Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Nowa bruksela
153154156 poruszył też ciekawy problem. Znam trochę ludzi w Jysk i nikomu pracodawca żadnych oświadczeń do podpisania nie podsuwał. Dziwne prawda. Dziwne tym bardziej ze zz miały zamieścić te dokumenty do wglądu. Nie zamieściły, dlaczego, bo ich niema, po prostu. Ludzie dajecie się mamić tym z zz, wykorzystują Wasze rozżalenie na firmę do własnych celów. To kowalski pobiera wynagrodzenie siedząc i nic nie robiąc i o to właśnie mu chodziło. Podburza Was i szczuje na wszystkich którzy nie mówią i nie myślą tak jak zz. W Jysk nie jest wspaniale pod względem zarobków ale cała gospodarka światowa jest w złej kondycji. Ktoś wcześniej napisał że w małym miasteczku po redukcji ciężko znaleźć prace, zgodzę się z tym ale czy lżej by Ci było gdyby Jysk zamknęło Twój sklep zamiast zmniejszyć Ci etat? Przecież lepiej pracować na 1/4 czy 1/2 etatu niż nie pracować wcale. Dlaczego tak się wściekacie a zz blokują wypłatę świadczenia świątecznego dla wszystkich, tak dla wszystkich bo Ci co więcej zarabiają tez powinni dostać " prezent" od firmy na święta, mniejszy oczywiście ale nie powinni być oni pomijani w tym świadczeniu. Wszyscy tu pracujemy Oni też. A Wy co, sami nic z tego mieć nie będziecie ale dokopiecie innemu. Takie to małe i smutne. Życzę miłego dnia i idę ponosić szafy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Dzielcie się dalej , srajcie na związki na wszystko. No tak przeciez jest kryzys. (tu jest zawsze kryzys i zawsze polski pracownik dostaje w dupe i zarabia jak w afryce) Postawa bierna nic nie zmieni w tym kraju. W tym kraju trzeba wszystko sila. Bo tu za zwyklym czlowiekiem sie nikt nie wstawi. Firmie sie udaje - zdyskredytowac związek. Ech ciemny ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789123
Widzisz problem zz tkwi w tym że chce wmówić ludziom iż tylko ich punkt widzenia jest słuszny, że pracujemy jak murzyni itp. a to niestety świadczy tyko o kompleksach ludzi głoszących te hasła. Związkom wolno pluć na wszystkich mówiących inaczej niż garstka ludzi tam zrzeszonych a nam nie wolno mieć własnego zdania. Większość ludzi pracujących w Jysk chce spokoju ( a Ty tu wyraźnie na wojnę wzywasz ), jest im ciężko czasem bardzo ale muszą jakoś sobie radzić w dzisiejszej rzeczywistości, znam ludzi którzy dorabiają po prostu w innej firmie po redukcji ich etatu. Tak jest na całym świecie. Wiem świat jest ciemny, daje sobą pomiatać itp. Tylko widzicie drodzy związkowcy świat to większość. :D Pamiętajcie jeszcze o jednym, Jysk to zwykli ludzie, zwykli ludzie, ciężko pracujący a nie pieniący się w związkach i ci zwykli ludzie mają w większości odmienne od Waszego zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Kolego z takim punktem widzenia jaki preferujesz mało tego ,że nie dane nam bedzie w Polsce dożyc dobrych czasów to stwierdze ze mozemy liczyc tylko na to ze bedzie gorzej. Dlaczego ? Bo nikt nie bedzie "walczyl" o swoje! Dostosujecie sie bodajby was po dupie batem lali. Nie jestem frustratem - chce pracowac i zyc tak jak niemiec , francuz , duńczyk! Nie jak murzyn za pare groszy , nie stac mnie na rodzine nie stac na samochod na nic nie stac a pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Kolego z takim punktem widzenia jaki preferujesz mało tego ,że nie dane nam bedzie w Polsce dożyc dobrych czasów to stwierdze ze mozemy liczyc tylko na to ze bedzie gorzej. Dlaczego ? Bo nikt nie bedzie "walczyl" o swoje! Dostosujecie sie bodajby was po dupie batem lali. Nie jestem frustratem - chce pracowac i zyc tak jak niemiec , francuz , duńczyk! Nie jak murzyn za pare groszy , nie stac mnie na rodzine nie stac na samochod na nic nie stac a pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Kolego z takim punktem widzenia jaki preferujesz mało tego ,że nie dane nam bedzie w Polsce dożyc dobrych czasów to stwierdze ze mozemy liczyc tylko na to ze bedzie gorzej. Dlaczego ? Bo nikt nie bedzie "walczyl" o swoje! Dostosujecie sie bodajby was po dupie batem lali. Nie jestem frustratem - chce pracowac i zyc tak jak niemiec , francuz , duńczyk! Nie jak murzyn za pare groszy , nie stac mnie na rodzine nie stac na samochod na nic nie stac a pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Kolego z takim punktem widzenia jaki preferujesz mało tego ,że nie dane nam bedzie w Polsce dożyc dobrych czasów to stwierdze ze mozemy liczyc tylko na to ze bedzie gorzej. Dlaczego ? Bo nikt nie bedzie "walczyl" o swoje! Dostosujecie sie bodajby was po dupie batem lali. Nie jestem frustratem - chce pracowac i zyc tak jak niemiec , francuz , duńczyk! Nie jak murzyn za pare groszy , nie stac mnie na rodzine nie stac na samochod na nic nie stac a pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociagowy
153154156, 123456789123 ty naprawdę jesteś jebnięty. Skończ pierdolić i idź zapierać na chwałę Jysk. Weź swoje pojebane wywody spisz i wydaj w formie książkowej i rozdawaj pracownikom Jysk jak Larsik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
sorki za poczwórną wiadomosc mialem problem z wyslaniem posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa
a ja pamiętam jak kiedyś wszyscy mieli po 200 zł do wydania na rekreację i nikomu to nie przeszkadzało. wtedy mieli absolutnie wszyscy. A teraz większość ma dostać tysiaka i więcej, ale żal że jakaś część ma dostać nawet te trzy stówy...a przecież można by sobie chociaż kupić jakieś karnety na basen czy coś dla dzieci. To świąteczny upominek. I nikt nie zyskuje na tym że komuś się zabierze. O co chodzi? Po co w ogóle ten szum? ludzie co za zawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długodystansowa
Pracuje w Jysk długo, bardzo długo, pamiętam czasy gdy zwykli pracownicy zarabiali bardzo dobrze bo Firma zarabiała bardzo dobrze. Dziś zarabiamy mniej bo Firma zarabia mniej. Czyste prawo ekonomi. Wydaje się że każdy powinien je zrozumieć a jednak....nie... Dołączam się do wielu wypowiedzianych tu głosów w sprawie świadczenia Świątecznego. Jeśli czyta to ktoś z centrali ja i wielu moich znajomych z Jysk postulujemy by świadczenie to dostali wszyscy, w rożnej oczywiście wysokości, WSZYSCY od PPA do ostatniego zatrudnionego na 1/2 etatu pracownika! Wszyscy ponieważ my wszyscy tworzymy i pracujemy w Jysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 8000 na rękę
Po pierwsze. PP i inni srają na Was, a Wy chcecie im bony na Święta dawać. Po drugie. Nie myślcie że 6000 to jest górna kwota wypłat w tej firmie. Oni maja znacznie więcej. 6000 to maja regionalni. Po trzecie. ZZ istnieją w Dani, i jakoś nikt tam nie chce ich delegalizacji. Dzięki nim, nawet jak jest kryzys, w 2011 roku dostali podwyżkę. Sprzedawcy w Dani na godzinę zarabiają tyle ile wy w ciągu całego dnia. No ale wy nie chcecie dużo zarabiać. Wy zadowolicie się byle gównem. A po czwarte, widzę, że niektórzy z firmy pozmieniali nicki na „normalne. Myślą, że przez to są bardziej wiarygodni haha A po piąte. Jestem regionalnym. jeszcze większe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier
