Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HA HY HEEEJHOOOOL

JAK ZOSTAC MODELKA/FOTOMODELKA?

Polecane posty

Gość Luclinda
zdecydowanie super :) Zwłaszcza, że jesli w którejś rodzinie będzie dziewczyna, która chciałaby zostać modelką/fotomodelką to już tą sesją matarnia daje ładną podstawę do próbowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak... bo w sumie i o to w tym wątku chodzi, żeby podsuwać pomysły jak ułatwić sobie drogę do modelingu. Sesja matarni na 100 by pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zostan modelką tak jak patrycja pierwszej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donaldkwa
Nie no ja wychodzę z założenia, że korzystać z okazji trzeba,a z tego co wiem, to nie pierwszy taki konkurs Matarni. Najwidoczniej jest zainteresowanie i zapotrzebowanie, kto wie, może faktycznie wynajdą jakąś gwiazdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od teledysków disco polo oni tam mają niezłe zapotszebowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierwsza edycja, tylko z tego co się orientuję to Matarnia już 4 edycję teraz prowadzi, a teledyski disco polo to też wbrew pozorom nie głupi pomysł :p Moja jedna znajoma też tak zaczynała, a teraz co rusz jeździ na przeróżne sesje po całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy próbuje tam gdzie się czuje najlepiej. Ja angażując się w teledysk disco polo nie miałabym z tego przyjemości. A jeśli chodzi o matarnię- pierwsza edycja, która dotyczy rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak pierwsza edycja matarni dla całych rodzin, ale jeśli jest w rodzinie jakaś nastolatka, która chce zostać modelką, to dla niej jest to też duża szansa, nawet jeśli będzie to rodzinna sesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się z tym całkowicie zgadzam. Zawsze jest to doświadczenie, profesjonalna sesja i kontakt z profesjonalistami. A może w przyszłości przy kolejnej kampanii matarnia o takiej jednostce będzie pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miec minimu 170 cm wzrostu i wyzej i odpowiednie wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no jasne, że wzrost i wymiary muszą być odpowiednie, ale jeżeli chodzi o fotomodeling to nie jest to znowu aż tak istotne, jak się mówi o wybiegach to tak, ale tylko wtedy. A wydaje się też, że takie zdjęcia z matarni to mogą pomóc w karierze fotomodelki raczej a nie w karierze modelki, która chce smigać na wybiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chociaż w sumie modelki na wybiegach nie są w większość nawet pełnoletnie, więc może i taka 15latka czy 16latka z rodzinnej sesji dla matarni mogłaby i w tym kierunku skorzystać na udziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież fotomodeling nie ogranicza się do jednego produktu. Jest milion rzeczy/akcji, które potrzebują fotomodelek w przeróżnym wieku, więc luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
całkowicie się zgadzam, rynek jest tak ogromny, że jak nawet taka 15latka zostanie zauważona przez fotograwa chociażby przy tej sesji do matarni to może zaczynać w fotomodelingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i o tym samym własnie mówię, że bez względu na wiek, bez względu na płeć itd. taki konkurs jak organizuje matarnia, ale nie tylko, bo organizatorów jest naprawdę wielu, wystarczy tylko podszukać, może zostać zauważona i pokierowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich organizatorów możecie jeszcze podać oprócz matarni? Bo ja tak naprawdę średnio się w tym orientuję i więcej za wiele znaleźć nie mogę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania558
Spróbować zawsze warto . Najlepiej wyślij zdjęcie i dane do agencji http://www.individual.pl/ i zobaczysz czy się będzie odpowiedź z ich strony. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelikaliss
Jeśli chodzi o modeling, to w Polsce liczą się duże agencje, a tych jest mało. Avant, SPP, Mango - te są najbardziej znane. I tam się ciężko dostać, jeśli się nie ma wyjątkowej urody i 180cm wzrostu. Dla niższych są agencje fotomodelek, ale dobrych w Polsce jest jeszcze mniej. Bylejakich jest trochę, a z dobrych znam np. A-GA Models. Wymagania są u nich na stronie, to sobie poczytaj http://agamodels.pl/jak-zostac-fotomodelka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić AGA Models w temacie fotomodelek i Avant dla normalnych modelek. Reszta to amatorstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×