu. I ryra mnie to czy to anonimowe czy nie. W dobie braku pracowników na sklepie i braku chętnych do pracy mogą mnie zwolnić a nawet sam już szukam nowej pracy. Więc ludzie jak chcecie zmienić coś to nie bójcie się oceniajcie zgonie z własnym sumieniem a nie wypełniajcie tak żeby było dobrze bo nic się nie zmieni dalej będzie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co olałeś ankiete skoro możesz sie w niej wypowiedziec o wszystkim co ci sie podoba/nie podoba w jysku? Pozniej nie narzekaj ze nic sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez względu na to czy jest anonimowa czy nie można się wypowiedzieć i nie stać w gacie anonimowi to wy teoretycznie jesteście na kafeterii a i tak nie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potwierdza się teoria, że na kafeterii anomimowo wszyscy są odważni, a jak przychodzi do wypowiadania swojego zdania głośno, to trzęsiecie się ze strachu o ewentualną utratę tak znienawidzonej pracy hehe. Wasze wypowiedzi są zabawniejsze niż skecze kabaretowe. Od dziś zamierzam czytać to forum na bieżąco-tak dla poprawy humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jysknet i grupa na fejsie ci nie wystarcza? Przeżywanie wyników finansowych g*******ego koncernu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankieta jest tylko pseudo anonimowa. A odmowa jej wypełnienia mówi więcej, niż najgorsza opinia w niej wyrażona. Ale lizodupcy już pewnie chwalą się na fejsie z wykonanego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak lozodupcy ale ja już ankietę wypelnilem a jak Ci którzy mają tyle do powiedzenia na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Jyskaaa
Ankieta jest anonimowa w 100% Jak czytam komentarze,typu bo dostałem login i hasło,to łapę się za głowę.Pokazuje to Tylko poziom twojej inteligencji.Powiem Tylko tyle,że duńczycy wyciągają wnioski z ankiet.Więc piszcie prawdę,co was boli.Pewnie to ma większy wpływ na firmę,niż narzekanie na kafeteri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż dziw, że potrafisz czytać.. Skoro hasło dostajesz od kierownika to już nie jest anonimowe. Ale i tak sobie kiedyś wypełnię i głęboko mam to, czy ktoś się później będzie czepiać dlaczego tak wypełniłem. A poczekam sobie do końca terminu - fajnie popatrzeć jak naciskają na wypełnianie ankiet. Odwieczna walka, który region lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak - trzęsid**y:) Nawet w ankiecie skłamiecie , bo macie obawy ,że wasze dane firma robiąca te ankiety przekaże meteorytom:) Śmieszne to jest:) . Ankieta jest anonimowa - żadne wasze dane nie są przekazywane , ocena zbiorcza przekazywana jest dopiero wtedy gdy pracuje 4 lub więcej osob. Ludzie nie róbcie z siebie pawianów :) Po to jest ta ankieta , by powiedziec prawde - niezaleznie czy jestes zadowolony czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak - trzęsid**y:) Nawet w ankiecie skłamiecie , bo macie obawy ,że wasze dane firma robiąca te ankiety przekaże meteorytom:) Śmieszne to jest:) . Ankieta jest anonimowa - żadne wasze dane nie są przekazywane , ocena zbiorcza przekazywana jest dopiero wtedy gdy pracuje 4 lub więcej osob. Ludzie nie róbcie z siebie pawianów :) Po to jest ta ankieta , by powiedziec prawde - niezaleznie czy jestes zadowolony czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcxbfdb
Brawo Popieram kolege wyzej Prosciej tego sie nei da wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zero pytań o zadowolenie z wynagrodzenia i systemu premiowania. Cwaniaki, wiedzieli jak ułożyć pytania. To co najistotniejsze zostało ominiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej. Skąd masz pewność że te ankiety nigdy nie zobaczą światła meteorytowej? Bo tak jest napisane, czy SM, albo DM Ci tak powiedział? Sorki, ale w internecie nic nie jest anonimowe. Nawet kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samym końcu ankiety jest komentarz możesz w nim wpisać swoje pretensje odnośnie wynagrodzenia jaki masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja napisałem co myślę, jak pójdę na dywanik do dm to znaczy że taka to anonimowa ankieta. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie pojdziesz na dywanik tylko twój SM Nie jest to anonimowa ankieta. Hasła przypisane sa od poczatku do nazwisk, anonimowo bylby jakby byly losowane automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problemy wypełnień ankietę jak uważam i tyle przecież piszecie że tak macie na wszystko wyj****e że macie w d***e ta pracę to po co się tak spuszczacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jęczyd**y tak mają, lubią kiedy wszystko jest źle. Jest premia-źle, bo za niska, a ktoś miał większą. Nie ma premii-źle. Nie ma ankiety-źle, bo nie można się wypowiedzieć. Jest ankieta-źle, bo pytania nieodpowiednie. Żal mi Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęczy d**y tylko jeczą bo boja się o swoje d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz napiszą że jest atak Piotrusiow i że mało nam siedzenia na Facebooku i myjysku bo przecież każdy musi jęczec jak oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfyrry
Bo to sa ludzie,dla ktorych zawsze bedzie wszystko zle i bee.Maja szanse wypiwedziec sie w ankiecie,to tez bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejcie odrobinę honoru i cywilnej odwagi. Tej cywilnej odwagi i przede wszystkim chęci zmian bardzo potrzeba. Nigdy nie pierdoliłem się w tańcu i zawsze wyrażałem swoje niezadowolenie kiedy było trzeba. Naprawdę trudno mi zrozumiec tą pierdoloną biernosc. Mozna was kopac w dupę a wy w pokorze jak te cielęta. Ja nikogo nie zachęcam do negatywnego oceniania firmy. Ja zachęcam do szczerej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli lizood**y nie martwią się o swoje bo dobrze liżą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie interesuje czy ankieta jest anonimowa czy nie- napisałem ją szczerze i raczej negatywnie zgodnie z sytuacją w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeczki siadły na d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś jeszcze, to może dostaniesz dyszkę od Piotrusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz godny Twojego wynagrodzenia a 10 piechota nie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×