Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość admr
W jakim regione na szafach a w jakim na biurkach? My na biurkach mieliśmy w ostatniej turze (WEST 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
A u nas był na magazynie:) Pamiętajcie każdy klient to tajny klient:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polandgvhgvhgvhgh
na biurkach w south 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wołekroboczy
A jakie to ma znaczenie gdzie jest tajny... 30 zł netto ! nie warto się spinać. Pytanie za 10 gr. do PP chciałbyś drogi Piotrze za swoją pracę dostać 30 złotych polskich "premii" miesięcznie ? Pytanie jest rzecz jasna retoryczne. Tak więc moje trzy dychy możesz sobie zatrzymać. Ale umowa jest taką że jak tajniak zaliczy poniżej 70 % to regionalny się nie będzie czepiał. Umowa stoi ??? Napisz odpowiedź na Jysknecie ;) Pozdrawiam Wołek roboczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella10
Sumienie Jysk PRAWDE pisze, zarobki w tef firmie sa straszne!!!!!, a jakie WYMAGANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
od tego poniedziałku rusza kolejna runda tajnego? takie badania są co tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhcfcyrdruduesutchgcfurdsu5dt
związki zablokowały wypłate swiadczeń socjalnych na święta brawo!!! Czego wy rzadacie skoro te pieniadzę nie pochodzą od jysk tylko z funduszu socjalnego a niby to czemu ten co zarabia więcej miałby nie dostawać kasy na święta skoro on też na to płaci składki lepij byście coś zrobili z tymi marnymi etatami i wypłato a nie blokujecie nasze pieniądze które nam się należo.dawniej to by na was wezwał ormo razem z zomo i był by z wami spokój. Nie piszę tego dlaetego bo nie dostanę tych 300 PLN bo na swoją wypłate w jysk nie narzekam ale mi chodzi o te osoby co pracują na 3?4 etatu lub na 1/2 co mają rodziny na utrzymaniu- nie pomysleliscie o nich. Takie warunki jakie postawiliście nie mogły inaczej zaowocować bo chcieliście zabrać to co się ludziom należy- czy to jest demokracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polandjysk
Tak popieram przedmóce. Zwiazki jak narazie nic dobrego nie zrobiły i juz nie zrobią. Drodzy związkowcy rozejdzcie się lepiej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jony Bravo
I ją również popieram kolegę mądrze gada . Związki zajmijcie się naprawdę ważnymi rzeczami a nie wpier...cie się tam gdzie nie trzeba:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahoooo
ZZ oni tylko żyją z innych, składki, podróże, itd. i nic nie robią. Podłaczają się tam gdzie mogą zaistnieć żeby było widać że coś robią. Kasa na święta była zawsze nawet wtedy gdy nikt o nich nie słyszał. wielka mi działalność opinia jednego pana. Okazaja się podczepić do kasy Pracowników że się pokazać. I to jeszcze śmie zabaierać żeby pewnie sobie coś dołożyć. żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjuhjsxhabjhjj
Przedmówcy maja 100% rację!!!!! Skandal co te zz wyrabiają! Panie Kowalski KAŻDY ma święta i każdemu będzie miło coś dostać, każdy też jest zatrudniony w Jysk! Sam nic nie robi kasę bierze i tylko maci. Tak że spadaj pannnnnn, won! Albo zajmuj sie czymś pożytecznym. Demokrata od siedmiu boleści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaoooooooo
Tym w tych związkach to juz rozum odjęło! Toż to co oni piszą w swoim postulacie ( pofatygowałem się i przeczytałem te wypociny) to jawna dyskryminacja!!!!!! Dyskryminacja tych co nie maja dzieci i odrobinę więcej zarabiają! Stuknijcie sie w głowę wy pacany jedne nie wolno nikogo tak traktować!!!!! I dla ścisłości ja jestem w grupie ludzi którzy dostana i mam 2 dzieci ale obiektywnie stwierdzam że tak robić się nie godzi! Mam nadzieje że firma jakoś tych idiotów pokona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfh
Tak jak pokonala was obcinajac wam etaty.Polecam wyzalic sie na administracje a jutroi glowa w podloge i arbait.Za kilka miesiecy kolejna rewolucja,bedziecie zarabiac jeszcze mniej i nawet nie pisniecie,dobrze ze mozecie chociaz sobie na forum popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
