Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość niezły numer.
do XXl - gościu śmieszny jesteś. Prawie Cię cytuję: "związki nie sa odpowiedzialne za impas, one nieco przyblokowały" HAHAHA. nieco przyblokowanie to to samo co impas. jeżeli ktoś pisze na stronie ZZ, że czegoś żąda to nie robi niewinnego przyblokowania, tylko doprowadza do impasu. Więcej sprawiedliwości w ocenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Ja nie wiem czy ludzie pracujący u was w Jysku na stanowiskach regionalnych mają siano zamiast mózgu. Tyla razy już było pisane na jakiej zasadzie rozdysponowane zostają środki z ZFŚS i jak stanowi ustawa, a oni nic ciągle swoje. Nie wiem tylko czy oni piszą tak sami z siebie, czy ktoś każe im to pisać. F12 a co do tych szkoleń to tam gdzie pracowałem były, więc podejrzewam, że w każdej firmie bazującej na sprzedaży gdzie ten wizerunek się liczy były. Może Tobie nie były potrzebne i głupoty piszesz sam z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F12
Znaczy to nie w jysku te szkolenia były? Buu, co za rozczarowanie. Jak rozumiem firma odpowiada nie tylko za swoje błędy ale też za błędy firmy w której pracowałeś poprzednio? Przecież też bazuje na sprzedaży. Ciekawy tok rozumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12233333333333
Tak jasne są takie szkolenia, codziennie na sklepach oczywiście tam gdzie niema związkowców. A że związkowców mała grupka jest to szkoleni jesteśmy prawie wszyscy. :D Teraz jest tak po nowemu. :D Śmieszni jesteście związkowcy wspaniali, jest was parę osób a wydaje wam się ze setki zatrudnionych w Jysk osób nie ma prawa, nie może sie tu wypowiadać. Może nie wiecie ale fora do tego służą by wypowiadali sie wszyscy zainteresowani, cóż wydaje sie ze wielu rzeczy jeszcze nie wiecie. A jak chcecie stworzyć sobie towarzystwo wzajemnej adoracji to siedźcie sobie u kowalskiego. Dobrze by było w końcu zauważyć ze zwykli pracownicy was nie lubią! Nie trzeba dyrektorów by tu wam o tym napisać. A pieniądze na Święta powinni dostać WSZYSCY bo to nie jest zapomoga a miły prezent od firmy na Święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
Związkowcy weźcie się do pracy i przestańcie pluć na wszystko, nic wam się nie podoba to droga otwarta, poszukajcie lepszej pracy, gdzie nic nie będziecie robić a kasa będzie z nieba leciała, będzie super. Tylko wam nie jest w stanie dogodzić nikt bo tylko pretensje macie....tyle wredności w was...a jeśli chodzi o bonus świąteczny to należy się wszystkim do cholery!!!! Zastanawiam się czy wy w ogóle macie mózgi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tyle
Głupi ludzie! Żal. Do dwóch postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł joł joł
Dobra, przestańcie na chwilę wylewać żale i napiszcie gdzie teraz grasuje tajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
No cóż musisz mieć dość kiepską kondycję mózgu i nic innego stwierdzić nie jesteś w stanie ha ha ha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1223333333333333
No wiesz oni dyskutować nie potrafią oni tylko szczuć ludzi, obrażać i przeszkadzać potrafią. :D Pamiętajcie związkowcy: NAS JEST WIĘCEJ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1223333333333333
A zapomniałem dodać ze jestem jedną osobą w paru postaciach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12233333333333333
Tajny jest na materacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
Oj tak to jest jedyna ich profesja, to potrafią najbardziej:)Widać dużo wspólnego z pis mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122333333333333333
Oj dokładnie tak, ktoś wcześniej już o tym pisał ( znaczy to pewno ta sama osoba co pisze nasze posty :D), wygląda to na pis jak nic. :/ Trafiło się nam a taki spokój mieliśmy nim kowalski postanowił ciepłą posadkę zając. Ciekawe dlaczego o nim nie piszą ze nie powinien dostać kasy na Święta w końcu nic nie rabi nie przynosi dochodu firmie z naszej kasy pieniądze co miesiąc bierze to według mnie jemu tez się ta kasa nie należy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
No kowalski to nie powinien nic dostać:)bo tak jak wspomniałeś bierze kasę za nic...ale cóż ustawił się i kombinuje ale mam nadzieję że w końcu to się kiedyś skończy:)bo tylko miesza i nic z tego dobrego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
