Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila...

Pytanie o wydatki

Polecane posty

Gość kamila...

Otóż kupiliśmy już wózek i łożeczko, i czy 1500 zł wystarczy na reszte rzeczy dla dziecka i rzeczy potrzebne do szpitala??? Prosze o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila...
mam na myśli min. fotelik samochodowy, ciuszki, wanienke, ubranka i przybory, nie jakies luksusowe ale tez nie ze jakies najgorsze. Poprostu takie standardowe w cenie.Chciałąm wiedziec narazie tak ogólnie czy tyle pieniędzy starczy na takie wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno- jesli nie z najwyzszej półki to mysle że spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila...
Dzieki za odp. :) a jeszcze chciałam spytac kiedy zaczeliście kupować rzeczy dla maluszka??? bo ja jestem w 7. miesiacu i boje sie ze nie zdołam wszystkiego kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam kupowac mniejwiecej w 8 miesiącu ciąży- nie lubie tak na lapucapu w ostatniej chwili jakby dzidzius juz byl- przy pierwszym dziecku nie mogłam się doczekać to kupowałam jak wybiła połowa ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 powinno spokojnie wystraczyć :) Ja chciałam kupowac jak tylko test zrobiłam a wytrzymałam gdzieś do 3 miesiaca :) Tylko nie kupuj za dużo ciuszków w rozmiarze 56. Dużo zdrówka dla dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila...
czyli najlepiej kupić kilka w rozmiarze 56 i kila większych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawka to pikuś, potem dopiero dzidzioł się z potrzebami rozkręca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczy. U mnie na ubranka poszło około 500 zł i dodam, e ubranka w rozmiarze 56 - 68, czyli pół roku (minimum) z głowy, bo nie przewiduję kolosa.wanienka i kosmetyki to nieduża kwota.Kupować zaczęłam jeszcze przed ciążą ale rozkręciłam się po 2gim miesiącu. Teraz jestem w 4tym i ubranka już wszystkie skompletowane,b brak tylko śpiowora do wózka ale to później.Dostałam od dziadków trochę pieniąka na wyprawkę i jakoś nie mogę go wydać... więc spokojnie, 1500 spokojnie starczy, jeśli nie aszalejesz za mocno :-)Allegro twoim przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak ma czlowiekowi
wystarczyc jak zarabia 1000zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
mozna chciec a nie moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×