Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość ETW
Johan 22: regionalny czy dyrektor będzie miał na sumieniu pozbawienie kogoś środków do życia. To czego oczekujesz? Pracy z dożywotnią gwarancją zatrudnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka22
do a jak wyleci mi kupa nogawką? dziękuję, uśmiałam się do łez, jeśli możesz pisz częściej, już jestem Twoją fanką, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam malego (magnusa) w domu
Ku czci larsa bede pracowal za 300 zl ! I nie miesiecznie ,ale w rozliczeniu kwartalnym! To mowilem ja jyskowy Jarzabek.. Padla juz tutaj wypowiedz jedna na ten temat : LUDZIE ,czy wy myslicie ,ze POLSKA DYREKCJA sama wpadla na tak GENIALNY pomysl i nas rznie po etatach ??- jezeli sami by , samowolnie podjeli taka decyzje raz dwa by ich sam naczelny wodz zjadl ! MITEM jest SKANDYNAWSKI etos pracy ! - moze w Skandynawii dalej jest , bo opinia publiczna tam inna niz u nas - NASZE etaty zniknely ZA POZWOLOENIEM i z ROZKAZU naczelnego wodza LL!!!!Sam wielki L., ten dobrotliwy wujaszek wyj...bal i wyr..al polskiego sprzedawce.A tylko my w naszych glowkach mamy wizje sparawiedliwego i dobrego szefa w Danii ,ktorego zli kacykowie w Polsce taka rzez nam urzadzili.Ale jemu to na reke - jak za wielu z nas sie zwolni i sklepy zaczna przynosci dzienny dochod 2-3 tysia (wtedy dynamiczne raportowanie sie zepsuje) to wywala naszego kacyka , moze kilku przydupasow (przy naszym ogolnym aplauzie),a zmiany pozostana!(moze w kilku najostrzejszych przypadkach , kiedy nie da sie otworzyc/zamknac sklepu w 2 osoby).Dania dalej bedzie wzorem skandynawskiej kultury pracy ,a nasi murzyni na gorze,ktorzy zrobili swoje pojda tam gdzie ida wlasnie ci przyslowiowi murzyni (czyli diabli wiedza gdzie). Mysle,ze moze i jysk to miedzynarodowa korporacja ,ale kazdy rynek lokalny ma swoje prawa i nimi sie powinno sie kierowac,a nie produktywnoscia obliczona wg dunskiego sklepu i zasobnoscia dunskiego portfela.A kiedy te prawa sie lamie to juz jest sprawa dla sadow, a jesli nie od razu dla nich to mamy pewne instytucje (skoro mamy jednego faceta na zmianie to np niech PIPsprawdzi jak wydawana byla np paczka 2/4 do szafy Bruksela) czy nawet panow/panie poslow .Nie wspominajac o lokalnych (i nie lokalnych ) mediach - mysle ,ze kryzys i (watpliwa) walka wielkich sieci zpracownikiem o etaty to dla nich moze byc dobry temat (im gorsze rzeczy sie dzieja tym lepszy temat dla nich).Pamietacie smrod wokol Biedronki??? ps.Ale sie biedna pani ksiegowa musiala narobic z naszymi umowami - kazdy ma do innego czasu , na innych zasadach - wez i kazdego sprawdz i nie walnij byka!(jeszcze sie gnojek bedzie buntowal!) - kurde sprawa szykowana byla moze i z miesiac,a jesli nie to chyle czola przed ksiagowoscia(jesli to ona robila nowe umowy) - u was produktywnosc jest na iscie SKANDYNAWSKIM poziomie! Naprawde jesli by ta energie spozytkowac na sklepie i ukierunkowac na sprzedaz to indeksy by nie byly zielone ,ale swiecily seledynowymi 200-300 % zysku !!!Pozdrawiam! I pamietajcie ,ze czesto zlo wyrzadzone z rozmyslem przz miernoty obraca sie wobec czyniacych zlo (brzmi jak kaznodziejska farsa,ale tak naprawde bywa) - oby nasza krzywda obrocila sie przeciw wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemar pawlak
Ja bym brał wypowiedzenie przez 3 miechy na pewno coś się znajdzie... a co podpisze 3/4 i tak będe szukał i jak znajdę to odejdę ale przez ten czas dostane mniejszą kase!!! sorry ale to bez sensu zgadzać się na mniejsze pieniądze i szukać roboty. albo się zgadzasz i pracujesz albo bierz wypowiedzenie i szukaj jak masz nieokreślony a pewnie większość ma przez 3 miesiące coś na pewno znajdziesz. życzę powodzenia ps. ja już na szczęście poza dZYSK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemar pawlak
Czy wy ogarniacie żę LL to już tylko ikona???? RZADZI JAN BOGH i to on wam tą zupke gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajnyEAST
Jak dokładnie wyliczana jest produktywność dla dnia? Wiem tylko tyle, że im większy obrót przy jak najmniejszej liczbie pracowników w ciągu dnia, tym produktywnośc większa. Jak to się oblicza? Jest jakiś ogólny wzór? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
To niech ta słynna produktywność klientów obsługuje , sklep otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYSKOWIEC
Witam Napiszcie proszę ile zostało etatów na waszych sklepach u nas na slepie 6.25 etatu wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malonas
Zostalo 6 atatow na sklep czynny siedem dzni w tygodniu po 12 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????
