Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

ja tak będe pojawiał sie i znikał od czasu do czasu co dalej montuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczynam to montować :( narazie przycinam film a to jest dopiero wstęp do montażu ... tak więc sporo roboty przede mną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może już sobie upatrzyłem :P tylko jak tu sie skontaktować ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie mam :P bo ja narazie wchodze w interes więc wsie numery ma znajomy ... ale kto wie, kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bybyło więcej zachodu niż co kolwiek dalej .. :o najpierw numer musiałbym od znajomego wziąść--> zadzwonić do młodego---> opowiedzieć mu---> on dzwoni do światka i mówi mu o co chodzi---> świadek ewentualnie rozmawia z nią i pyta o przyzwolenie---> wysyła numer młodemu---> a on mi ---> a wtedy ja sie przez tydzień zastanawiam czy zadzwonić ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja widzę... Graf wpadł w sidła zauroczenia? :P :P No tak śluby i wesela to sprzyjająca atmosfera na takie porywy uczuć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem ... :o niby fajna nawet jest ... przynajmniej tak ją odebrałem... ja siedziałem dość kawałek od niej, miała mnie za plecami... nie wiem może to źle odebrałem ... ale jakby kilka razy odwracała sie i zerkała w moją strone... ehh... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijaczka ma rację, może warto spróbować? Tylko co powiedzieć jej jak zdecydujesz sie do niej zadzwonić... ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapierałem się rękami i nogami że będe nieszczęśliwy przez całe zycie :P no właśnie i co jej powiedzieć jakby już co ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja patrzę na facetów i nikt nic we mnie nie widzi... Ehhh... Szczęściara ta jedna, ino na Ciebie popatrzyła i już Cię urzekła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam szcześciara ... poprostu ładną sukienke miała ;) niby sie na nią patrzyłem... i chyba nawet to widziała jak raz sie obróciła... Chciałoby sie ją poprosić do tańca ale ... ja byłem w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zielonego pojęcia... nawet nie wiem czy w tym samym mieście mieszka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×