Widzę, że naczelne lemingi Jysk'a podniosły swoje małe łebki i robią raban. żeby cokolwiek mówić to trzeba znać ustawę o ZFŚS. A jeśli się tego nie ogarnia to lepiej się nie odzywać A co do miłych akcentów świątecznych to firma może robić sobie miłe akcenty, ale ze swojej kasy, a nie z ZFŚS, gdzie pieniądze są przeznaczane i wydatkowane według kryterium socjalnego, i przeznaczane na pomoc dla najuboższych, a ta pomoc jest tak potrzebna wszystkim mało zarabiającym w okresie świąt. Osoba, która zarabia 3tys/os i więcej poradzi sobie z organizacją świąt tak aby niczego nie brakowało, natomiast osoba z dochodem 1200/os i mniej potrzebuje tej pomocy. Pozwolę sobie również zauważyć, że wynagrodzenie tej +świadczenie w przeliczeniu na osobę nigdy nie przekroczy 3tys/os, więc fakty mówią same za siebie. ZFŚS nie jest skarbonką na waciki dla najbogatszych, ale ma służyć ściśle wytyczonym celom, czyli pomagać najuboższym, również w godnym obchodzeniu świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJOKGHD
Firma może też zrezygnować z tworzenia ZFŚS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15951595
Nieprawda sławianinie ZFSS jest dla WSZYSTKICH. W różnej wysokości ale dla WSZYSTKICH. I wszystkim w rożnej wysokości jak napisałam pieniądze na święta się należą. Bo my WSZYSCY ten fundusz tworzymy. I możesz normalnych ludzi wyzywać od lemingów i innych ale każdy człowiek rozsądnie myślący wie że tak być powinno. Jak ktoś wcześniej napisał postulaty zz to dyskryminacja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahooo
Do Słowianin, Firma może po prostu zlikwidować fundusz. Prawo na to pozwala. To firma ze swoich własnych środków oblicza fundusz,wpłaca olbrzymie pieniądze na konto bankowe żeby potem dać je Pracownikom. Co by nie mówić o płacach czy warunkach, etatach,itd, To że firma jak dotąd utrzymuje fundusz na tym samym najwyższym poziomie to fakt. Pracowałem w poprzedniej firmie i ZZ chciały ciągle rządzić i nie dało się dogadać to fundusz został zmniejszony i nikt się nie przejmował. Takie same były szopki co ZZ wymyśliły a potem było już tylko mniej kasy. Odpis jest na głowe Pracownika, ale to Pracodawca daje kasę. Pracownik nic za to nie płaci. To nie są żadne składki Pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
15951595 Czyli świadczenia z MOPS też się wszystkim należą bez względu na sytuację materialną, bo wszyscy płacimy podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
gahooo napisz również, że ten odpis pomniejsza dochód, a co za tym idzie firma płaci mniejszy podatek, czyli ma z tego korzyść, więc nie są to tak na dobrą sprawę li tylko i wyłącznie pieniądze firmy, ale również państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahooo
hahaha, Państwa..dobre sobie. Firma która daje swoim Pracownikom 1.5mln zł. i to w gotówce. Niby jak to są pieniądze Państwa? Żywa gotówa na konta. Może ale nie musi tego robić. Czujesz jak ze swojego budżetu oddajesz 1500zł ? nawet gdybyś sobie odpisał 200? Ciągle jesteś lżejszy o 1300:) Nie chodzi mi o przekomarzanie tylko o docenienie tego co jest dobre. Można zrzędzić na wiele rzeczy ale czasami trezba też pomyśleć. Zwyczajnie tak po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333333333
Zobaczcie wszyscy normalnie pracujący Ci którzy nie robią zadym i nie są pieniaczami. Przed każdymi Świętami ta sama polka zz wstrzymują pieniądze, szrgaja nerwy wszystkim i ludziom pracującym w administracji i nam w sklepach. Zastanówmy sie jaki jest ich cel? Bo wszyscy znani mi ludzie ze sklepów twierdzą, że wszyscy te pieniądze powinni dostać nikt poza zz nie mówi że kierownik, lider, regionalny czy dyrektor ma tych pieniędzy nie dostać. Wiadomo lepiej zarabiający dostana ich mniej ale coś dostana i wszyscy twierdzą że tak być powinno. Wszyscy raz jeszcze powtórzę czyli ludzie w sklepach. Więc na jakiej podstawie kowalski twierdzi inaczej na postawie opinii tych paru członków którzy sa w zz czy też chce zrobić szum wokół własnej osoby by choć wydawało sie jego paru zwolennikom że coś robi............. a nic nie robi.........i taka jest prawda. On wie że rozpęta sie dyskusja że ludzie będą o tym mówić i o to mu chodzi chce pokazać że jest! Panie kowalski wstydź sie pan, jesteś pan jak i cały ten obecny związek żałosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahooo
