Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Ja juz powiedzialem swoim znajomym ze moga sie umeblowac, kupic materac i za rok wszystko oddac, wziac kase i kupic sobie nowe. Tylko w całym tym natłoku głupot nie dojrzałem wzmianki o zwiększeniu poziomu regulacji. Halo, ktoś chyba zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci da zwiekszenie regulacji? Premii I tak bez niedziel nie wypracujesz to nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle dwie osoby na zmianie, jak żyć w takim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktory k***a kretyn dyrektorski dopuszcza do tego, by na zmianie (niezaleznie od godziny )byly 2 osoby. Czy Was pok***ilo ? Przyjdz w tym czasie na sklep i obsluguj ludzi... sprzadaj k***a golda z mata ochronna, wydaj w tym czasie towar i przytnij cerate a do tego multum innych rzeczy, za ktore jutro dostaniesz op*****l, bo nie zrobione. Tlumacz sie dlaczego sa skargi, bo ktos czekal na wydanie twaruu z magazynu 5 minut, sprzedawca byl niemily. dlaczego macie takie opoznienie w realizowaniu klikow. nieodkurzone, niedlolozony towar. inwentaryzacja, kurz, btud i syf na sklepie! Pok****ency. aa nie zapomnij wyslac maila z debilnymi tlumaczeniami, dlaczego slaby obrot, wymysk k***a plan naprawaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś wkleić odpowiedź dyrektora na to że na żadnym sklepie nie pracuje się w dwie osoby na zmianie? Pamietam że coś takiego było ale nie moge znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gratuluję wyniku sprzedaży! Faktycznie praca w 2,5 osoby musiała być wyzwaniem, ale to nie jest nasz standard. W P398 średnio w godzinie pracuje 3,6 osoby. Wg TimePlan sytuacja ta wyniknęła z nieobecności w sobotę trojga innych pracowników sklepu. Średnia w JYSK Polska to 3,3 osoby na godzinę otwarcia. W przypadku wątpliwości co do grafiku zachęcam do kontaktu z SM lub DM, a swoją drogą gratuluję załodze P398 świetnie zapowiadającej się premii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednia 3,3 :))))) odliczmy urlopy, delegacje na przeróżne głupie wydarzenia i robi się 2,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. ze średnią to jest tak- jak idę na spacer z psem to średnio, ja i pies, mamy po trzy nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe dobre porównanie z tym psem bardzo trafne A ostatnio głośno o kolejnych podwyżkach w handlu Lidl itp A jysk.... Podwyza ale ilość zadań na te średnio 3,3 osoby na zmianie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to jest I chyba czas juz sie zastanowic nad zmiana pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednia 3,3 .A jak ja wyciągnięto z 3 przez cały dzień??? - co i rusz tak mamy na naszym sklepie. Chyba dodano ubrania- zima i dużo ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy kiedy będą wyniki badania satysfakcji czy dalej będzie taki mocny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak połowa lizodupow jak nie więcej patrząc po fejsie dała dyszki to nic się nie zmieni. Chyba że ogarniętych i mających już dość murzynowania w coraz bardziej zrytej firmie jest więcej to może... Ale nie sądzę... za dużo lizodupow którym praca we dwójkę i robienie za murzyna robiac 109 rzeczy naraz i wrzucając fotki na fejsa jacy są cudowni. Także jysk dalej będzie robil z ludzi śmieci i coraz więcej zadań i wymagan za te śmieszne kwoty. Ja już zdecydowałem odchodzę, noże trafię gorzej nie wiem... Ale gorzej może być naprawdę ciężko trafić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest najbardziej śmieszne że najbardziej aktywne negatywnie nastawione osoby w ilości 32 sztuk wpisuje te komentarze źle oceniające wszystko myśli że ma przewagę i szczerze czekam na wyniki satysfakcji z pracy bo większość jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciebie pajacu motywuje robienie za 3 za 1800 netto czy tam 2k. Jesteś zapewne z jakiejś wiochy gdzie obok sami wyzyskiwacze prywaciarze to robota w jysku to szczyt twoich marzeń a myślisz że lizanie dupska zaprowadzi cię na szczyt. Żal mi Ciebie i podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam formuła zwrotu się podoba myśle że po pół roku wycofają się z tego wspomnicie moja słowa sklepy są tak małe i jeszcze zwrotu np szaf będziemy