Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Optymistyczna Hela

Butelki-jakiej firmy?

Polecane posty

Gość Optymistyczna Hela

Kochane.. Jakiej firmy kupić butelki dla noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak biegunka
szklane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha154
AVENT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie pił z innej tylko z Aventu. Boże ja chyba z 30 tych bytelek mam . Teraz wogóle nie pije z butelek tylko z niekapków- też Aventu. Inne jakoś sie nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffffffff
canpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes yes yes___________________
AVENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
a ile potrzeba butelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cała kolekcje butelek. Niestety moj smyk jakoś nie bardzo chce pić z butelki. W miare toleruje tommee tippe. A i ostatnio kupiłam mu lovi z łyżeczką. Z tą nie ma problemu i chyba już bedziemy tylko łyżeczki używać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tylko NUK. Mała potrafi pół dnia nie zjeść jak jej się podaje pokarm w Avencie. Z NUKa chlepce aż piszczy ;) W ogóle sam kłopot z tym mam, bo odciągam w pracy laktatorem Aventu do butelki aventowskiej a potem muszę do NUKa przelewać... No ale cóż, angielski knebel dziecku nie podszedł i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam canpola- nie ma co się oszukiwać - są tanie- tanie i dobre- skomi małej też tylko nuka i canpolu odowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj kupowalam canpol-mojemu dziecku jest bez roznicy jakiej firmy jest butelka.pierwsza mialysmy szklana ,nastepne plastikowe.jak sie urodzila- mialysmy 1 do mleka i jedna(canpol balonik) do soczkow.teraz mamy jedna do mleka,ale do soczkow niekapek(avent).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała na początku nie chciała pić z aventu, kupiłam więc canpol z takim zwykłym kauczukowym smoczkiem i jak juz sie nauczyła to pije z każdego: avent, nuk , canpol... innych nie próbowałam. Canpol mnie wkurzają bo mają małe wejście i cięzko sie je myje, avent znów mają twarde smoczki, nuk znów badzo miękkie... musisz sama popróbować, każde dziecko jest inne i co innego mu pasuje. życze cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u na s tak samo jak u \"taka ONA26\" mielismy canpol balonik jedna duzą do mleka i miejsza do herbatki i ta duza uzywam juz 8 mies i wogole nie widac zniszczenia a herbatke juz w niekapku avent maly pije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na razie canpol jest ok, ale to glownie dlatego ze ma zwyklego smoka , reszte butli mam kupionych z tym szerokim smokiem typu balonik itp. i z tego sie dlawi i nie chcde pic, moz jak bedzie starszy sie cos zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×