Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy to możliwe

Czy to możliwe żeby kobieta czula się dobrze a z dzieckiem bylo coś nie tak?

Polecane posty

Gość Czy to możliwe

Bardzo się boje kolejnego USG. Czuje się dobrze, tzn. ciązowo- mdłości sennośc ból piersi itd. Mimo wszystko mam obawy, że z moim dzieckiem może być coś nie tak. Czy znacie takie przypadki, gdy mama czuła się dobrze, a z ciążą były problemy? Proszę odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takieto
zdarza się, że mama czuje się dobrze a dziecko rozwija się z jakąś chorobą, ale nastawianie się na złe do niczego dobrego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ty- ma wiekszośc kobiet- każda się stresuje i boi że nagle coś się stanie;) i tak caaaaaaaaałą ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to możliwe
nie pytam o choroby. tego nie da się uniknąć. Pytam czy jest możliwe, ze mama czuje się dobrze a dziecko nieżyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedyncze przypadki sie zdarzaja ale bez przesady, regula jest ze wszystko jest dobzre, wiec po co sie zamartwiac na zapas :) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek30
a dlaczego masz takie obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się tak stresowałam, przed każdym usg modliłam się jak głupia, ale to ustepuje jak zaczniesz czuć ruchy dziecka, wtedy będziesz wiedziała, że zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to możliwe
Przeczytałam na forum, że czasem kobiety nie mają bóli ani plamień, a u dziecka dochodzi do zatrzymania akcji serca. Bardzo się tego boje. Jak często tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem zdarza się i uwierz mi że podobnego stracha ma wiekszośc kobiet- napewno będzie wszystko w porządku- i rada;) nie czytaj za duzo i tego typu wypadkach bo będziesz się nakręcac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×