Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Richi
Kasują bo prawda boli :)) może Grunwaldzką niedługo skasują buhahaha ... banda osłów i ich lizod..y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret
Ktoś wie gdzie Tajny chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timo III
Tajny znowu na ogrodowce wczoraj na 99% mielismy babke ,co chciala zestaw na werande.W drugim sklepie u nas w miescie tez mieli na ogrodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdza...tajny kolejną rundę spędza na ogrodzie w poszukiwaniu zestawu na taras....powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Boczek
Wielki Brat LaLa ze swoją świtą obszedł już wszystkie zakamarki sklepu, porozmawiał z kilkoma uśmiechniętymi (i o dziwo znającymi język angielski) pracownikami, aż na koniec dotarł do magazynu sklepowego. Po chwili zauważył dwóch stojących naprzeciw siebie gości w przepoconych koszulach, mocno gestykulujących i przekrzykujących hałas belownicy. "Pewnie rozmawiają o jakichś ważnych sprawach sklepowych" - pomyślał WB LaLa, skinął na swoją osobistą tłumaczkę i powiedział: - Proszę podkraść się do nich niezauważenie, podsłuchać o czym mówią, przetłumaczyć na angielski i wieczorem dostarczyć mi spisaną rozmowę. Jestem przecież fachowcem i zdaję sobie sprawę z tego, że więcej dowiem się o problemach sklepu z takiej rozmowy, niż ze wszystkich papierów i badań satysfakcji. Wieczorem, po powrocie do hotelu zastał na łóżku kartkę z zapisem rozmowy: Opiekun magazynu do pracownika: "...wstępuję w intymne związki seksualne z tobą i twoją mamą, ty, kobieta lekkich obyczajów, nawet gwałconego Tajnego Klienta, kobieta lekkich obyczajów, nie możesz, kobieta lekkich obyczajów, prawidłowo obsłużyć. DeeM, kobieta lekkich obyczajów, polecił w żeński organ rozrodczy, kobieta lekkich obyczajów, wejść z tobą w intymne związki seksualne w tylnej linii bioder, kobieta lekkich obyczajów, jeśli przez ciebie pasywny homoseksualisto znowu nie będziemy mieli, kobieta lekkich obyczajów, tych nie podobnego do męskiego organu rozrodczego 100 procent, kobieta lekkich obyczajów, który musi zrobić gwałcony z tyłu w linii bioder sklep." Pracownik do opiekuna magazynu: "Kierownik to mógł wstąpić w intymne związki seksualne ze swoją mamusią, ja już wstąpiłem w intymne związki seksualne w tylnej linii bioder z DeeMem, i nie będę wchodził w takie związki, kobieta lekkich obyczajów z gwałconym Tajnym Klientem. A co najważniejsze na męskim organie rozrodczym wiszą mi wszystkie, kobieta lekkich obyczajów, plany tego gwałconego sklepu." Tajny na ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos dzis czytalam na jysknecie
ze kogos zwolnili ze skutkiem natychmiastowym, z radomska. A to ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
nawet nie wiecie ile maja roboty audytorzy, bo ludzie kradna tzn pracownicy a dlaczego ? bo tą firmę nie stać na podwyżki ale ile firma ma w plecy z tego to nie napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................ccccc
A ile klienci kradną - ochrony nie ma to można wszystko! Oszczędzanie! Kto za to odpowie potem - kierownik , pracownik - zawsze coś wymyśla ,żeby wina spadła na pracownika - ze nie dopilnowal , ze nie zabezpieczyl ,ze towar zostawil bez opieki przy dostawie. Popierdoleni ludzie- oni w audyty sie bawia a nie stworzyli warunkow by wogole móc stworzonych przez nich procedur przestrzegac. 21 wiek - wielki market dwie osoby w ciągu dnia. Dziękuje nie mam pytań. Jysk - samozwanczy lider branzy home & living.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociagowy
