Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość My/music/song...

Do Mam Tradycyjne pytanie.....czy to może być wczesna ciąża??

Polecane posty

Gość My/music/song...

2 lub 3 razy zdażyło się mi teraz że @ miałam co 26dni..wypadało 2x w miesiącu teraz przeszło 26 dni i nic.....:/Piersi mam jak przed okresem nabrzmiałe brzuch też czasem poboje noi juz od 2/3 tygodni jest mi nie dobrze nie wiem z czego poprostu na te zapachu ktore wcześniej tez mi nie pasowały reagowałam normalnie jak każdy a teraz bym zwymiotowała bo tak sie mi robiło nie dobrze......:/ Czy to może być wczesna ciąża:)??? Miała ktoraś z was podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ale nie musi- zrob test , co ci szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My/music/song...
No tylko narazie test raczej nic nie wykryje bo nawet jeśli by to była dajmy na to ciąża no to góra 2tyg. A co Wy myślicie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli okres ci sie spoznia jzu 2-3 tyg to ciaza ma juz wtedy ok 4 tyg i test moze to wykryc ;0 ja tak zrobilam i bylam w ciazy :) mialam takie same objawy jak Ty plus nieustanne zmeczenie bez powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszsza nie doczytalas wiec
przeczytaj jeszcze ra post autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za wczesnie na objawy
typu wrazliwosc na zapachy i mdlosci...One przychodza pozniej. Poczekaj jeszcze pare dni i zrob test. p.s. uzywaj interpunkcji, bo fatalnie sie ciebie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, fakt zle pzreczytalam, ale i tak test nie zaszkodzi a mzoe cos pokazac :) niektore robia testy po kilku dniach od zaplodnienia wiec... to wiele nie kosztuje:) a z objawami to niekoniecznie za wczesnie... ja mialam objawy ajk sie okazalo od kilku dni po zaplodnieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My/music/song...
Już tyle tych testów robiłam,ze juz naprawde sie mi nie chce:) Ale zrobie jak nie bede mieć @, to w przyszłym tygodniu:) Dziekuje Wam a szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczyny jak to jest? Kiedy odczuwa sie pierwsze objawy ciazy? Jeszcze przed miesiaczka czy w trakcie czy juz po? Zrodla (rozne www) podaja, ze dopiero od ok. 6 tygodnia ciazy, a to znaczy, ze dopiero po przewidywanej (i niedoszlej) miesiaczce. Jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
pozwole tutaj zamiescic moj post bo to pokrewny temat :) Witajcie mam pytanko do mamus lub kobietek ktore doswiadczyly tego cudu jakim jest ciąza otoz ja sie staram staram i nic nie wychodzi jak narazie DNI PLODNE MIALAM 19,20 BO CYKLE MAM DLUGIE 30,35 kochalam sie 16,18,20 dc i coz moje pierwsze pytanko jakie sa najwczesniejsze objawy ciazy ???????? czy biala wydzielina gesta ktora mam od wczoraj moze oznaczac ciaze tzn jak mialam dni plodne to byla rozcaigliwa przezroczysta a po dniach plodnych zaczela sie zmieniac w gesta białą bezwonna , a pozatym nigdy przed @ nie bolay mnie piersi ani sutki a dzis zaczely bolec nie jest to jakis okropny bol ale takie twarde są ale nie chce sie nakrecac dltaego pytam czy tydzien po ewentuanym zaplodnieu moga juz bolec piersi ??????? pozatym nic mi nie ejst brzuch czasem zacmi, sutki, wydzielina @ powinna przyjsc kolo srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie
jak u piksi z tym, ze moje sutki sa wlasnie strasznie miekkie...Okres mam dostac za mniej wiecej w piatek, ale juz boli mnie brzuch, piersi, glownie sutki i sa one wlasnie strasznie mikkie...dziwnie miekkie...mial ktos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja napiszę to samo raz jeszcze, a co tam... u mnie jako pierwsze "odezwały " się piersi, tak tydzień przed @ stały się nabrzmiałe z widocznymi żyłami a sutki bardzo wrażliwe, same brodawki zrobiły się ciemniejsze... poza tym miałam cały czas podwyższona temperaturę tak ok. 37,2, odzrzuciło mnie od kawy i bardzo często biegalam siusiu... no i jeszcze jedna dziwna rzecz miałam wzmożoną produkcję...śliny...i to wszystko przed terminem @, 1 test robiony na 2 dni przed byl negatywny, dopiero w dzień teminu zobaczyłam dwie kreski:) pozdrawiam Was i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takieto
mdłości występują koło 6-8 tygodnia ciąży wcześniej to urojenia kup test i ze 2 dni po terminie @ wykonaj z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
Jak czytam strony o wczesnych objawach ciazy to pierwszym sygnalem jest zawsze brak miesiaczki. Przed tym nie ma generalnie NIC, czy to czytam stronki polskie, angielskie czy tam niemieckie. Wszyscy pisza, ze przed spozniajaca sie miesiaczka NIE MA wlasciwie zadnych objawow!! Mozna doszukiwac sie takich typu bol brzucha czy piersi, ale sa one normalne dla zblizajacej sie miesiaczki, wiec nie sa obiektywne. Cala reszta typu mdlosci, zmiana wyglada piersi, zylki itd, pojawiaja sie pozniej (od 5-6 tyg.) kiedy to tej miesiaczki juz BRAK. Jak to mozliwe, ze np. ty Baderka mialas 90% objawow jeszcze przed terminem miesiaczki? I to tydzien naprzod? Przeciez to na dobra spraw jest nawet fizycznie niemozliwe (nie jestem lekarzem i opieram sie tylko na tym , co czytalam), bo zarodek jest jeszcze tak malutki, ze cialo az tak sie jeszcze nie zmienia zey kobieta to czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak miałam i tyle, trochę znam swoje ciało - nigdy ale to nigdy nie dzieje mi się nic przed terminem @ z piersiami... a wkęcanie czy wmawianie sobie objawów też nie wchodziło w grę, bo w naszym przypadku był to pierwszy cykl starań... zreszta na te moje piersi i ich "dziwny" wygląd jako pierwszy uwagę zwrócił mój M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mdłości nie miałam ani razu, ani przed terminem @ ani tez po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
Np. tutaj dziewczyny pisza bardziej "normalnie i ksiazkowo" czyli generalnie zadnych objawow oprocz spozniajacej sie miesiaczki http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3693029 Baderka, wiem, ze kazda kobieta jest inna i w ogole, ale jakos dziwia mnie objawy ciazowe po tak krotkim czasie od zaplodnienia, a przede wszystkim implementacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam Cię w żaden sposób przekonywać, piszę po prostu jak było... a to jak to wyglądało u innych czy ksiązkowo czy też nie to już nie moja sprawa... a książkowo przy implantacji zarodka wystąpiło u mnie malutkie krwawienie... i to był w sumie pierwszy sygnał, że być może właśnie coś się zaczyna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz u mnie przy drugiej ciązy objawy miałam prawie od razu - ale też wiedzialam jakie moga byc i co mogą oznaczać - a co do książek i innych takich reguł.........sa do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My/music/song...
kurcze dziś też nie dostałam okresu czy to jednak ciąża??? Przeczytajcie moje posty.....dziś cały dzień boli mnie rzą\ołądek i jest mi chwilami nie dobrze........:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu ppodnoszee
noonikt nic nie .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×