Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

\"Mrok coraz większy spowija umysły nasze. Mgła-wzroku przenosicielka twórczyni oczekiwanej tajemniczości. Ostatni błysk ujrzymy od księżyca tafli odbity. Ostatni wdech powietrza zapachem miodu wypełniony. Potem nie widzimy, nie słyszymy, słodko śnimy...\" Ładne, że musiałam tu napisać... :) No to zostawiłam ślad, że tutaj byłam... ;) Teraz idę spać :) Dobrej nocki życzę. /właśnie wróciłam, w knajpie nie byłam...inaczej wieczorek spędziłam :D :P /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam drogie Panie ze moją nieobecność ale musiałem zająć sie już powoli montażem ;) Pewnie na jakiejś popijawie u kogoś na chacie :P A co do wiersza... może i ładny ale moje są ładniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D O tej porze pewnie są tutaj pustki, ale co mi tam, wpiszę się :P Grafie jakim montażem się zajmujesz ??? ...z nieba mam nadzieje, że poznamy historię wczorajszego wieczoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy wieczór? Nie szalałam aż tak bardzo... :P Troszke podrinkowałam, w głowie zaszumiało... :) Wyobraź sobie: ciemno, w lesie, nad wodą i czyste niebo nad Tobą (ale sie złożyło z tym niebem :P ). Taaa... Fajnie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zazdroszczę tego nieba i wody ;) Chyba też muszę pomyśleć o jakimś drinkowaniu i wypadzie ze znajomymi :D Oj tak jakoś dawno sie tutaj nie spotkałyśmy :( Ogólnie jakoś nie możemy trafić z czasem żeby się cała trójka tutaj spotkała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O weselisku ci chyba pisałem, co nie ? No to teraz musze to zmontować ;) A nie możemy sie spotkać bo sie szlajacie gdzieś ciągle :P A tego jeziorka i czystego nieba tylko pozazdrościć :) hmmmm... tom sie rozmarzył ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , tak pisałeś o weselu :D a ja się jakoś nie domyśliłam że to o to chodzi :P Jak to my się gdzieś szlajamy :P po prostu się zgrać nie możemy :P A jak wiosna już przyszła to na pewno Ty też zaczniesz wychodzić i to na chyt :P A jak już się w jakiejś istotce zakochasz to w ogóle nie będziesz miał czasu dla nas 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta... ja będe na chyt wychodził ... już to widze :o A co do zakochania sie to... ten fakt przemilcze... tak więc jak narazie mam sporo czasu i moge wam go poświecić;) A to że sie zgrać nie możemy to też fakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj będziesz będziesz na chyt chodził ;) Tak teraz masz czas dla takich super istotek jak my :D Tylko, że jednak kiedyś się szczęśliwie zakochasz i w Twoim życiu będzie jedna istotka, która będzie pochłaniała wiele Twojego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wieczorami czy na uczelni znajde zawsze chwilke żeby z wami popisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to żadnej blisko nie ma ... :( może i niedawno była ale już nie ma :o i naprawde nie wydaje mi sie żeby to szybko nastąpiło :( ( sory że marudze ale tak niestety jest :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nadzieje, że te znajomości przetrwają jakiś dłuższy okres czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szczęście przychodzi niespodziewanie i każdego dnia przecież może do Ciebie zawitać ;) I na pewno zawita ;) Ja jestem ciekawa jak się rozwinie nasza znajomość, czy uda nam sie kiedyś w trójeczkę spotkać :D Na pewno byłoby fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie miałoby przyjść szczęście? hahaha... tak już przychodzi, że dojść nie może... codziennie mówi jutro... :o Fajniebybyło tak sie spotkać trójcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kiedyś w końcu dojdzie ;) Głowa do góry i żadnych ponurych myśli, bo jesteś wartościowym i bardzo miłym facetem i na pewno niedługo znajdziesz swoją drugą połówkę ;) Już tak odnośnie naszej znajomości to jestem ciekawa jak oboje wyglądacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo ... :) naprawde tego chcesz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co... szpiegujesz mnie :P ano, aniołek jest gdzieś tam z tych okolic co ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie szpieguję tylko sprawdzam konkurencję :P :P :P Jeśli pytanie "naprawdę tego chcesz ? " Dotyczyło tego czy chciałabym zobaczyć wasze zdjęcia to odpowiedź brzmi TAK :D Chyba, że źle zrozumiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zastanowie :P sprawdź za jakąś chwile czy nie masz czegoś na @ ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×