Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

No jak ktoś kocha i sie tego nie odwzajemni... Boli. Ale czy to nie wspaniałe uczucie zakochać się? Nawet jak potem boli... Wszystko przechodzi prędzej czy później. Ale nie piękne uczucie kochać i mieć jeszcze nadzieję na odwzajemnienie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja tej nadziei raczej nie miałem od początku :( a te 2 miesiące, pomimo tego że bardzo rzadko ją widziałem były naprawde piekne ... ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lubię jeździć... ;) A że dynamicznie... Autka to moja słabosć :P Ano do Tych nie zaglądłam... Innym razem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale gadu gadu to nie jest dobre miejsce na znajomości :( Wiem co s o tym, bo ten właśnie przyjaciel to przyjaciel wirtualny i był czas, ze byłam w nim zakochana :O tylko więcej było z tego łez niż szczęścia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żałujesz, że się w niej zakochałeś? Że ja spotkałeś? Każdy musi niestety coś takiego przeżyć... Nie od razu spotyka się TĄ osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wiem że nie jest dobre dla takich znajomości... tylko że ja ją poznałem w realu, a potem dopiero zaczeliśy gadać na gadulcu... najpierw nie była zbyt chętna do rozmowy ale po kilku dniach gadaliśmy jak najęci... :( ehh... Jak ja bym chciał zapomnieć ... :o Ale nic , trza sie podnieść, nie smucić i żyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej z nieba
ty przypadkiem wczesniej nie mialas nicku juleczka romantyk, samotny anioleczek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że to nie była pierwsza do której coś powiedzmy poczułem... ale była pierwsza , do której czułem coś tak niezwykłego i silnego nie żałuje że ją poznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic przeciwko znajomościom prze internet. Ba, znam koleżanki które poznały swoich facetów... :P Ale to za mało... Zawsze potem chce się spojrzeć tej niezwykłej osobie w oczy, spojrzeć jak wygląda... Porozmawiać bez klikania w klawiaturę i patrzenia w monitor... :P Poczuć zmysłami czy ta osoba jest właśnie tą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty przypadkiem wczesniej nie mialas nicku juleczka romantyk, samotny anioleczek ??" Pod nikogo się nie podszywam, ...z nieba to mój pierwszy i STAŁY nick :) A że my takie tajemnicze romantyczki jesteśmy... cóż... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z nieba i samotny to dwie różne osóbki ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozgadałam... Graf, właśnie włączyłam link jaki masz w stopce... ;) Ładne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej z nieba
a ile masz latek;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z moich ulubionych piosenek :) a te słowa co są powyżej są z drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede za jakieś pół godzinki na chwilke jeszcze... mam nadzieje że poczekacie na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z tymi głóśnikami nie masz w porządku? Eh... To mijego wczorajszego linku też nie obejrzałaś... Zaległości sobie robisz, niedobra... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale jak ja nie będę słyszała to mogę Wam podesłać przez przypadek jakieś dziwne rzeczy :P Prześlę jak odzyskam "słuch" Grafie poczekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak to lepiej nie... Jeszcze brzydkich rzeczy posłuchamy... Co sobie o Tobie pomyślimy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, że jesteś tą "niewinną, grzeczną dziewczynką"... :D Błysk moich zielonych oczu mówi, że tak jest... ;) A że się zdarza nieładne rzeczy przesyłać "niby przypadkiem" znajomym ... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×