Czytam i nie wierze co niektorzy tutaj wypisuja?Ludzie opamietacie się?Zyje wam sie tak dobrze za swoja pensje?Narzekacie na zwiazki,bo chca dla was,nas ,podwyzek?Jesli dalej w polsce ludzie tak beda podchodzic do sprawy,to nigdy sie nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Nie no nie wierz, czy tutaj na stanowiskach kierowników regionalnych pracują same barany, które nie umieją czytać. Przeczytajcie ustawę o ZFŚS i dopiero zabierajcie głos. No chyba, że wasze gadanie jest celowym działaniem mającym na celu skłócenie ludzi i rozsiewanie plotek. Ja osobiście myślę, że jedno i drugie, bo na takich stanowiskach zatrudnia się zwykle głąbów, którzy nie umieją samodzielnie myśleć i łatwo nimi kierować, dodatkowo są wyjątkowo PAZERNI i GŁUSI NA POTRZEBY INNYCH LUDZI. Jogi i podobne mu cyferki to tak naprawdę pasożyty wykorzystujące pracę innych ludzi, są zwyczajnymi sprzedawczykami, których łatwo kupić jakimiś tam obietnicami. Możecie pisać, że pracujecie na sklepie, że dźwigacie ciężkie towary, NIE WIERZĘ WAM, bo sam byłem na szkoleniach na których mówiono kierownikom jak mają odpowiadać na różne informacje w internecie jak siać zamęt gdy tylko ktoś odważy się skrytykować firmę. Ze mną te sztuczki się nie udały, ale są ludzie, którzy podłapali takie rzeczy w mig bo już taka ich natura: POGNĘBIĆ INNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi000000055555
153154156 ZZ mówią że mają jakieś papiery świadczące o tym że pracownicy byli nakłaniani do podpisywania że nie będą głosować. Pracodawca mówi że to szykany i że poda ZZ do sądu ZZ mówi bardzo proszę podawaj - ja wywnioskowałem że jednak coś mają i mogą tego użyć gdy pracodawca poda ich do sądu bo nie sądzę by ZZ wystawiały się na sądową porażkę. I nie muszą ci tego pokazywać wystarczy że pokażą sądowi. Mam tylko jedno pytanie Jogi mówisz że rozmawiałeś z rodziną ile masz dzieciaków ? No chyba ze rozmawiałeś z mamą i tatą. Wybacz że wykorzystałem twój LOGIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYSKOWIEC
Odejdzmy trochę od tematu czy ktoś wywęszył tajnego i drugie pytanie powiedzcie ile osób pracuje u was na sklepie liczymy wszytkich zobaczymy gdzie jest rekordowy u nas 5.75 etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek bez nadstawki
Tajny na materacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezły numer
Do osoby która umieściła art na stronie ZZ. Można coś "wziąć" a nie wziąść. Może i lud ciemny, ale byki wyłapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Reasumując - zagraniczni pracodawcy! Do nas do Polski z biznesami - tu się sprzeda każde gówno a pracowników jest na pęczki za psi grosz będą robic i jeszcze im się micha bedzie śmiac:) Wymagania mają małe i horyzonty też ciasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
0700... Masz całkowitą rację, Polska to jak południowe stany Ameryki przed wojną secesyjną, a nawet lepiej bo niewolników nie trzeba kupować, Polski rząd gwarantuje że sami będą przychodzić, bo nie będą mieli innego wyboru. A odpowiednio przeszkoleni ludzie wmówią im, że 1500PLN to jest świetna pensja i powinni być zadowoleni bo przecież w KRLD mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll 6666666666666
A to rząd też mamy zły, :-D jak widzę koledzy z pisu są po prostu, od prezesa normalnie, od prezesa. :-D A to wiele wyjaśnia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Nie no rząd to mamy rewelacyjny, sami fachowcy: minister sportu, która o sporcie nie ma zielonego pojęcia minister finansów, który mówi o przystąpieniu do strefy euro, kiedy ta strefa razem z EURO leci na pysk minister pracy i polityki społecznej, który zamiast dbać o interesy większości obywateli dba o interesy mniejszości minister cyfryzacji i minister dziedzictwa narodowego ze swoją ratyfikacją ACTA(projekt jest dobry ale nie may o nim zielonego pojęcia i dopiero będziemy go czytać) no i sam wódz naczelny premier, który nieudolnie tym wszystkim nadzoruje Niiiiiiieeeee no rząd jest "reeeeewelacyjny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll 66666666666666