musieli znaleźć miejsce bo takie też będą miały miejsca polak zawsze kombinuje i będzie oddawać a jak ci się trafi seria fredericia to będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego dodaj , że niedługo klienci beda mogli meble online zamawiac bezsporednio do sklepu i znajdz na to miejsce juz sobie wyobrazam jak zaczną zjeżdzać szafy komody, raz że rozwalone ajj szkoda wogole gadac na teemat tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Formuła zwrotu jest boska ,bo też i taka jest istota pana Padalaka . Jysk Polska nigdy nie wycofa się z czegokolwiek .Przeciez oni zawsze maja rację.A ty na sklepie masz zawsze to potwierdzać swoimi działaniami np clict i collect jest sukcesem i jest ,bo zakazano (przynajmniej na naszym regionie) kasowania nieodebranych ,a akceptowanie wszystkiego. A tak naprawde zarabiam na tym słabiutko,a może nic,bo czasem o towar c.c. zarezerwowany pytają ludzie na sklepie. I to im należy się pierszeństwo! Słyszeliśmy ,że nowa formuła zwrotu ma być mocno akcentowana na sklepach. Juz widze jak dziewczyny na kasie mówią o tym ! HAHAHA!Nagłośnią przez jysktube? - nie będziemy włąćzać w te dni.I najlepsze - o kwocie zwrotu pieniążków decyduje sprzedawca,a my zawsze powiemy ,że wg nas zwrocic możemy ok 10% ! I co mi zrobisz ????Poskarz się na infolinie!!!- ale to sklep , a nie infolinia decyduje o kasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z przedmówców wspomniał ,że tutaj niezadowolonych jest 32 osoby. Skąd ta dokładność? Sprawdzasz IP komputerów? wiesz ,że to nielegalne i za to jest odpowiedzialność prawna? A jak to sie podgłośni to będzie słabiutko. Bardzo słabiutko.Zwłaszcza ,że obecne władze jakoś sympatią koncernów zachodnich,zwłaszcza tych mocno drenujących polski budzet nie dażą. Drogą analiz? Od ANALiz są udzielający się na forach FB ,Inst..am. czy Mes..er. Tutaj na szczęscie jest forum publiczne i rządzi się swoimi prawami . Taki mądry jesteś cwaniaczku? Skoro naliczyłeś nas 32 ,a ja znam więcej to co ? Kto kłamie? Prawie każdy ,kto tutaj pisze pracuje w Jysk i wie o czym pisze .Może więcej uwagi przyłożyć do tego co pisza zamiast w zwalczanie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast ciągle narzekać warto zmienić pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało Ci rotacji? przecież co chwile ludzie się zwalniają, sam chcesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałem że AKA dostał się do MENSY i PP tak mu zazdrości że z tej zawiści pod ukraińską granicę go posłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam ogrodówka przygotowania pełną parą pewnie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam ogrodówka idzie pełną parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...Może zamiast ciągle narzekać warto zmienić pracę?...." Tutaj nikt nie ma tyle odwagi. Jedynie płakać jak to źle... A jak były ankiety to też się bali napisać co ich boli, że niby nie jest anonimowa...hahaha... 10 lat jak istnieje ten wątek obserwuję te same żale, tych samych narzekaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/g/pensja-w-lidlu-biedronce-kauflandzie-po-podwyzkach-porownanie-prawdziwe-zarobki-i-bonusy-praca-w-lidlu-praca-w-biedronce-praca,11758234,22551644/?url_powrotu=http%3A%2F%2Fwww.dziennikzachodni.pl%2Fstrefa-biznesu%2Fa%2Fpodwyzki-w-biedronce-2018-pracownicy-biedronki-dostali-podwyzki-nawet-550-zl-miesiecznie-sprawdz-ile-zarabiaja-pracownicy%2C12819260%2F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PŁACA http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/g/pensja-w-lidlu-biedronce-kauflandzie-po-podwyzkach-porownanie-prawdziwe-zarobki-i-bonusy-praca-w-lidlu-praca-w-biedronce-praca,11758234,22551644/?url_powrotu=http%3A%2F%2Fwww.dziennikzachodni.pl%2Fstrefa-biznesu%2Fa%2Fpodwyzki-w-biedronce-2018-pracownicy-biedronki-dostali-podwyzki-nawet-550-zl-miesiecznie-sprawdz-ile-zarabiaja-pracownicy%2C12819260%2F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz iść do biedronki czy kauflandu skoro tam tyle miodu. Droga wolna! Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo będą wyniki satysfakcji z pracy, wtedy zobaczymy czy ta ilość 32-óch kafeteryjskich narzekaczy jest prawdziwa czy może wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×