u nas 6 i pół!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska balbinka;)
No dobra zapytam po raz drugi bo nie widzę odpowiedzi.Chyba jest tu ktoś kto należy do ZZ Solidarność więc chciałabym wiedzieć ile wynosi składka.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ETW Johan 22: regionalny czy dyrektor będzie miał na sumieniu pozbawienie kogoś środków do życia. To czego oczekujesz? Pracy z dożywotnią gwarancją zatrudnienia?" Słuchaj oczywiście że nie, aczkolwiek jeżeli ktos zapier... ala dzień w dzień Jysku jest dobrym pracownikiem ma umowe na stałe, wie ze indexy na sklepie są wyrabiane a tu nagle dostaje wypowiedzenie to może zaboleć, szczególnie jeżeli ktoś ma jakieś zobowiazania finansowe. Ja mogę zrozumieć zwolnienia, gdy sklep cienko przędzie obroty spadają skraca się godziny pracy i tnie etaty. ok wiadomo że nikt z litości nie bedzie nikogo trzymał... ale to co się wyrabia teraz to zakrawa o kpinę... w wielu sklepach indexy są bardzo dobrze wyrabiane i nikt w pracy bąków nie zbija tylko ciężko pracuje. Ja myślę że wczesniej czy później jakaś afera wybuchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowmagnus
nie całe 20zł składka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowmagnus
czytaliście wczorajszy mail od związków pt "NIE - REDUKCJOM" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wiem że tematem jest zainteresowana jedna z gazet, niestety to Fakt ale myślę że dobre i to od czegoś trzeba zacząć. Jak w jednej napiszą to myślę że potem poleci....Może nich każdy ( kto ma ochotę) spróbuje jakoś lokalnie nagłośnić temat ( lokalna gazeta - nawet ta najmniejsza ). Może ktoś ma kontakty i jakiś redaktor byłby zainteresowany tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regionalny
Do roboty sie k..a mac wezcie, a nie stekac i narzekac. Male pieniadze i ciezka praca? Ale na internet was stac i sily macie na siedzenie przed monitorami, a to znaczy ze wciaz za duzo zarabiacie i ciagle tylko sciemniacie w pracy. Wezme sie za was nieroby zobaczycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Żółć się regionalnemu wylała , czy prowokacja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre no jak na neta mnie stać to jak murzyn powinienem dać się wykorzystywać... mimo że myślę że to prowokacja, to wydaje mi się że regionalni na prawdę tak myślą... pozdro dla Napoli popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazetka
Też tak myślę. Przecież o ile mi wiadomo regionalni jedynie czytają kafeterię i jaja sobie z nas robią wespół z dyrektorami. Żadnemu by się nie chciało tu pisać. Fakt pozostaje faktem - na sklepach zacznie się syf, kradzieże i rozboje. Znam to z autopsji - ale kto pod kim dołki kopie... Dyrektorzy Regionalni też odpowiedzą za to, co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gąska balbinka;) składka członkowska ZZ wynosi bodajże tylko 0,82% od wypłaty czyli od 1500 wyniesie 12,75 co miesiąc. REGIONALNY - to tylko prowokacja nie ma potrzeby się przejmować tym wpisem. lowmagnus "czytaliście wczorajszy mail od związków pt "NIE - REDUKCJOM" ??" czytaliśmy a kto nie czytał można to przeczytać na stronie związków. Czy ktoś się nie zgadza z tym co napisały ZZ ?? . Bo jak tak to znaczy że zgadzacie się na takie redukcje. Jak zauważyliście na większości sklepów wy czy też wasi koledzy byli zmuszeni do podpisania aneksu do umowy, wybór był prosty albo się zgadzasz albo zwolnienie, dlatego tez można by to było nazwać propozycją nie do odrzucenia. Tak jak ktoś to napisał wcześniej mamy październik i tego typu posunięcia, w takim razie jak będzie