No widzisz jak to ciemny naród się myli, drugi raz ich wybrał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Nie Naród ich wybrał tylko 5 mln Troli takich jak Ty ;) i tyle komentarza w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F12
Masz rację Wolter. Minister finansów jest do dupy. Myślę, że przewodniczący naszych związków powinien nim zostać. Zabrałby tym co to tak dobrze zarabiają, rozdał tym biednym i pokrzywdzonym i od razu bylibyśmy szczęśliwi. A ile miejsc pracy by od tego przybyło! Chociaż po głębszym namyśle... Jak ma zarządzać finansami państwa tak jak współzarządza ZFŚS , to może lepiej niech sobie siedzi na tym etacie związkowym ... :-) Jakbyś mógł jeszcze napisać coś o tych szkoleniach z siania zamętu, to byłbym wdzięczny. W tylu brałem udział, a na tym najlepszym cholera, chyba mnie nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 156154153
Ale wy uwielbiacie obrażać innych :) Koniku, znów to samo. A już myślałem żeś się siana nażarł ;) A inni nie lepsi :/ Tyle macie ogłady, że argumenty zastępujecie obelgą? Mam nadzieję że co bystrzejsi już wyrobili o was zdanie. Pytam o sprawy związkowe, bo ciekawi mnie odzew. Jestem jak najbardziej za Związkami Zawodowymi, ale takimi, które szczerze grają w otwarte karty! Jeżeli nawet oni mają kręcić, to w rozmowach takich ludzi nikt nie będzie traktował poważnie. A wolałbym, żeby poważne osoby reprezentowały stanowisko pracowników. A jeżeli kręci centrala, to tylko sami na siebie kręcą bata. Resztę dośpiewajcie sobie sami! Tylko proszę, nie fałszujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytki
Polityka to nie jest dobry temat do rozmów. Po co się dodatkowo wkurwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość East 3
Z tego co mi wiadomo socjal z samej nazwy dostają Ci wszyscy najniżej zarabiający. A jeżeli rzesza ludzi tutaj wypisujących uważa inaczej, to może pomoc społeczna i mieszkania socjalne powinny być dawane tym co najwięcej zarabiają. W jysku według Was tak przynajmniej powinno być. A w ogóle to bym się nie zdziwił jak by się okazało, że te wszystkie posty, pisze jedna osoba. Przeanalizujmy: na 93 stronie o 16:50 mamy post od gościa 313165656 a 3 minuty później wypowiada się Niezły numer Facet jest niezwykły. W ciągu trzech minut zdążył przeczytać post wcześniejszy, i na niego odpowiedzieć. A zrobił to błyskawicznie, gdyż aby się zmieścić w 3 mitach musiałby on non stop siedzieć i odświeżać przeglądarkę. Kolejny przykład: na tej samej stronie: jogi co lubi liczbę 5 o 21:41 a 3 minuty później cyferkowy megaloman podobna sytuacja Oni myślą, że to forum czytają jacyś półanalfabeci. Do podobnych, podejrzanych wpisów szkalających związki dochodziło na wcześniejszych stronach. Nie zdziwił bym się, gdyby się okazało, że te wszystkie wpisy są tworzone być może przez jakiegoś pracownika specjalnie zatrudnionego przez firmę. Ale by to była jazda co! Firma nie ma pieniędzy dla Was, a miała by na coś takiego. Chciałbym przypomnieć, że to forum powstało żeby narzekać na firmę, a nie na Związki Zawodowe. Dlatego trzymajmy się głównego tematu. A cel firmy jest prosty. Przedstawiając ZZ w złym świetle, chce podnieść swoja reputacje. I nie ukrywam, że jej się to udaje. Ona Was mami, jakimiś głupotami, a Wy w to wierzycie. Znowu bym