Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość TelemarkenX
Do tv???????? Istoto ludzka - chęci masz pewnie spore,ale za cholere nie rozumiem o co ci chodzi - pisz albo gramatyczniej albo wytrzeżwiej.Jeżeli twoje apele do firmy/kogokolwiek w Jysk maja mieć jakąkolwiek rację bytu to pisz rozsądnie i patrz co piszesz ,bo wydaje mi się ,że nikt cię nie rozumie.Ale sens przekazu do mnie dotarł i popieam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk
pewnie nie on jeden ,większość kier to lenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvv
to niech się przebiorą gęś i w marketingu ulicznym niech startują. Gę gę gę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartlomiej88
Witam, jak myślicie zapłacą jutro czy poczekają do piątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20122101
Na temat kier , właśnie za co im płacą . Za to że przychodzą listę podpisać he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potenza
poza podpisaniem listy kierownik czyta maile, kawe pije i wisi na telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava
i tak każdy z nich od czasu do czasu jeszcze parę minut po sklepie i do schronu " biura "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44444444
Mam postulat! Pozwalniajcie mądrale dyrektorów, regionalnych i kierowników. Wszyscy przecież nic nie robią. Jak zostaniecie sami to dopiero będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetaigamma
no w zasadzie gorzej być nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeszło powietrze? to INTEX
Bełkot propagandowy wylewający się z firmowej gazetki osiągnął kosmiczny poziom. Nie wiem co biorą ludzie piszący tam materiały... Mam zszywać tysiące gazetek w sowim wolnym czasie w domu ? I niby w Częstochowie pracownicy robili to z uśmiechem ? Pracujemy w takich godzinach, że reszta dnia jest skazana na straty, weekendy zajęte, w wolnym czasie trzeba posprzątać chatę, ugotować obiad itp. itd, kiedy czas na odpoczynek?, na spotkania z przyjaciółmi, rodziną( rzeczone wcześniej weekendy). Do domu niech zabierają prace ludzie którzy odpowiednio zarabiają... Kazdy kierownik który będzie wymagał zabierania pracy do domu albo nie ma życia prywatnego albo za grosz przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eregrgrf
Wiesz - ktoś się na taki wariant zgodził. I to najbardziej dziwi. Mnie nikt by w takie coś nie wkręcił. Chyba ,że za dodatkowe uposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgf
widac jacy ludzie pracuja na tym sklepie.Mysle ze za pewien czas dunczycy w koncu wymienia caly polski zarzad jyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava
Właśnie nadchodzi ten czas aby wymienić właśnie zarząd w taj firmie. I nie tylko to, strukturę pracy na sklepach i wiele innych rzeczy które mają wpływ na koszty jak i kondycję finansową firmy . Pewne patologię trzeba wykluczyć , to co się sprawdzało 10 lat temu teraz już się nie sprawdza . pracować muszą wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskaGrecja0-2
Duńczycy przecież wiedzą co tu się wyprawia bo dali ciche przyzwolenie polskiemu zarządowi. To nie jest ten Jysk co kiedyś, teraz nawet dla Duńczyków liczy się tylko kasa, takie czasy. Jedynie co może skłonić ich do poprawy warunków pracy i płacy polskich pracowników jest albo duża akcja protestacyjna, strajk albo nadszarpnięcie wizerunku firmy lub pana Larsa. Ale z tego co widać po proteście Związków w radomsku i bierności pracowników w tego typu akcjach to w Jysk się bardzo dobrze pracuje i na dobrych warunkach w przeciwnym razie gdyby tak nie było to związki były by liczniejsze i przy pierwszych redukcjach etatów był by zorganizowany protest czy to na Pomorzu czy na Śląsku i taka akcja miała by możliwość powstrzymać lub chociaż opóźnić redukcje a tak klops. Młodzież czy starsi samotni czy utrzymujący rodzinę dostali na 3/4 lub 1/2 i się cieszą lub im to pasuje bo siedzą cicho z taką postawą zapomnijcie o powrocie na pełne etaty choć PP pisał że jak sytuacja się poprawi to będą podnoszone etaty a jak na razie to zamiast podusić etaty to zatrudnia się kolejne osoby na 3/4 lub 1/2 u mnie na sklepie dotrudniono 2 osoby a przecież można było podnieść zredukowanym ale tu przecież chodzi o elastyczność i efektywność wiec zredukowani zapomnijcie że wam podniosą no chyba że sprzedaż znacząco wzrośnie na co nie można liczyć w najbliższych kilku latach. Najprawdopodobniej możecie też zapomnieć o podwyżkach przecież jak nie dostaniecie to i tak się nie upomnicie w każdym bądź razie do tej pory nikt się nie upominał no może inflacyjną dostaniecie we wrześniu 3% albo i mniej. Jesteście frajerami albo dajecie się robić jak frajerami, nie chcę tu urazić koleżanek ani kolegów ale taka jest prawda pracujecie tu rok niektórzy kilka lat wiec sami wiecie co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-L-E-X
Cześć, wie ktoś może gdzie chodzi teraz TK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemingom stop
W d...e chodzi poszukaj. Lemingi starajcie sie starajcie i nie zapomnijcie o impulsie bo was regionalny na zszywanie ulotek za kare zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbdhf
