Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piksi - diksi

Ciezarne, mamusie prosze o porade !!!!dotyczy ciązy !!!!!!!

Polecane posty

Gość piksi - diksi

Witajcie mam pytanko do mamus lub kobietek ktore doswiadczyly tego cudu jakim jest ciąza :) otoz ja sie staram staram i nic nie wychodzi jak narazie :( DNI PLODNE MIALAM 19,20 BO CYKLE MAM DLUGIE 30,35 kochalam sie 16,18,20 dc i coz moje pierwsze pytanko jakie sa najwczesniejsze objawy ciazy ???????? czy biala wydzielina gesta ktora mam od wczoraj moze oznaczac ciaze tzn jak mialam dni plodne to byla rozcaigliwa przezroczysta a po dniach plodnych zaczela sie zmieniac w gesta białą bezwonna , a pozatym nigdy przed @ nie bolay mnie piersi ani sutki a dzis zaczely bolec nie jest to jakis okropny bol ale takie twarde są :) ale nie chce sie nakrecac dltaego pytam czy tydzien po ewentuanym zaplodnieu moga juz bolec piersi ??????? pozatym nic mi nie ejst brzuch czasem zacmi, sutki, wydzielina :) @ powinna przyjsc kolo srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jako pierwsze \'odezwały\" się właśnie piersi... tak tydzień przed terminem @ stały sie duże i nabrzmiałe, a sutki bardzo wrażliwe...do tego żyły na piersiach stały się bardzo widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
ja tez chciaalma bardzo zajsc w ciaze myslalm o niej na okraglo i nie wychodzilo lekarz kazal mi nie mysleco ciazy a po kazdym seksiku brakam nogi do gory na 30 minut i poskutkowalao za 1 razem praktyk z nogami.nie myl o ciazy tylko to robcie i nogi w gore.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
ja do 6 tyg. nie mialam oznak poza brakiem @ ale przysnilo mi sie ze robilam test i wyszly dwie kreseczki wstala i zrobilam i zobaczyma dwie rozowe kreseczki.po 6 tyg.dostalam okropnych nudnosci lezalam w szpitalu oj to bylo strszne ale minelo w 4 miesiacu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
dziekuje Wam za odpowiedz :) mam nadzieje ze to cos wrozy dobrego :) do srody nie tak daleko, tylko ze dzis mnie boli brzuch mocniej jak na @ :( a kyszzz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
piersi przestaja bolec :( brzuch tez nie boli :( sikam co 15 minut :( 29 dc @ brak chyba zanosi sie jednak na kolejną jedną kreske :( nie zniose tego juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie - bolaly mnie piersi, byly strasznie nabrzmiale i pojawily sie bardzo widoczne zylki. Ale poza tym czulam sie identycznie jak przed @. Taki sam bol brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
Dziewczynkiiiii odpowiedzcie mi prosze @ nada brak piersi raz bola raz nie , brzuch od czasu do czasu pobolewa jak na @ ale dzis z ciekawosci zmierzylam rano tempke w pochwie i wynosi 37,1 czy to mozliwe zeby od owulacji od 19 dc a dzis 30 utrzymywala sie tak wysoko ?????????????????????? Sama nie wiem czy zrobic tes ??/ Noby @ spodziewana dzis wczoraj jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test. Najwyzej jak ci nie wyjdzie a okresu nie dostaniesz to za dwa dni zrobisz drugi. Ale mysle ze jak ma wyjsc to juz ci wyjdzie :) Biegaj do apteki i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
dzieki mamani jednak @ sie nie sugeruje bo mialam bardzo nieregu. niedawno mi sie uregulowaly juz mam przygotowany ide siknąc trzymajcvie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
niestety :( jedna krecha :( dlaczego tempka utrzymuje sie tak dlugo ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty dziewczyno odczekaj troszke po 3 minutach stwierdzilas ze jedna krecha? musisz z 5 minut poczekac na wynik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
Kochan juz nawet 10 minelo :( a ja beczę sobie teraz i zastanawiam co jest nie tak :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee cos sciemniasz :) o 9.19 napisalas ze idziesz sikac a o 9.23 ze jedna krecha to sa 4 minuty a nie 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
no ale juz siedze tutaj dlugo i nic nie ma :( uwierz mi zresztą wolalabym Wam oznajmic dwie krechy :( jestem zalamana :( nawet bladziuchnej nie ma kreski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekaj dwa dni i powtórz test. a jak nie wyjdzie a do tygodnia okres sie nie pojawi do do lekarza musisz sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
no wlasnie jak @ do piatku nie przyjdzie to zrobie bete :( choc starcilam juz andzieje wszystko wskazywalo na fasolcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
hejka @ nadal brak :) temperatura 36,9 wczoraj taka sama piersi juz nie bolą ale sa twarde, brzuch pobolewa jak na @ na bete nie mam jak isc ale czy w ogole warto ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba warto, bo po becie będziesz miała pewność, a tak to będziesz się zadręczać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virginiiaa
ja bym poczekala do poniedzialku bo tempka ci spadla wyglada to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
virgiinia masz chyba racje :( ale czy to mozliwe ze tempka utrzymala sie tak dlugo na takim wysokim poziomie ????? Moze cos sie tam kroiło ale sie nie zganiezdzilo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virginiiaa
18 wyżzych temperatur (czyli po skoku) mówi że to ciąża. ale nie jestem ekspertem a mierzylas tempke przez caly cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
tak mierzyam caly cykl owulacja wyszla mi 19 i 20 dc tempka byla niska a nastepnie nastapil skok o 4 stopnie i utrzymuje sie do dzis czyli juz 15 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, spokojnie, moze (jeżeli jesteś w ciązy) hcg uwalnia się powoli - najszybciej pojawia sie we krwi, w moczu dużo później, wiele kobiet mialo tak jak ty, a bylo w ciązy. Teoretycznie okres powinien być 14 dni po owulacji, ale sa rózne kobietki i różnie to u nich bywa. Beta w tym przypadku jest najpewniejsza, bo na 100 % da wynik wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virginiiaa
ale 5 marca mialas tempke 37,1 dzis 36,9 niby jakis spadek jest poowulacyjna faza temperatur wyższych (tzw. faza lutealna) trwa w każdym cyklu tyle samo, chociaż różnie u różnych kobiet, długość fazy lutealnej waha się pomiędzy dziesięcioma a szesnastoma dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
dokladnie takze testu nie robie i z beta wstrzymam sie ewentualnie do poniedizalku :( tempka juz opada szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
dzis tempka 37 @ nadal nie ma juz nie wiem co o tym sadzic co jakis czas brzuch mnie juz nie boli tylko mam skurcz takis ilny 30 sekundowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
35 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×