Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę ładnie wyglądać

Eleganckie buty dla wysokiej kobietki-jakie??

Polecane posty

Gość chcę ładnie wyglądać

W marcu mam wesele. Idę z moim nowym chłopakiem, który jest niższy ode mnie o 6 cm. Nie mam pojęcia jakie buty założyć??? Może ktoś mógłby mi doradzić? Mam prawie 180 cm, więc nie chcę szpilek na 7 cm obcasie jak to mi to radzą w sklepie. Błagam doradzcie cos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaibatsu
Rzuć tego kurdupla, tylko obciach Ci robi, wyglądając jak młodszy brat ze starszą siostrą- to po pierwsze :). Kup sobie te na 7cm obcasie słońce :) I napisz do mnie (zxaibatsu4@wp.pl) chętnie Ci potowarzyszę, mam 193 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha LOL
6 cm niższy ? kolega ma racje, tylko lipe sobie robisz, znajdz wysokiego a nie jakiegoś karakana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sexy szpilki 10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ładnie wyglądać
dzieciaczki drogie, czemu wy nie jesteście w swojej osiedlowej podstawówce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecają cie kurduple
pewnie tak, jesteś po prostu fetyszystką kurdupli heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecają cie kurduple
a facet poniżej 180 cm to porażka...a już jesli dziewczyna ma tyle wzrostu a on AŻ 6 CM mniej, to wygląda to po prostu przeżałośnie. Olej frajera, niech zadaje się z panienką 150 cm na obcasach a sama znajdz sobie normalnego wysokiego faceta, bo tylko tacy są czegoś warci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha laska z kurduplem dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ładnie wyglądać
Hm...że też takie stworzenia chodzą po świecie w 21 wieku....myślałam, że jaskiniowcy już wymarli....Taka niespodzianka! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczynie poradziliście... doprawdy nie wiem dlaczego nie sa w osiedlowej podstawówce??? sama znam dwie zaprzyjaznione pary, gdzie dziewczyna jest sporo wyzsza od faceta...i jakos nikt nie uwaza jej za fetyszystke, ani nie twierdzi ze facet robi jej obciach i ze wstyd sie z nim pokazac.Wrecz przeciwnie uwazam ze sporo z nas mialoby im czego zazdroscic Autorko... powiem Ci tak, z obserwacji wynika ze owe kobietki nie specjalnie sie przejmuja roznica wzrostu i moze nie wksakuja w 10 cm obcasy (inna rzecz ze to typy raczej sportowe i mecza sie w szpilach) ale na wieksze wyjscia wciskalaj sie w jakis niewielki obcasik, poszukaj bo na pewno cos takiego dostaniesz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
Ale oni mają niestety rację. Dziewczyno robisz z siebie pośmiewisko. A poza tym facetów jarają obcasy, więc noś je, a temu chłopaczkowi niższemu od Ciebie a zo 6 cm (ma 174 cm LOooooL, ja mam 190 np :) ) powiedz żeby poszukał sobie niskiej laski. Ty zasłgujesz na coś lepszego. On jest gorszy po prostu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ładnie wyglądać
aristo------> też tak myslałam, dotychczas mialam sporo wyższego faceta i kocham szpilki, więc 7 cm to nie był problem, teraz te buty raczej już wyjdą z użycia :-) Buty na niskim obcasie nie podobają mi się z reguły, dlatego nie wiem które nadawałaby się na wesele...ale dziękuję za dobre słowo. Ja też się tym wcale a wcale nie przejmuję, a udanego związku też nam zazdroszczą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
" i jakos nikt nie uwaza jej za fetyszystke, ani nie twierdzi ze facet robi jej obciach i ze wstyd sie z nim pokazac " Przecież to oczywiste, że nie chcą jej przykorści zrobić ! A za plecami gadają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
Każdy to oceni, po prostu wygląda to beznadziejnie, to oczywiste, że mały chłopaczek Cie podnieca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_5111
chce ładnie wyglądać obejrzałaś te buciki? i Jak mogą być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ładnie wyglądać
aristo-------> nie mam jeszcze sukienki, ale chcę żeby była zielona lub brązowa typu empire (odcinana pod biustem, duży dekolt i luźno spuszczona, przed kolano). Te wyżej z allegro mam podobne, tylko brązowe:-) Ale myślałam, że mało wystrzałowe na wesele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
A są przecież różne zboczenia....czytalem ze jest także wlasnie pociąg seksualny do niskich osób. Jeśli na to cierpisz, to propinuje wybrać się do psychoanaliyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ładnie wyglądać
luuuuzak------> jak wyjdziesz teraz z domu to zdążysz na trzecią lekcję. Do szkoły marsz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
Gdybyś chociaż wiedziała....heheheh. Rób sobie dalej obciach. Niech Cie wytykają placami. Pewnie masz morko na myśl o swoim kurduplu. Ale spoko, chłopcy rosną do 18 roku życia, więc jeszcze jest szansa, że Ci dosięgnie :) Ale wtedy paradokslanie go rzucisz, bo przestanie Cie juz podniecać, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ładnie wyglądać
jejku, ty masz ogromne kompleksy chłopie, po coś tu w ogóle wlazł?? Widziałeś temat topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 166 cm
Miałbym u Ciebie szanse :) ? Bo żadna mnie nie chce, ale może Tobie to sie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
Oto goła prawda : http://209.85.129.104/search?q=cache:FLUUW6FyE3cJ:www.bocznica.org/texty/zboczenia.htm+pociag+do+osob+niskiego+wzrostu&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl Anesteemafilia Choć wydaje się to trudne do uwierzenia, bywa, że bodźcem seksualnym jest... partner niskiego wzrostu. Tak dzieje się w tym przypadku. Pociąg płciowy do osoby zdecydowanie niższej w seksuologii nazywany jest anesteemafilia. Czy fakt, że podobają ci się niskie kobiety to coś złegoś Oczywiście, że nie! Ale medycyna wszystko musi określić. Tak więc jeśli jeszcze o tym nie wiesz, to cierpisz na anesteemafilię. Jesteśzboczona. Ale chyba to się leczy :) zresztą każdy ma swoje zboczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaa ale ją zgasił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuuzak... gwarantuje Ci ze nikt nie gada, nie wiem moze my juz starzy jestesmy i malo co na nas robi wrazenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
nawet przejawy parafilii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ładnie wyglądać
luuuuzak---> głąbie, zepsułeś mi topik;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUZAK
ok juz nie bede :P papapapapapa mmmmuuuua :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie zepsuło sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×