Dla polskiego pracodawcy najlepiej jakby kazdy robil na 1000% mozliwosci i najlepiej za najnizsza krajowa takie sa niestety fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrót
Mam kolegę, który pracuje w firmie farmaceutycznej, jako przedstawiciel. Ostatnio chodził dłuższy czas jak struty, bo nagle firma zaczęła zwalniać ludzi. Odbywało się to albo przez telefon, albo przyjeżdżał szef z asystentem, zapraszał na obiad i tam delikwent dostawał kopniaka z roboty. Ludzika bały się wszelkich wizyt z góry jak ognia, brali zwolnienia lekarskie - ogólnie atmosfera w firmie przez dwa miesiące typu "Piła2". Zadowolony był tylko szef regionalny, który kosił personel żując gumę z rękami w kieszeniach i uśmiechem na ustach. W końcu jedna ze zwolnionych dziewczyn zażądała wyjaśnień. Po naciskach szef regionalny pokazał jej maila po angielsku z samej zagranicznej centrali. Zobacz, mówi, tutaj jest napisane, że mamy zwolnić wszystkich pracowników z gorszymi wynikami. Dziewczyna dobrze znająca język angielski wytłumaczyła szefowi różnicę pomiędzy angielskim odpowiednikiem słowa "zwolnić" a "aktywizować" Wynikiem tej rozmowy było obdzwanianie przez kadry 40 wywalonych z roboty z prośbami o powrót do pracy i 2 tygodniowe, jak do tej pory, L4 szefa regionalnego... W ankiecie miał "angielski perfekt. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genBarOk
ostatnio firma spada na łeb. większość starych pracowników już dawno uciekła. zarząd udaje, że nic się nie dzieje bo ma w tym interes. nie jest to bynajmniej "wizerunek firmy" bo marka jysk jest ledwo rozpoznawalna w polsce. chodzi o akcje spółki których są właścicielami. muszą się ich po cichu pozbyć zanim stracą zupełnie na wartości. dopiero po tym będzie można z "czystym sumieniem" ogłosić bankructwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier
Od nowego roku placa minimalna w polsce ma wynosic 1600zł brutto Z roku na rok coraz blizej zbilza sie do naszej pensji a niebawem chyba bedziemy zarabiac wlasnie ta najnizsza place Wiec dziwia troszke słowa P.P ze zarabiamy na poziomie sredniej branzowej a co jest lepsze ze co roku firma przeprowadza korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhrrhrgr
Ale do kogo pretensje - polskim pracownikom jysk zarobki odpowiadają co wykazali w totalnym nie poparciu starań o podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrne
Jak się ma nasz marketing???????????? Skoro my zwykłe Szaraki mamy mieć pomysły na lepszą sprzedaż? Myślałam, że takie akcje organizują ludzie z naszej szanownej Góry......AWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marny jyskowy grosz
Witam , jak tam płaca w Jysku ?? polepszyła sie, czy dalej jest słynną "średnią w handlu" buhahahha nie bujcie się zmian i uciekajcie z tego kołchozu ... ta firma nic sobą juz nie reprezentuje !!! Potrafią tylko wciskać jakieś śmieszne Valuesy i obarczają Cie coraz to nowymi obowiązkami o któych sami nie mają pojęcia (Kasjer, sprzedawczyk, gówny magazynier, sprzątaczka, czarodziej od koncpetu, rozkładający chiński szajs, kartoniarz i wylewający poty w zajebiaszczej nie przepuszczającej powietrza poliestrowej koszuli, a oni dziękują Ci jałmużną każdego 10 miesiąca ... oczywiście bez premii bo sie nie starasz i nie chce Ci sie sprzedawać :). Nie zaponijcie o ankiecie do wypełnienia jak będziecie odchodzić na gąskonecie ... POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv
Co do koszul - coraz bardziej plastikowe robia te koszule. Tegoroczna produkcja wyjatkowo sztywna nieprzyjemna w dotyku i potwornie gorąca. Jak można takie dziadostwo wciskas swoim pracownikom. Powinni ci wszyscy z biura pozakladac te koszule i testowac. Marketing na barki zwyklego sprzedawcy dokladaja? Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiana na pensję
Premia za maj 2012 85 zł brutto !!! plus zasiłek dla pracujących 900 na 3/4 etatu jak żyć panie Padalec ? jak żyć ? Może skłonny byłby pan się zamienić na wynagrodzenie za jeden miesiąc ? Ja mogę organizować te nasiadówki w Gdańsku jak za towarzysza Gomułki, a pan będzie zapierdalał w sklepie, na magazynie i proponował gównianą słomkę na kasie. Ja proponuję wsadzić sobie tą słomkę w dupę. Może któryś regionalny będzie chętny na taką zamianę ? Ja się mogę poświęcić i nawet SIS za was zrobię ;) Na sklepie gdzie tymczasowo regionalny mnie zastąpi i ładnie kibel umyje szczotką Price Star będzie 99 % daję słowo honoru.A moje słowo w przeciwieństwie do słów regionalnych" o moralności mokrej ścierki" jest coś warte. A i hit ostatnich tygodni inspirujące ekspozycje. Myślę że aby bardziej zainspirować kadrę zarządzającą należałoby ją przepędzić w stroju Adama przez centrum Gdańska Smagając po dupie pokrzywami ;) ( Dla jyskowiczów mieszkających w dużych miastach. Pokrzywa jest to ziele, charakteryzujące się dość specyficznymi właściwościami w zetknięciu ze skórą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiana na pensję
Ponoć cenzura została zniesiona 11 kwietnia 1990 r. ale widocznie w Jysk nadal funkcjonuje. Pytanie tylko kto się zabawia na drugim etacie w cenzora ? Którego Valusa tak boli wolność słowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica1
podajcie gdzie w końcu jest t k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×