Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Spróbuj dla własnego spokoju poszukać ją. Jedynie rozmowa z nią da Ci odpowiedź ile jest ona warta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście wiadomo :) No to Grafie do dzieła! :D Nie odkładaj, wesele niedawno było. Trzeba działać teraz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzieła... a tu czasu nie ma kiedy działać ... bo wesele trza montować :o a jak ją poszukam to nie dla szczęście tylko chyba dla spokoju bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla spokoju? A czy Ty oczekujesz, że co. Nie spodobasz jej się? I chcesz sobie tylko móc z czystym sumieniem powiedziećc, że próbowałeś i tyle? Nic dalej? Od razu zakładasz klęskę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf, kobieta lubi jak mężczyzna zabiega o kontakt, chce się umówić. Moze tym ja uwiedziesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i sie podoba... ;) Jest duże prawdopodobieństwo że sie jej nie spodobam... a wtedy będe mógł powiedzieć przynajmniej że próbowałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego miałbyś się Jej nie spodobać??? :( Przecież jesteś wartościowym, uzuciowym, przystojnym facetem, więc czego Ona mogłaby jeszcze chcieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umówiłeś sie kiedykolwiek z jakąś kobietą? Zaprosiłeś ją np do kinas, jakieś wyjście, spotkanie? Bo jak tak piszesz, to sądzę, że nigdy tak nie rozbiłeś bo od razu- porażka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy przystojnym to ... mam poprostu inne zdanie na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie z taką samooceną :( Ja uważam, że jesteś przystojny :D i sądzę, ze Niebiańska się ze mną zgodzi :P A ile masz wzrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie tego przez skromność... poprostu tak uważam... a wzrostu mam około 174 cm ... więc nie jestem zbyt wysoki :o (co mi zresztą nie ułatwia filmowania :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie :) Ładnie temat sie rozwija, ale ja muszę spać... :( Szkoda bo sie fajnie dzis zgadaliśmy... Mam nadzieję, że tak jutro będzie :) Dobranoc i miłego dnia. Żebyście się obudzili jutro rano z nadzieją, że dziś spotka Was maleńki-"WIELKI" cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro napewno też wpadne na takiej zasadzie jak dzisiaj... czyli jak montuje to rzadziej odpowiadam ale odpowiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj sie wpaść wieczorem :) to mi może doradzicie conieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro napewno nie będe tego załatwiał... nie wiem czy wogóle będe o tym myślał :P kurde chodzi za mną ta jej sukienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak : :P biała w drobne małutkie czasne serduszka, na ramiączkasz takich mniej więcej 5 cm, długa tak gdzieś do kolan, a spod "głównej" części wystawałą falbanka... nie wiem jak to opisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×