Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolkachuda

spodziewam się trzeciego dziecka KTO MA TRÓJECZKĘ

Polecane posty

Gość zaraz wracam
ja mam trójkę a czwarte w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
33 :) Jestem przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło słyszeć ze jesteś szczęśliwa.Ja terz jestem szczęśliwa trochę się obawiam przyjścia na swiat tego skarbeczka. Dzieci mam w wieku 8 i 6 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
hejka! ja spodziewam sie 3 dziecka,do tej pory trudno jest mi sie z tym pogodzic/jestem w 4 miesiacu/,to dla mnie wielka niespodziewana niespodzianka.mam 35 lat i dwóch dosc duzych synów 17 i 12 lat.az sie boje jak sobie poradze z takim malenstwem. jestem po badanich genetycznym z krwi i pobraniu wód płodowych do dalszego zbadania dziecka.na wyniki musze czekac4-5 tygodni. NA KIEDY MACIE TERMIN?JA MAM URODZIC W SIERPNIU,NIEZBYT MI SIE USMIECHA PRZECHODZIC CAŁE LATO w rozmiarze xxl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3MO - sierpień to fajny miesiąc. mam synka z sierpnia. :-) No i problem z ubieraniem jest mniejszy. a upały ... no cóż ja znosiłam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
koralka,własnie przeczytałam na innym topiku,ze mamy taka sama sytuacje.ale mnie to nie martwi.wrecz przeciwnie,jak juz jestem w tej ciazy to ciesze sie,ze własnie z moim obecnym partnerem,a nie z byłym mezem. agunia,troszke mnie pocieszyłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym 3 dzieci.. duza rodzina.. super swieta w przyszlosci, gromadka wnukow.. ale ciaza porod.. i wychowywanie mnie przerazaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czym się zamartwiać ;) Dzieci są kochane. Owszem, sporo pracy jest z trójką, ale jeżeli różnica wieku jest większa to jest spokojnie. Między moją drugą z trzecią córą są 2 lata różnicy i pierwszy rok życia Martyny był nieźle zakręcony, ale nie żałuję. Teraz, po latach, na spokojnie czekam na 4 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie potrojne mamusie.Sama mam 32 lata i trojeczke dzieci ,w wieku 9 , 4 i 3 .Nie jest tak zle ,rodzinka duza ,w przyszlosci sporo wnukow ....Rozmarzylam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja też spodziewam się trzeciego dzieciątka, 4 miesiąc, termiwn na 1 września :) Na początku byłam troszkę przerażona, ale jużm mi minęło, cieszę się ogromie! Mam synka 5 lat i cócię rok i 3 miesiące :) czekam z niecierpliwością na kolejną dzidzię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trójkę: syn 8 lat, córka 3,5 i synek pół roku i jest czasem naprawdę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżwira, a pracujesz? hm.. też się boję, że będzie mi ciężko, ale myslę, że jakoś dam radę :/ Na czym polega to \"ciężko\" u Ciebie? Na braku czasu dla siebie, na braku cierpliwości... poopowiadaj troszkę, to będę wiedziała na co się przygotować. Ty, bardziej że nie mam tutaj gdzie mieszkam nikogo kto mógłby mi pomóc, oprócz męża, reszta rodziny 400 km od mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×