Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość lennna1215
Kurcze no krew mnie teraz zalała. Kolega piszący jako " do pacanów" poruszył ważny problem. Ja pracuje w sklepie w którym są wysokie premie i co mam nie dostać świadczenia na święta bo pan kowalski pracował a inni pracują na południu w sklepach o niskich obrotach. Skandal! mam nadzieje ze Firma się nie ugnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna 5
Ja tez!! I niech panowie związkowcy nie zapominają że Solidarność lat 80 ta prawdziwa powstała na północy i Jysk Polska również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąski gąski do domu
A kiedy ma być przelana premia świąteczna? Jestem na urlopie i nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54646446
Dzięki kolegom z solidarność na razie nie będzie wypłacona. Tak zawęzili widełki ze ludzie ze sklepów którzy dostają wyższe premie nie dostali by nic. To jawna dyskryminacja kierowników i zastępców którzy pracują w sklepach wyrabiających premie. Firma się na to nie zgodziła dlatego świadczenie nie może być wypłacone bo według prawa musi być na widełki określające wysokość świadczenia zgoda związków obu a zgodziły sie tylko te z Grunwaldzkiej. Dziękujemy panie kowalski. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
SIemka ! u mnie w sklepie wszyscy sie gotują jak przyszła ta wiadomośc, ja osobiscie miałem już zaplanowane na co wydam te pieniążki a tutaj wielki KURWA SUPRAJS !!! Dzieki panowie dalej srajcie w swoje gniazdko a będzie wam i NAM LEPIEJJJJJJJJJJJ !!!!!!!!!!! alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Ktoś tu chyba czegoś nie rozumie, albo z powodu pazerności, albo głupoty albo jednego i drugiego. Pieniądze z ZFŚS to nie forma nagrody, od tego są premie, to forma zapomogi dla tych którym wiedzie się gorzej. Jeśli ci którzy tak tutaj się bulwersują otworzyli by oczy nieco szerzej może by to zobaczyli. Polska jako kraj to jest bardzo zróżnicowana ekonomicznie, wbijcie to sobie do głowy matoły, są miejsca gdzie w Polsce panuje wysokie bezrobocie, niskie płace i tam ludzie najpierw się porządnie zastanowią na co wydadzą pieniądze. Ten który potrafi trzeźwo patrzeć świat i nie jest oderwany od rzeczywistości od razu to zauważy. Niestety w tym kraju są ludzie których horyzont postrzegania zawęża się do jednego punktu, i tak rodzi się ich punkt widzenia. Najważniejsze jednak durne matoły jest to co pisałem na początku; Fundusz to nie są pieniądze na nagrody od tego są premie (które nawiasem mówią często nie biorą pod uwagę wszystkich czynników środowiskowych), pieniądze z funduszu są dla tych, którzy nie dostają tak wysokich premii jak szanowni kierownicy sklepów umieszczonych w korzystnych strefach gospodarczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
Chyba ktoś tu o czyms zapomniał. W ubiegłym roku, jako kryterium była brana pensja brutto z umowy. Nijak mają się do tego premie. Nie sądzę by w tym roku było inaczej, chyba że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi1111111
A może dostajemy premie my i nasi zastępcy dlatego że lepiej pracujemy, nie pomyślałeś o tym kolego który nie posiada żadnych argumentów poza obrażaniem nas. A ZFŚS nie jest dla najbiedniejszych jest pulą pieniędzy która rozdzielana jest dla wszystkich pracowników z rożnych okazji i w różnych sytuacjach. W głowach się wam przewraca, nasza premia jest przez nas wypracowana, na co dzień staramy się, pracujemy i mamy tego efekty i co mamy być za to karani. Wy potraficie tylko narzekać, pisać obraźliwe słowa pod adresem wszystkich którzy myślą inaczej niż wy. Pamiętajcie jednak że nas jest WIĘCEJ!!! I na koniec rada: weźcie sie do pracy, wypracujcie sobie premie i wtedy może nie będziecie ciągle bruździć w Firmie ludziom chcącym normalnie, spokojnie pracować. A a propos pieniędzy na święta to my w sklepie uważamy że należy sie ona WSZYSTKIM!! regionalnym, dyrektorom, administracji i PP też!!! Wszyscy pracujemy w tej samej firmie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna
Organizacja związkowa, nawet reprezentatywna nie może żądać, a musi uzgodnić stanowisko z pracodawcą w sprawie wydatkowania pieniędzy z zfśs...Może więc warto by było porozmawiać i wypracować kompromis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi111111122222
Tak masz racje ale nasze wspaniałe związki ZAWSZE maja racje i negocjacje trudno im idą. Jak było z kasa na paczki, nie zgodzili się by poszły z ZFŚS, przecież pokryto ten wydatek z pieniędzy firmy nie z funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widełki
Skoro ostatni próg jest zmniejszony, to kto ma na tym zyskać???? kwoty się nie zmieniły, mimo, że po propozycji zz mniej ludzi ma dostać kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Misiu jogi111.. może pora wrócić do podstawówki i nauczyć się czytać, żeby potem nie pisać głupot: Art. 8. Ustawy o ZFŚS 1. Przyznawanie ulgowych usług i świadczeń oraz wysokość dopłat z Funduszu uzależnia się od sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osoby uprawnionej do korzystania z Funduszu. 2. Zasady i warunki korzystania z usług i świadczeń finansowanych z Funduszu, z uwzględnieniem ust. 1, oraz zasady przeznaczania środków Funduszu na poszczególne cele i rodzaje działalności socjalnej określa pracodawca w regulaminie ustalanym zgodnie z art. 27 ust. 1 albo z art. 30 ust. 5 ustawy o związkach zawodowych. Pracodawca, u którego nie działa zakładowa organizacja związkowa, uzgadnia regulamin z pracownikiem wybranym przez załogę do reprezentowania jej interesów. 2a. (uchylony). 3. Związkom zawodowym przysługuje prawo wystąpienia do sądu pracy z roszczeniem o zwrot Funduszowi środków wydatkowanych niezgodnie z przepisami ustawy lub o przekazanie należnych środków na Fundusz. Jeśli więc jesteś kierownikiem czy Bóg jeden wie kim, widać jakich ludzi tutaj firma promuje. Wielcy mi wykształci Państwo, ja też mam tytuł naukowy i się z tym nie obnoszę, i choć nie pracuję w tej firmie zaglądam tutaj, aby tępić takich pseudo-wykształconych ludzi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazm marazm
Jogii i inne numerki - ta sama osoba piszę pod wieloma nickami. Ale cię gościu zżera nerwica - weź persen i wyłącz internet bo ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Kurwa mac - chyba lepiej jak więcej kasy dostaną ludzie którym zredukowali etaty a jest ich nie mało! Zarobki powyżej 4000 zł to bardzo dużo - w warszawce kierownicki macie takie czy gdzie? Jogi co za bulwersy poszło ci o pare złotych i marudzisz:) Przeciez dla ciebie to jak na waciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ten sam
Jasne lepiej być 'biednym" i powoływać się na to ciągle, pozwala to nic nie robić nie starć się, nie pracować a zawsze kasa dla najbiedniejszych skądś spadnie. Ojjjj ludzie, ludzie wsze argumenty są normalnie śmieszne. Podam tu przykład. Jakiś przedmówca napisał że mając dzieci i żonę zarabiając tak mało w tej firmie nie stać go na opłacenie 1200 zł studiów. To ja Ci odpowiem: najpierw robimy maturę, potem idziemy na studia BEZPŁATNE, potem znajdujemy dobrą prace a dopiero potem zakładamy rodzinę i mamy dzieci. A jak robi sie wszystko odwrotnie to potem z frustracji i marazmu życiowego powstają tacy sympatyczni związkowcy którzy uważają ze oni sa biedni i im sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Kolego u mnie w bajzlu pracuje kilku mgr pracy dobrej nie znaleźli bo nie ma pracy! Wiec nie pierdol i sie skup na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi333333
Ale na waciki tez trzeba mieć a u nas są one bardzo drogie;D Jest duża różnica miedzy wysokością świadczeń i to jest ok ale pozbawienie ich, czyli tej najmniejszej stawki, w ogóle jest już nie miłe dla osób zarabiających odrobinę więcej. Pamiętajcie również ze większe zarobki to większa ilość pracy i większa odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
