Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
supertydzien dokladnie niewypał jakich mało. Kij w ogrod z tymi cenami z kosmosu nikt nie bedzie kupowal chyba ze na wyprzedazy a tyle zachodu robią. Jeszcze w sniegu ten ogrod bedziemy wystawiać ale co tam liczy się pęd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Jysk
a co sądzicie o nowych sisach czyli AS, i o nowych spotkaniach DM z załogami, najbliższe zaplanowane podobno na lipiec, obecność 100% obowiązkowa, więc Ci którzy swoim zaplanowanym urlopem trafili w datę , chyba się z nim pożegnają :-(, pozostaje kwestia tych którzy wpłacili już zaliczki na turnusy, czy Jysk zwróci im te pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z jyska
Jak tak czytam niektóre wpisy to zastanawiam się czy Wy macie "cojones"? Nikt mnie nie zmusi do przyjścia w dniu wolnym czy będąc na urlopie. A nawet jak mam dzień pracujący mogę skorzystać z urlopu na żądanie. Jak ktoś boi się korzystać ze swoich praw to niech się nie dziwi że coraz bardziej będą go dymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz że pracodwca może Ci odmówić prawa do urlopu na żądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość świadomy
Najpierw przeczytaj kiedy może odmówić ci urlopu na żądanie a potem pisać! Uwaga Pracodawca może odmówić udzielenia urlopu na podstawie art. 167 2 kp ze względu na szczególne okoliczności, które powodują, że zasługujący na ochronę wyjątkowy interes pracodawcy wymagałby obecności danego pracownika w pracy w okresie określonym w żądaniu udzielenia urlopu – wyrok Sądu Najwyższego z 7 listopada 2013 r. (sygn. akt SNO 29/13, LEX nr 1393802).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfddhdfh
W dzisiejszych czasach zwykły pracownik jest niczym.Można powiedzieć niewolnikiem.Masz robić to co pracodawca chce,a jak nie to zmień sobie pracę.Smutne niestety ale prawdziwe.Większość przepisów prawa pracy,daję większe możliwości pracodawcy niż pracownikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pen
Hm. I jak co miesiąc, jak mylicie, przelewy pójdą dzisiaj czy raczej jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś poszły... Tylko jestem ciekaw dlaczego premie nie poszły dziś? Czy były aż takie wysokie?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z jyska
Zjadłeś(aś) ciacho za free - to możesz jeden dzień poczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliście premie kwartalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1984
Dostaliśmy i cierpliwie poczekalismy. Za tydzień Wielkanocne świadczenia więc jest ok. Ogród skończony już się sprzedaje powoli. A u Was jest zainteresowanie duże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z jyska
Kwartalne to śmiech na sali... weźcie je sobie. Liczyliście i wyliczyliście na wasze. A ogrodówka to będzie porażka jak te stoły Sandvika !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoły Sandvika to rzeczywiście śmiech na sali! Krzywe nogi Cholera wie jak to skrecac... W zeszłym roku nie było z nimi problemu a w tym? Może za chwilę go wycofaja? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - Sandvika to jest masakra w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1984
Mieliście już nowe Sisy te attractive store? Jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwgsdg
A ile zarabia w dzisku szeregowy pracownik na pocztku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2200 brutto na cały etat plus ewentualne premie. Przeważnie jednak zatrudniają na 3/4 etatu - wychodzi 1650 brutto podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbvh
Czyli 2200+ ewentualne premie i nic poza tym.ile średnio premia wynosi?500?mniej ?wiecej?Albo może prościej,ile na ręke może zarobić na początku pracownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ogród jest tylko i wyłącznie na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dmow
Chciałbym się dowiedzieć,co sądzicie o pomaganiu innym sklepom w sytuacji, gdy przyjęto na kierownika kogoś z SMT i kompletnie sobie nie radzi. Po miesiącu zwalniają się ludzie, ktoś "z ulicy", nie mający pojęcia o zarządzaniu sklepem kierownik próbuje się pucować, ale nawet to mu sie nie udaje, nie mówiąc już o zarządzaniu swoimi "podwładnymi". Nikomu nie uśmiecha się jeżdzenie po innych sklepach bo to czas i problem. Pytanie jest takie: Czy naprawdę nie stać naszej firmy na dotrudnienie nawet kogos na umowe zlecenie, żeby przynajmniej przy dost. im pomagał? Czy te kutafony naprawde maja tak ograniczone możliwości dotrudniania kogos na 2-3 tyg, czy tylko tak p*****lolą, bo muszą się wykazać wynikami. Odpowiedź wydaje mi się prosta.Mają ograniczone możliwości umysłowe. Jeżeli to czytacie, a wiem,że czasem się wynurzacie spoza pie*****ego Jysknetu, to wiedzcie,że nie jesteśmy Waszymi czarnuchami i nie będziemy naprawiać błędów, które popełniacie. Awansujcie tępę s*****ny ludzi z firmy, dając im godne wynagrodzenie, możliwośc wykazania się, a laski i pi****nych lamusów, z którymi na otwarciach pijecie wódke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było tak jest i będzie nic się nie zmienia od lat cały czas to samo zatrudniają takich po SMT a potem idą na sklepy i oczy otwierają ile tu roboty a ludzi mało no to dawaj z innych sklepów do pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak SMT ....hm gdzie oni ich biorą z łapanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa...z łapanki. Sprawdź czasem, potem pisz. Nie mówię, że wszyscy ale większość ludzi jest mega kompetentna i żeby dostać się na SMT muszą przejść szereg rozmów kwalifikacyjnych, włącznie z HR a tego byle idiota nie przejdzie. Polecam sprawdzić i osobiście się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JA
I napisał/ła któryś/aś SMT, poczuł/ła się bardzo urażony/a? I po co, i tak 3/4 to chodzące czopki doo******cze albo tępę dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm. I jak co miesiąc, jak mylicie, przelewy pójdą dzisiaj czy raczej jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość JA" - akurat nie SMT ale wiem jak wygląda rekrutacja na to stanowisko. Późniejsze szkolenie jest już bardziej na luzie ale aby się dostać trzeba coś sobą reprezentować. "Tępe dzidy" jak piszesz to takie, co nawet nie spróbują ale oceniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Ja pracuję w Jysk i nie tak sobie wyobrażałam pracę w tak dużej sieci sklepów.Jest za mało pracowników,na zmianie !!!!! 2 osoby odpowiedzialne za sklep a jak ktos jest na magazynie 1 pracownik zostaje na cały wielki sklep i trzeba jednocześnie na kasie,obsługiwać klientów i układać towar.MASAKRA.często nie ma kto wydac mebli z magazynu ludzie sie wściekają bo chcą kupić meble i nie mają jak :( Pracujemy jak biali murzyni!!!! Na dodatek atmosfera w pracy po prostu stres.Co chwilę ktoś idzie na zwolnienie.Jak w tak dużej firmie nie mogą zatrudnić więcej pracowników i płacić godziwą pensję za tak ciężką pracę.Pozostawię to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tępe dzidy" to nawet nie spróbują ale wszystko wiedzą i komentują innych... Ja akurat nie po SMT ale wielu znajomych owszem i uwierz, że ogarniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był Bartczak i nie ma Bartczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu24
Oho nawet stołek dyrektorski pewności ciągłości zatrudnienia nie daje. Chłodny wiatr z Danii ciągle wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×