wyglądała sprzedaż w grudniu ?? na którą Jysk tak zawsze liczy, i do jakich kroków posunie się firma gdy grudzień minie, prawdopodobnie przyjdzie kolej na zastępców, bo w końcu kto widział 4 zastępców na tak małych sklepach, przypominam że zastępcy byli wprowadzeni w roku gdy po raz pierwszy nie dostaliśmy podwyżek najprawdopodobniej po to by zadośćuczynić właśnie ich braku. Propozycja również była prosta albo zostajesz zastępcom bez podwyżki albo twój kolega czy koleżanka się zgodzi na takie rozwiązanie kto to przeszedł to wie. Musimy się zorganizować i powiedzieć że NIE zgadzamy się na takie warunki, bo w tej pracy nie da się tak pracować to jest handel i tu potrzebni są sprzedawcy w końcu firma taki wielki nacisk kładzie na obsługę klienta w końcu jesteśmy profesjonalistami w kulturze spania.Wiec tym bardziej dziwi mnie to posunięcie, które przeczy samej idei firmy czyżby robili to wbrew sobie? Wszyscy bez wyjątku wiemy że dzieje się źle. Dlaczego też bez wyjątku powinniśmy zaprotestować. Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy jaką siłą dysponujemy na sklepach, siłą z którą ani Gdańsk ani Dania jeszcze nie miała styczności, czy gdyby tylko w Warszawie wszystkie sklepy na znak protestu cięciom stanęły odbyło by się to bez echa w Dani. Jeden dzień takiego przestoju to są straty na jakie firma nie może sobie pozwolić i musieli by nas wysłuchać. NIE MA innego wyjścia na zahamowanie tego co się dzieje i zwrócenie uwagi na problem. Więc nie przeliczajcie tego 0,82% bo to jest nic w porównaniu do tego co wam zabierze lub zabrała firma przy redukcji etatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze się znajdzie jakiś matoł który będzie szczuł bo ma z tego fajną zabawę.Ale bądźmy mądrzejsi i nie dajmy się sprowokować.Olać gościa i tyle.... Na pewno jest jakiś niedowartościowany i tylko w ten sposób sobie robi dobrze bo w pracy zapierdala i nawet głowy nie podnosi.....a tym bardzie głosu. U mnie jest 5,25 etatów ( w niedzielę nie pracujemy,w tyg.do 20-ej) ,utarg średni(dzień dniu nierówny) ale jest ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek81...co z tą ceratką ?! :/no jak to co ....największy syf i męczarnia bo klient nie wie ile potrzebuje na "standardowy stół do kuchni" (a Ty jesteś wróżka i wiesz jak wygląda jej /jego standardowy stół :D) i stoisz jak przysłowiowy c..l i czekasz aż się zdecyduje.A potem jeszcze fochy bo nie po pasku/kratce ,bo brzegi jakieś takie zagięte,bo pognieciona na wałku itd.Po co nam to....my nie mamy czasu na pogaduchy-konkret i dalej do roboty bo już dzwonek na magazynie,klient potrzebuje mocy przy ściąganiu mebli z ekspozycji bo chce TAKI skręcony,a w ogóle to chce ci się srać więc biegiem....a tu kolejne 0,35 ceratki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3696548
te ciekawska weź ty sie puknij w ta swoją główke ty chyba jestes z innej planety juz 12 lat pracuje w handlu ale w żadnej firmie nie było takiej beznadziei jak w tej zakłamanej firmie jysk ludzie ogarnijcie sie niee pchajcie sie tam to zakłamana banda złodziei i wyzyskiwaczy na sybirze mieli lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witakcie dzis kolejny dzien pracy sobota pewnie znajdzie sie ktoś walniety jakis przykry gosc co bedzie wymyslał a my bedziemy z nim latac jak ze sraczka i tylko by cos kupił bedziesz sie produkował a on kupi klamerki za 2,95 to jest jakas masakra ale co idziesz z usmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
a jeśli jeszcz ktoś z was liczy na "premie" to tk na materacykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×