DO jogi1111111!!! Masz pewnie to "szczęście" że pracujesz w sklepie wysoko obrotowym w jakiejś galerii,super markecie czy innym tego typu obiekcie.Sklepy nisko obrotowe a szczególnie wolno stojące nie mają szans na zrobienie planów a co za tym idzie premii.Zapierdalamy jak Osły w 5 etatów.Jedyny ochłap premii jaki możemy wyrwać to za TK.Wyjebali z puli regulacje magazynowe,dojebali ilość artykułów na paragon(nie realne),impulsy itp. Spójrz na słupki ilości klientów.Większość spierdoliła.Więc nie wyzywaj ludzi od NIEROBÓW.To jest finał "CUDOWNEJ" polityki tej firmy.Widział Ktoś reklamę Jyska na podanych stronach internetowych???Bo ja regularnie wchodziłem na podane strony i co???NI CHUJA ani pól banerka z Jyskiem. Regulacja klapek w chuj pieniędzy kosztuje każdy sklep.Gdzie oszczędność????Ale Ujebać etaty to wszyscy kurwa na HUURRAAA!!! NIE MAM PYTAŃ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi55555555
Wszystko ok masz swoje racje, ale gdy ja pracując bardzo ciężko i dostając premie nie dostane tej najniższej puli z ZFSS na święta Ty nic na tym nie zyskasz! Dlaczego wiec związkom zależy na tym by ludzie zarabiający odrobinę lepiej nie dostali tych symbolicznych pieniędzy? Przecież my bardzo ciężko pracujemy i tez chwielibyśmy choć tych parę złotych dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 125547899
Bo związki już takie są! Same nic z tego nie będą miały ale niech Ci "dużo" zarabiający nie dostana nic tak za karę ze jest im w oczach związkowców lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
Masz rację!Nie chcę NIC NIKOMU ZABIERAĆ i to nie jest ok co robią,bo też się wkurwię jak nie będzie kasy na czas bo dla Mnie to sporo kasy. Nie wiem jak dla Ciebie???Wydaje mi się że Ty to robisz dla zasady ale nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi7777
Wiesz nie, mnie tez zależy na tych pieniądzach. Jak każdemu w tych czasach i mnie i moim kolegom ze sklepu jest ciężko, to jedna strona medalu a druga, to tak trochę pisze tu dla zasady bo do wścieklizny mnie doprowadza to związkowe jątrzenie i blokowanie spraw które toczyły sie prawidłowo od początku istnienia firmy i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojżesz
Straszne jaką nienawiścią wielu z was pała. Wstrzymanie wypłat z pewnością jest celowe zagranie by rozwścieczyć pracowników i zgonić wszystko na "S" przecież zarówno pracodawca jak i "S" wiedzieli dużo wcześniej że sprawę wypłat trzeba wcześniej uzgodnić czy pracodawca zwrócił się do S i na odwrót ??? Może ktoś narzekać że na manifestacji było kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, i większość z nich nie opracuje w jysk ale to właśnie ci górnicy i inni ludzie stali tam po to by aby wam podnieśli pensje a wy ich jeszcze opluwacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi7777777777
Człowiek, człowieku, OPAMIĘTAJ SIĘ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Trwa wojenka podjazdowa - Pracodawca miesza , stara się zdyskredytowac Związek w oczach pracowników , Związek odgryza się. Współpracy brak. Pracownicy Jysk - mocno podzieleni jak każda grupa społeczna w Polsce. Kto na tym zyska? Nikt. Na pewno nie Ty droga jyskowa mrówko z venedigiem na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
Mojżesz!!!! Dział HR wyrażnie się wypowiedział że za CHUJA NIE BĘDZIE PODWYŻEK :)Mogą sobie strajkować strajkować strajkować!Góra ma to w Dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
No a co ma związek osiagnac jak wy nawet w referendum udzialu brac nie chcecie. Wy nic nie chcecie najlepiej zeby sie samo zrobilo ,zeby ktos za was zrobil. No to na plecy szafe mróweczko jyskowa zarzuc i zapierdzielaj na larsena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Przecież to jest kurwa od podstawy. Ludzie czytajcie a potem siejcie zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
Referendum które za chwilę zostaje unieważnione.Śmieszne trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi77777
Panowie ale nie o tym rozmawiamy. :-D Świetne zejście z tematu ale już nie działa, wymyślcie coś innego. Odpowiedzcie na przykład dlaczego wy jako związkowcy nie chcecie pozwolić by ludzie osiągający w Jysk wyższe zarobki swoja ciężką praca nie dostali tak dla zasady po te 380 złotych brutto? Czyżby zazdrość że my jakoś potrafimy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×