się nie zdziwił, jak by się okazało, że z tymi pieniędzmi na święta to byłaby taka specjalna zagrywka firmy. Nie damy kasy na Święta Wielkanocne, a winę zwalimy na ZZ. Wtedy ludzie znienawidzą związki, a o to nam przecież chodzi. A ja zadam jeszcze takie pytanie. Jeżeli wcześniejsza teza jest nieprawdziwa, to czemu firma tak się boi tych ZZ. No mogli by powiedzieć, że zapisujemy się wszyscy i będzie good. Oni dobrze wiedzą, że będą mieć przesrane, bo im będzie ktoś w końcu patrzył na ręce. Wszędzie gdzie ludzie protestują, prędzej czy później dostają to o co walczą. Tak było ostatnio z lekarzami, z aptekarzami, z Acta. A na świecie poupadały nawet rządy państw arabskich. Bo tam ludzie potrafili się zjednoczyć i wspólnie walczyć o Swój los. Tylko w Polskim Jysku tak nie można. PS.: O widzę, że ktoś jeszcze to zauważył. Pozdrawiam tego kogoś To cytat z wczoraj, jeśli ktoś potrafi samodzielnie myśleć to powinien mu wystarczyć. Wystarczy prześledzić dwie ostatnie strony, żeby stwierdzić że informacja spreparowana przez Panią Szałwicką wywarła właściwy efekt. HR pewnie zaciera ręce z radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociągowy
Tak, że olać użytkownika cyferkowcza i jemu podobnych. Pewnie wcześniej piesze sobie te bzdury w notatniku i potem ctrl+C, ctrl+V. Powiem Wam jedno, Gdańsk trzęsie portkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr XXL*
Bardzo PROSZĘ - nie zejdzmy na politykę,bo jak w to wdepniemy to juz nie wyjdziemy ,a wszelkie "cyferki" popierające poczynania jysk będą zacierac rączki że główny motyw dyskusji poszedł w bok .Wracamy do gnoju ,jyskowego grajdołka . Ludzie , dziwię się,że co niektórzy daliście sobie wmówic ,że to ZZ odpowiadają za impas z kasą z ZFŚŚ.Związki może nieco sprawę przyblokowały ,chcąc sprawiedliwszego podziału ,a wy łapiecie się na lep tekstu z jysknet(pewnie przepisanej z gotowca) -kasa będzie wcześniej czy póżniej(chyba,że nagle dowiemy się,że "po naradach" pracownicy zdecydowali że świadczenia socjalne przekazują na poczet długu wziętego pod magazyn w Radomsku haha),tu się toczy sprawa o to czy forsę maja też dostać ci , co mają ponad 4000 zl czyli jak myślicie ile % personelu jysk?.Pieniążki z ZFŚŚ jak definicja wskazuje maja wspomóc tych najmniej zarabiających .Jak myslicie ile nasza pani od HR ma na rękę?Główny audytor?Bałwan od konceptu? A ile zredukowany pracownik z Krosna,Zduńskiej Woli , Ostrołęki?Komu bardziej należy się te parę groszy? Ten podział wskazuje , ze w tej firmie coś zaczyna się dziać,że do powiedzenia mają też coś ci na dole ,a nie tylko dycydenci na szczycie!Nikt nie twiedzi ,że ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach maja zarabiać tyle samo co ludzie na sklepach .To byłoby chore.Ale dlaczego cały ciężar "walki z mniejszymi dochodami" przepchnięto na barki najmniej zarabiających ?Jakich poświęceń dokonał nasz dyrektor?(dziś chyba nawet sam sie wypowiadał na forum jako ten dzwigający szafy Bruksela,dziecinny to był wpis).Ile ludzie najlepiej zarabiający w tej firmie postanowili oddać w imię walki z kryzysem?Czy ich dotkneły redukcje?Czy jeżeli dla sprzedawcy "m" ucięto zarobki z 1800 brutto do 1400 brutto to proporcjonalnie ucięto tak samo chociarz jednemu regionalnemu?Chociarz jednej osobie w administracji?Chocierz jednemu "dyrektorowi"? Zmiany należy zacząć od siebie drodzy zarządzający. PS Pani Tereso - brawo za odwagę przy podpisaniu się z imienia i nazwiska przy informacji na jsyknet o kasie z ZFŚS.W piątek , przy informacji o pikiecie w Radomsku komus takiej odwagi zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×