Złodziej kradną do kwoty 250zł, dlaczego bo do tej kwoty jest to wykroczenie. Złapiesz łobuza, zadzwonisz po policję to panowie przyjadą, wlepią gościowi 500zł mandatu, pouczą i wypuszczą. Najlepsze jest to, że politycy z PO chcą podnieść ten próg do 1000zł. Koledzy sprzedawcy po co się narażać i łapać złodziei, bo różnie bywa. Olać to, niech kradną. Walić to, jak firmę nie stać na monitoring i ochronę, to dlaczego masz ty szary pracowniku się tym przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222012
Po to są inwentaryzacje tygodniowe żeby elicie w Gdańsku lżej było słuchać ze na pościelach np. było od 300 do 1500 zł niż raz na rok czy pół roku od 1000 do 5000 . Ludzie jaki sens mają cotygodniowe inwentaryzacje?! Idiotyzm i strata czasu oczywiście liczona do produktywności, raz na pół roku całościówka i spokój !!! Te inwentaryzacje mają taki sam sens jaki i co tygodniowe gazetki a i tak klient ma teraz prawo do zwrotu tzw. gwarancji ceny ! Czy ktoś w Gdańsku sie zastanowił nad logiką marketingu tej firmy?! materace możemy przeceniać, zwroty robimy na gwarancje ceny, totalny bezsens! Już dawno powinien być katalog kwartalny i był by spokój a tak to tylko sprzedawca wychodzi na idiotę bo "cena jest taka a w innym Jysku to powiedzieli mi ze musi mi pani sprzedać za tyle"!!! Pozdrawiam Gdańsk i pomyślcie nad tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssaaaaaaaaaaaassssssssssssss
Katalog ? Katalog to strata kasy , oszczedzaja. Najlepiej jakbysmy im narysowali sami:) Czytaliscie w biuletynie nr 8 - o jakiejs promocji ogrodówki w ktoryms ze sklepów? Poprawcie mnie jesli sie myle - pracownicy w domu odrabiali panszczyzne i laczyli zszywaczami ulotki ? Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
dokladnie w częstochowie siedzieli w 4 osoby i zszywali ;) ciesza ich utargi bo pobili zeszłoroczne ale w przyszłym roku będą siedziec z ręką w nocniku i myśleć jak pobić zeszłoroczne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
dokladnie w częstochowie siedzieli w 4 osoby i zszywali ;) ciesza ich utargi bo pobili zeszłoroczne ale w przyszłym roku będą siedziec z ręką w nocniku i myśleć jak pobić zeszłoroczne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4tseWreganaMtcirtsiD
Napominając do artykułu a biuletynie ale mnie ten artykuł zirytował. Otwarte dni sezonu ogrodowego wiem jak to cudownie wyglądało z punktu DM i pewnie tym podobnych ale to tak zawsze będzie. Teraz może z punktu widzenia sprzedawcy. Jasna cholera znowu przyjeżdża ogodówka ciekawe czym nas w tym sezonie zasypią. OOO tym razem 1 nowy model stołu i zestawik na balkon jakiś leżaczek jedno nowe krzesło hmmm z grubszych nowości to by było na tyle nie ma co oferta w tym roku rozpieszcza klientów. Hmm co by tu zrobić aby posprzedawać trochę tego towaru ? 20tyś ulotek 20tyś gazetek 40 tyś zszywek, chęci ni cholera, wspólna praca nad celem mus to mus. "Zszywacze poszły w ruch" w pracy nie no nie weźcie to do domu w robocie nie ma czasu, ale może by tak zostać dłużej i to zrobić, ależ skąd nadgodziny wykluczone przecież się nie zgodzą. I kij gazetki w torby i na chatę, dzwonią kuple idziesz na browara? sorry panowie nie dziś, dziś robię do nocy darmochę buuu kapa może innym razem, żona pyta - wyjdziesz z dzieckiem na spacer? kochanie mamy dziś zajęcie i jeb na stół makulaturę, co to zapytała z zaciekawieniem starałem się wytłumaczyć odpowiedź była prosta "chyba sobie żartujesz". Udało się przekonana zszywacze w ruch za darmo ku chwale kochanej firmy jeszcze dziecko zatrudnimy będzie szybciej, dziecko powoli zszywa zszywacz wyślizguje się co chwila ale się stara taki mały niewolnik bo za darmo i nie wiem o jakiej satysfakcji pisano w Biuletynie. Mobilizuje myśl że DM też zszywa pewnie 2548 gazetkę taaaaaaaa marzenia w końcu ktoś w tej firmie musi się szanować i z pewnością nie jestem to ja. Dobra dzień otwarcia trzeba przyjść wcześniej do roboty najlepiej godzinę albo i więcej by wystawić to wszystko przed sklep przygotować się oczywiście w grafiku tego nie uwzględnimy bo na nadgodziny nie ma zgody. Pół sklepu