Oj nic ciekawszego od ciebie na pewno nie wymyślę i nie napiszę:)"Z butów sterczy słoma"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trol666666
To i ja się dołączam to tej jednej osoby w wielu wydaniach. :D Przedmówcy maja w 100% racje. Parę osób w tych związkach jest a sieja zamęt i nienawiść. Zwolnijcie się mamy już was dość. Firma bez tych paru osób sobie poradzi bez problemu. My chcemy pracować w spokoju bez ciągłego wyszukiwania nowych konfliktów przez was! Naprawdę poszukajcie sobie miejsca gdzie indziej. Jak wcześniej było jż powiedziane w większości siła a to my jesteśmy większością. Nie zapominajcie o tym! A my was nie chcemy w Jysk. To pisałem ja Trol w wielu postaciach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trol666666
A bonus na święta należy się WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!! Zachowujecie się jak zawistne, obrzydliwe dupki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
Oj nic innego wymyślić nie możesz, długo myślisz muszę przyznać:)wylewa się z ciebie paskudna nieludzka mściwość,jad i żenada...żal mi takich ludzi,musisz poszukać gdzieś pomocy bo masz maga problem ze sobą myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa bruksela
Nie, pieniądze na święta są bonusem który powinni dostać wszyscy. A wam nic do tego kto ile ma i ile wydaje na waciki. Zapytaj kowalskiego ile on wydaje na waciki z naszej kasy nic nie robiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
To są pieniądze dla wszystkich!!!!a kto ile na waciki wydaje to jego sprawa!Ty pewnie też należysz do tych potrzebujących:)))nie tłumacz się tak bo wiesz winni się tłumaczą:)))hi hi hi i uważaj bo ci żyłka pęknie bo ci chyba coś ciśnienie skacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trol6666666
hahahaaaa jak mu żyłka pęknie to zostanie już tylko 25 związkowców :Dhahahaaaaaa Muszą się szanować bo kowalski stołeczek straci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia2
Ludzie co Wy za głupoty gadacie, kasa na swieta jest dla wszystkich. Tak było i tak ma zostać co to za oszołom wymyśla żeby coś tu zmieniać. Od pomocy są zapomogi, poczytaj Jysknet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny007
Tak jasne w formie pożyczek lub zapomogi ewentualnej ale święta mają wszyscy i pracują na to cały rok i socjal jest dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Od kiedy to Jysknet stanowi prawo. Poczytaj zofio ustawę o ZFŚS i nie pisz tak niepoważnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trol66666
Tak się zastanawiam kiedy ta zawiść was zeżre? Jesteście tak zawistni ze myślę że potrafilibyście oczy wydłubać za parę złotych. Człowieku czy ty nie potrafisz pojąć że fundusz socjalny jest dla WSZYSTKICH!!!!!!! a w całej puli tego funduszu są środki na pomoc ludziom najbiedniejszym czy dotkniętym jakimiś losowymi wypadkami. Te pieniądze na świeta sa dawane w zależności od zarobków i podział który był przez lata wszystkim odpowiadał. Bonus swiąteczny dostaje sie nie by godnie przeżyć swieta ale jako miły świateczny przezent. I tu mniej zarabiający dostaja prezent wiekszy a lepiej zarabiajacy prezent mniejszy i tak jest SPRAWIEDLIWIE!!!!! Zawiść to straszna i ohydna cecha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteśmy na wczasach
Zgoda - Świadczenie socjalne ma być dla najbardziej potrzebujących. Co więc zyskamy zmniejszając granicę z 6 na 4?.. Odp: Pewną pule pieniędzy. Dlaczego więc w propozycji zz jest tylko żądanie zmiany górnej granicy, a nie ma propozycji zwiększenia przydziału kasy w innych przedziałach? Po co ta zmiana? .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Wiadomo że trole nie były najmądrzejsze i co więcej nie umiały czytać i tu mamy potwierdzenie :) ZFŚS nie jest do robienia prezentów, zakoduj to sobie w ty małym móżdżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trol666666666
Dobra mam propozycje, cała pula z funduszu dla wspaniałych związkowców. :D Niech sie nażrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trol666666666
Wolterze a Ty nie widzisz ze Ci mniej zarabiający tak czy tak dostana tyle samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trol666666666
och przepraszam donald matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×