Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyśka

14v tydzien ciazy i choroba...

Polecane posty

Gość tyśka

wczoraj wzielo mnie straszne przeziebienie. gardlo, glowa, bole kosci itp. jak sie leczyc? nie chce sie faszerowac zadna chemia i jak na razie jem czosnek, pije syrop z cebuli i herbate z miodem i cytryna. co jeszcze??? jak wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomogl czosnek, herbatka tak jak piszesz i jeszcze sok z czarnej porzeczki najlepiej wlasnej roboty, dolewalam do herbaty, przeziebienie puscilo, mozesz tez bezpiecznie lyknac apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 7 tygodniu dostałam zapalenia płuc jedynym lekartwem była ciepła herbata z cytryną,mleko z miodem,mleko z czoskiem,syrop z cebuli,ciepłe mleko z startym imbirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam chora w 13 tygodniu i teraz drugi raz w 18-tymZarwono za pierwszym jak i drugim razem leczylam sie tak samo. Rano goraca herbatka z duuuuzą iloscia soku z cytryny, dwie trzy lyzki syropu z cebuli a potem robilam sobie pieczywko czosnkowe (maselko do miseczki, do tego trzy zabki czosnku, bazylia, oregano mmmm pyszota:P:P:P) i tak przez tydziena na katar masc kwas borny z mentholem, pomaga bardzo, nos odtyka na dosc dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×