poza tym z tych liczb wychodzi mi że nie dostaną wszyscy. Firma ma ok.1500 ludzi, a z tego piszą ZZ i tych wszystkich wyliczeń wynika że liczba jest mniejsza. to znaczy że większośc dostanie ale nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15951595
Jak wy nic nie rozumiecie. Słowianinie, kto ku mówi o podatkach czy o mopsie? Wszyscy bo WSZYSCY tą firmę tworzymy. Czy już zrozumiałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahooo
do 15951595 Masz rację:) zupełną rację. My ją tworzymy:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15951595
Pozdrawiam również. :) Wiesz mimo że lekkiej pracy nie mamy cieszy że większość z nas jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u4n vy3gbffb.fe
Trudno mi ocenic podział środków zaproponowany przez pracodawcę i ten przez związki. Trzeba dojsc do porozumienia - naprawde trudno naszym związkom współpracowac z gdańską "elitą". To fakt niezaprzeczalny , że od początku istnienia związku gdanska "elita" traktował ich jako zło konieczne , niepoważnie , z góry. Bardzo nie podobał mi się mail napisany przez Ewe M. i Terese SZ. Skonstruowany tak - by wbic szpilę w ten związek , by pokazac "o ho to my jysk jesteśmy ci dobrzy - to my wam kasę chcemy dac a oni blokują , przez nich nie dostaniecie kasy na święta" Widac w tym mailu jak chcą ugrac sobie tym zwolenników - valuseowców czy jak ich tam nazwiecie. Wciaz toczy sie wojenka - gdańsk - związek. Polska to dziwny kraj - w danii większosc w związkach , zwiazek wspołpracuje scisle z pracodawca , jest wspolpartnerem , ma jednym slowem duzo do gadania bo i pracownicy są przez pracodawce traktowani powaznie - jak ludzie. Dochodzimy do wnisoku gdzie my zyjemy i czy wielu z was obudzi sie w koncu z letargu , zacznie zmieniac ta spalona ziemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-ca
To co robią ZZ to jakaś kpina. Jak można zablokować wypłatę świadczeń? Jak rok temu. Gratuluję. A co do cofnięcia wypłaty 4 grupie to już chamstwo. Dlaczego np. kierownik ma tych pieniędzy nie dostać. Ma wyższą podstawę bo i obowiązki i odpowiedzialność ma większą. I żeby z tego powodu nie wypłacić komuś pieniędzy na święta? Chore. To jest świadczenie świąteczne, więc powinno być dla wszystkich. ZZ- mieliście pomagać ludziom , a robicie syf i nic poza tym. Ja się łapię na wypłatę i to dość wysoko,ale tak jak inni jestem zdania , że kasa należy się wszystkim. Zarabiasz więcej ale i zapieprzasz też do bólu. I nie ZZ powinny decydować co i ile dla kogo. My ich nie wybraliśmy na mediatorów to nie powinni się wypowiadać w imieniu wszystkich. My chcemy co innego i wara im od naszych pieniędzy. ZZ- no i macie teraz tylko masę wrogów. Pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
otóz to Panie robolu - trafiłeś w setkę. Tu bulwers się podniósł , bo "kasy nie będzie na święta" - bo każdy myśli o własnej dupie , nie ważne ,że komuś może rzeczywiście przydałoby sie wypłacic więcej kosztem bogacza ze skody , ;liczy się tylko ,że ja nie dostane kasy na święta! , Więcej empatii ,więcej myslenia. Argumentacja związków niestety i stety jest logiczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15951595
Niedzielny robolu, czy ty masz nas za idiotów? Przecież to kowalski na stronie zz napisał ze kasa WSZYSTKIM sie nie należy! Mimo iz w twoich oczach jesteśmy lemingami umiemy czytać. A zarząd tylko reaguje na debilizmy zz. Ktoś wcześniej napisał że nie chcemy w większości postulatów związków i tak MY NIE CHCEMY ANI POSTULATÓW ANI TAKICH ZWIĄZKÓW!!!! MY czyli WIĘKSZOŚĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsadciochhviHvchjuhJvhcjuhuih
W Danni zz współpracujo a w Polsce nie, bo w Polsce nie może być demokracji bo my obywatele się do tego nie nadajemy. Nam jest potrzebny nacjonalizm- mieliśmy szanse przyłączyć się do III Rzeszy ale nie chcieliśmy i teraz odczuwamy tego skutki aż do tej pory najpierw wielki wybawca czerwony skurwysy. a teraz nie udolny system demokratyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×