Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lol88888

ile powinien ważyć roczny maluch ???

Polecane posty

Gość lol88888

mój waży 10 kg i tak się zastanawiam czy nie za mało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 10 i pól miesiąca i wazy 9,300. Mysle ze 10 kg rocznego dziecka to nie za malo a ile ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kolezanki córcia ma 15 miesiecy i wazy 10,800 i raczej jest dzieckiem przy kości bym powiedziała... a pediatra stwierdzil ze mały źle przybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie pediatra nic nie stwierdził ale tak jakoś sie troche martwie ze za malo wazy, chciałam orientacyjnie wiedzieć ile inne dzieciaki ważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma prawie 14 miesięcy i waży 8,3kg lekarz to widział i nie powiedział że coś nie tak. Jest poprostu bardzo drobniutka i wcale nie chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
powiem Ci różnie, mojej znajomej córcia ważyła 9,5kg, a innej gdy mój mial 10,5kg ważył 11,4kg, acha i bylismy na 70 centylu ale doktorek powiedział że wszystko supcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
CHEMIKAL jak 3 razy tyle to powinien ważyć 11,4 jako roczniak ,a nie głodze pałaszuje wszystko no bez przesady, bo nie faszeruje go słodyczami ale obiadki kanapeczki, owocki itd ile wlezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja juz wazy 3 razy tyle co po narodzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 2letni polonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to taka ogólna reguła - a dokładniej to na siatkach centylowych można sprawdzić :) One z reguły człowieka uspokajają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczny maluch-2letnie bmw
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez zalezy wszystko od dziecka od jego budowy.Moj od urodzenia byl duzo powyzej normy wiec dla niektorych moze byc dziwne,ze polroczne dziecko wazy 10.5kg........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
to moja corka poinna majac rok waazyc 6 kg?? bo ur sie majac 2 kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Majki
moja tez wazyła 2kg jak sie urodziła , teraz ma prawie 13 miesiecy i wazy ok.8,5 kg., wzrost 78cm. Moja pani doktor ma specjalna siatke centylowa dla wczesniaków i według niej jest wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies 600kg
z pustym bakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jak się urodziła ważyła 3290 g a teraz (roczek skończy 9 marca) waży około 11 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jak się urodziła ważyła 3290 g a teraz (roczek skończy 9 marca) waży około 11 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
to moja cork a ma narazie tylko 3 miersciace i Wazy 4, 5 kg ale ostanio cos stanela w miejscu:( Mama MAJKI W KTORYM TYG UR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CÓRKA 11 KG Syn jak miał rok tylko 8900 gr ważył. Nie ma co porównywać , każde dziecko ma inną urodę i grubość kości , inną przemianę materii. Syn zawsze bł niejadkiem i był b. chudy. Córka je , dużo i chętnie a wcale nie jest gruba przy tej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×