Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

ILe czasu krwawiłyście po porodzie SN bo jaj juz 6 tydzień i wydaje mi sie ze

Polecane posty

ja okolo 5 tyg a potem odrazu dostalam okres i trwal tydzien i troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja mialam tak samo, tez 5 tygodni, spokój kilka dni i dzisiaj krwawienie, czy to normalne skoro karmię piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze karmisz piersia nie znaczy wcale ze nie mozesz dostac okresu ale ja bym sie przeszla dla świetego spokoju do ginekologa albo chociaz zadzwonila i zapytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpaski
podpaski beda w szwach pękać, buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krwawilam niepelne 2 tygodnie.. ale podobno regula jest 6 tygodni wiec skoro dopiero co minelo 6 tyg to jeszcze nie tragedia.. ale warto zapytac lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po porodzie krwawilam dosyc slabo, spodziewalam sie potoku itp :-P 2 tyg po porodzie i mialam juz tylko lekkie plamienia, pozniej pare dni przerwy i znowu plamienia i tak w kolko do konca pologu... pozniej zrezygnowalam z karmienia piersia (karmilam tylko 2x dzinnie) i dostalam juz okres mysle ze warto pojsc do gina sprawdzic, moja przyjaciolka po cc b dlugo i obficie krwawila i nie bylo problemu zeby gin ja przyjal i sprawdzil czy wszystko ok zawsze czujemy sie b pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne mamuśka....na bank jeste przemęczona ,niewyspana ....życie przewrócone o 180 stopni....uspokoi sie wszystko.Zdówka i pociechy za maluszką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitaki
wszystko masz w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zawsze normalne........
Autorko idz do gina! Moja kolezanka krwawila dlugo i obficie i okazalo sie ze zostalo w jej mycicy reszta lozyska:( Przy porodzie czesc lozyska upadla na podloge i sie roztrzaskala, dlatego nie mozna bylo stwierdzic czy urodzilo sie ono w calosci:( W 8 tygodniu po porodzie trzeba ja bylo niestety wylyzeczkowac:( Acha w 7 tygodniu dostala krwotoku:( Nie wykryto czesci lozyska w jej macicy mimo USG:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×