trzeba wystawić na parking na szczęście nie leje pogoda wręcz plażowa o i wyjątkowo dziś 4 osoby święto. O do otwarcia 15 minut a już się klienci kręcą całe szczęście że mamy ciasteczka i kawę pewnie to ich przyciągnęło. No i zaczęło się ..... myślałem ze będzie gorzej. No ale cóż koniec dnia się zbliża trzeba to wszystko pochować znowu trwało to długooo prawie tak samo jak kolejnego z rana i kolejnego wszystkie stoły krzesła wte i wewte jak mrówki. SZOK 3 dni i 15 parasoli 59 poduszek ogrodowych szkoda że najtańszych 8 zestawów i co najważniejsze 10 donic SZOK ale zaraz zaraz przecież tyle to sprzedajna Innie sklep przy zwykłej gazetce ??? No tak zapomniałem Indeks jest wyznacznikiem sukcesu udało się będzie premia ? Cholera rozliczenie jest kwartalne może być kiepsko " Po raz kolejny drużyna z 326 z Częstochowy pokazała że JYSK VALUES to zasady którymi warto się kierować w codziennej pracy" Piękny zdanie ale do jasnej cholery co to jest JYSK VALUES ale mniejsza z tym idę przetrzeć szlak ale na Jasną Górę pomodlić się za kolegów z innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmcdff
Kto by mi kazał ulotki zszywac w domu za darmoche:) Trzeba sie ludzie szanowac - upominac o swoje. Ale jak wy na to pozwalacie to tak wam wchodza na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazetka
jak wiecie kierownik tego sklepu startuje na regionalnego od kilku lat ale mu nie wychodzi. I nie cieszcie się bo u was też będą takie dni "sezonu ogrodowego" więc już dzisiaj róbcie zapasy na magazynie bo większość towarów zaczyna mieć status "6". Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intex
Może po super akcji tv może ktoś z góry poleci?. Tak się srają że nawet cukiereczki karzą kupować i proponować klientom. Srają się bo dunole przyjadą i będą spowiadać, ale czy rozgrzeszenie będzie? Jak poprawić satysfakcję z pracy? Dać każdemu po 300zł. i średnia wyjdzie 80%. Słyszałem że w kampanii listopad 1 impulsem będzie -Szafa BRUXELLES 3-drzwiowa kolor olchy. Stan szaf w Radomsku jest wystarczający i na pewno nie zabraknie. Tylko palet brakuje,ale jakoś spakują. ps.Aktualizacja do kampani listopad 1.Dodatkowym art.będzie-Materac dmuch.VELOUR INTEX. Szkoda że DM nie pomagają nam na sklepach, tylko na sisach można ich spotkać.Uważam że raz w tygodniu powinni zaliczyć jedna dostawę na sklepie.Ubrać plastikową koszule i się spocić. Poczuć zapach pracy codziennej.Oczywiście w naszej firmie panuje tak zwana spychologia i dupokryja. VALUES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanm też kilku kierowników co to na DM mają aspiracje,ale od kilku lat im nie wychodzi.....chyba ich na testach wycinają , bo mają naturę wazeliniarzy i gestapowców..... do całej elity na górze-ja już nie wiem jak to jest z procedurą zwrotów-nie kumam aktualizacji aktualizacji zaktualizowanej..... może ta zmienność nastroju audytu ma głębsze podłoże,he he he? ps-mądrzy kierownicy-zszywacze w dłoń-i zszyjcie sobie paszcze ,bo jaja już dawno straciliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggmgnngng
Oszczędnosci , oszczednosci:) U was w regionach też na szkolenie bhp trzeba dojeżdzac 200 km i wiecej do sklepu w którym to szkolenie ma sie odbyc? To sie nazywa oszczedzanie!:) A regionalnemu wypasiony samochodzik bo stary przekroczyl 130000 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222-300
Co ty chcesz. Dojazdy fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuś
Dojazdy 200 km na szkolenia? - slabiutko!Slyszałem ,że w Krakowie pojawił się OM na szkoleniu BHP z BIAŁEGOSTOKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałem, że jest już odpowiedź od królowej Danii. Krótka i rzeczowa, że ma nasze związki w swoeje szlachetnej d...Ciekawe dlaczego związkowcy nie umiścili tej odpowiedzi na wygłup w postaci listu do królwe? Czy ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak macie szał na sklepach po kompani tv bo u mnie jest masakra przy wysoko obrotowym sklepie dzisiaj było ok 15 tys netto. ale niewypał ciekawe czy ktoś beknie za ten niewypał pewnie nie bo zgonia to na pogode.łajzy nie maja pojecia ze trzeba isc w jakość a nie w marże przy niskiej marży to by wiecej zarobil niż tak jak jest mam tylko nadzieje ze ten k.u.r.w.i dołek upadnie w końcu albo łajzy z góry sami beda sobie kupować bo to co idzie trzeba podnieść na maxa np. reczniki euro 2012 w biedronce po 39.90 a u nas no własni bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nikt nie beknie za tą kampanie jak i za całokształt.Dział marketingu postawiłabym pod ścianą i pociągnęła do odpowiedzialności bo kto jak kto ale to oni są od reklamy itd a nie my-szaraczki. Jak możemy sie przygotować do kampanii skoro brak towaru na magazynie centralnym?! Ostatnio pani zwróciła mi uwagę ...'Po co się reklamujecie że macie poduszki p 6 zł skoro ich nie macie-schowajcie te plakaty i nie drażnijcie ludzi?!" To samo z kanapami IZA-masakra....rób indeks na towarze którego nie dostajemy,brać pieniądze a potem zwracać bo kto chce czekać na towar 3-4 tyg i nie ma pewności że przyjdzie?! To jest ta agresywna polityka wobec klienta która obraca się przeciwko nam bo klienci nie lubią być nabijani w butelkę. Zamiast nowych kodów rabatowych i 14 dnowej gwarancji ceny zrobili by miesiąc promocji i każdy towar na półce miałby żółtą cenę(no niektóre różową :) ) Oczywiście proponuję ciasteczka i kawę przed sklepem oraz balony(które nadmucha dział marketingu )...no i oczywiście odpowiedni bit z głośników-to przyciąga......Cały zarząd zapomniał jak wygląda praca na sklepie i czego chce klient a wystarczyłoby zapytać NAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat Sebusia
Iana.Spytac nas? - jakiś czas temu nasz regionalny zjechał lidera,bo ten zaczął zdanie "Myślalem ,że..." - "Ty tu nie jestes od myślenia tylko od roboty i wykonywania poleceń "!No i lider nieco zmądrzał ...U mnie nie ma jużkogo pytać tak naprawdę - część załogi odeszła(w Leroy I castoramie bardzo ich chwalą i cieszą się ,że łatwo znależli takich pracowników ,co wszystko potrafią...),część zwolniono ,a zredukowani leją na wszystko .A pełnoetatowcy są rozgoryczeni ,bo na nich dowalono kupę roboty a którą dostają tzw WYNAGRODZENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zdziwiona
to jest jakaś pomyłka żeby pracować w domu. Gdzie są odpowiedzialni za przygotowanie marketingowe? to wstyd na całą Polskę że pracownicy zabierają prace do domu zamiast spędzać czas z rodzinami i przyjaciółmi, czy we własnym gronie się wyluzować po pracy. takiego kierownika do tylko do sądu pracy tak jak pracodawce podać należałoby za nadgodziny. dla firmy wstyd i nie powinna tego rozgłaszać. współczuje tylko tym pracownikom, że maja takiego kierownika. chyba zamiast mózgu ma juz niebieską sieczkę w głowie, to pewnie taki typ "dupowłaza" za wszelka cene tylko dlaczego wciaga w to innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusek
Piotr, Grzegorz i ten trzeci zapomniałem jak on ma chyba Artur tacy dumni ze kampania musi przynieść sukces, haha Ja jestem zdania ze ktoś specjalnie zrobił tą kampanie zeby nie wyszła jak mozna w TV reklamować same poduchy??!!! A gdzie meble!!! IDIOTYZM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena czyn cymbała
Częstochowscy zszywacze to hit maja jak w mordę strzelił:) Values!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv ?????????????
jak reklam sorry to się nazywa kampania czy samo zagłada .za takie kampanie telewizyjne należy kogoś rozliczyć .tylko kogo już wiem w........ć cały dział marketingu i zatrudnić fachowców zzzzzzzzzzzz BIEDRONKI .WYPROWADZILI FIRMĘ Z DNA A JYSK WŁAŚNIE NA DNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×