Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona2133o

pomocy migrena

Polecane posty

Gość leniwiec309
No to chyba też skuszę się na te plastry. Napiszę potem czy podziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobieska30
pierwszy raz słyszę o plastrach na ból głowy. jednak częściej się słyszy o takich na ból pleców lub kręgosłupa. co do migren, zaczęłabym jednak od konsultacji u neurologa i konkretnych badań, m.in. tomografii. spec podpowie, czy dany lek, sposób faktycznie pomoże. na własną rękę można nie co przedobrzyć ;) a jak ktoś koniecznie chce, polecam zerknąć na stronkę abcmigrena. ale i tak chętnie przeczytam o efektach plastrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frimig 77777777
Ja biore tabl od lekarza-frimig-nawet internista przepisze!! Wszystkie bez recepty juz dawno nie pomagaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasidlo78
Bardzo proszę , cieszę się że plastry pomagają. Jestem z nich bardzo zadowolona i dlatego polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew_salonowy
długo się zastanawiam i nie wiem czy kupić te plastry, bo dawno już mnie nic nie bolało, ale kuszące jest żeby mieć coś na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec309
Wypróbowałam na mamie na zapalenie stawu barkowego i automatycznie na ból głowy plastry Vita-Wave. Działają rewelacyjnie. Można je kupić w internecie. Nie są tanie, ale bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew_salonowy
Rzeczywiście te plastry są skuteczne - obeszło się bez migreny , mam nadzieję , że podziałają nie tylko na migrenę. Kupiłem zapas na wyjazd , zaskoczyła mnie ich wielkość, można je schować do niewielkiego portfela i nie widać ich prawie w miejscu przyklejenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec309
Działają te plastry Vita-Wave też na kręgosłup a nawet na stawy. Przykleiłam na palec spuchnięty. Nieestety na rękach gorzej się trzymają, ponieważ często się je moczy. Ale po wyschnięciu dalej mają moc. Bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasidlo78
leniwiec309 jeżeli plaster odklei się, można go przykleić zwykłym plastrem, tak żeby wykorzystać maksymalnie ich działanie przez 72 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perka22
wejdź sobie na stronę abcmigrena.pl tam znajdziesz wskazówki jak walczyć z migreną i jak się jej skutecznie pozbyć. ja dzięki tej stronie nauczyłam się pokonywać migrenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja23
dla mnie powinnaś wejść na stronę abcmigrena.pl i poszukać rozwiązania na Twój problem z migreną. Dla mnie na szczęście problemy z migreną się skończyły odkąd znam stronę abcmigrena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do neurologa, dał mi chemiczne syfy, po których czułam się okropnie, a głowa bolała dalej... Na szczęście gość okazał się również człowiekiem... I jak widział, że nie ma sposobu na moje bóle głowy (były przede wszystkim związane ze stresem) - zaproponował mi akupunkturę, która również się zajmował. Trochę mi się mdlało jak wbijał we mnie te igły, ale zarówno akupunktura jak i refleksoterapia (na którą trafiłam znacznie później) pomogły mi się uporać z migrenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/o-roznego-rodzaju-bolach-takich-jak-bol-glowy-zebow-czy-bolach-miesiaczkowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasidlo78
plastry Vita Wave o których piszę przykleja się właśnie zgodnie z zasadami akupunktury i dlatego są dla wszystkich osób lubiących naturalne, zdrowe rozwiązania, bez chemii i ryzyka dzialań ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec309
Mam problem z tymi plastrami Vita-wave bo teraz kiedy jest gorąco mam spoconą twarz czy szyję , to nie wiem czy naklejać na czoło czy kark. Szkoda, bo raz mi się odkleił nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasidlo78
Leniwiec309, mnie jeszcze tak się nie zdarzyło, ale skoro nie wiesz kiedy Ci się odkleił, to może skóra nie była odtłuszczona, o czym warto pamiętać , szczególnie gdy robi się ciepło i zaczynamy się pocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już próbowałam wszystkiego łącznie z akupunkturą, ale szczerze to dopiero po tym jak dr Obersztyn wprowadził mi swoją terapię problem się rozwiązał, już od 6 miesięcy nie miałam migreny! co jest dla mnie naprawdę ogormnym postępem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasidlo78
leniwiec309 - można przyklejać plastry ponownie w tym samym lub innym miejscu. jeżeli będą się odklejać, można je przykleić przy pomocy zwykłego plastra aptecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest to takie proste. Szczególnie na stopach. Tam sie nakleja np. przy bólach menstruacyjnych. A stopy się pocą...i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margus
moje "przeprawy" z migreną trwały ponad 10 lat. w tym czasie próbowałam wszystkiego ( wybitni lekarze, najnowsze leki, operacja.... ) Nic nie pomagało. ostatnią szansą okazała się Technika Bowena- dość mało znana w Polce acz powszechna na świecie. po kilku tygodniach systematycznego uczęszczania na terapie migreny ustąpiły! nie mam ich w ogóle .. ani śladu! jestem zachwycona rezultatami. Z czystym sumieniem moge polecić Mateusza Markiewicza z Poznania . poszukajcie bo na prawdę warto ! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasidlo78
Miejsca, w których występuje pot należy odtłuścić przed naklejeniem plastrów, a jeżeli to nie wystarczy , wtedy można "podtrzymać" plaster Vita Wave zwykłym przylepcem aptecznym bez opatrunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec309
Mam też problem z plastrami Vita-Wave przy przyklejaniu. Czy jeżeli trochę się zrolują albo boki będą zawinięte, to też działa? Nie chcą sie rowno odkleić od papierka firmowego, na którym są przyklejone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczo23
na migrenę najlepszą pomoc znajdzie się na stronie abcmigrena.pl. tam jest pełno informacji co robić i jak postępować by pozbyć się tego problemu. ja postępuje według nich i radzę sobie doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migrena męczy mnie średnio raz na miesiąc. Wcześniej na cały okres jej trwania brałam zwolnienie od lekarza bo nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Ostatnio farmaceutka w aptece poleciła mi ten lek http://ibum.pl/produkt/ibum-express/ Już po wzięciu jednej tabletki czuje ogromną ulgę i co ważne przesypiam całe noce bo wcześniej nie było o tym mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaa1
Uważam, że tylko neurolog może pomóc. Z tego co wiem, to w Psychomedic przyjmują świetni neurolodzy. Warto się do nich udać. Można się tam zarejestrować online oraz pond nr tel 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie w migrenie właśnie pomóc najbardziej może dobry lekarz, dostaniecie kilka wskazówek zastosujecie je i będzie zdecydowanie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wrażenie na mnie zrobił pan Sydorchuk z Vitanea ( www.vitanea.eu ). Pół życia męczyły mnie problemy z migreną i dopiero po jego terapii zaczynają przechodzić. Najpierw zrobił badania metodą Volla, teraz leczę się z pomocą biorezonansu i ból odchodzi. Mogę znowu normalnie funkcjonować na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie zawsze zastanawia, że ludzie wolą poddawać się jakimś szamańskim metodom leczenia, łykać nie wiadomo co zamiast w pierwszej kolejności zapanować nad własnymi nawykami i spojrzeć przytomnie co wywołuje u nas bóle i to ograniczyć/unikać. W wielu przypadkach wystarczy to i leki na receptę, które dostosowane są przez specjalistę neurologa. Oczywiście ważny jest też stres, którego trzeba nauczyć się omijać/zredukować/nie brać tak wszytskiego do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×