Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona2133o

pomocy migrena

Polecane posty

Gość gość
Ja piję dużo przy migrenie i biorę po prostu ibuprom. Do tego mocna kawa. Mam też listę produktów wyeliminowanych. Ostatnio na czasie jest łączenie kilku substancji czynnych. Jak ktoś nie moa problemu z układem krążenia i żołądkiem, polecam metafen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena54
Migrena to nie jest zwykły ból głowy, który znika po tabletce ze sklepu. Trzeba dbać o siebie, dostosowywać dietę i wykluczać produkty które migrenę wyzwalają. Taką listę możesz znaleźć na Abcmigrena http://www.abcmigrena.pl/przeciwwskazane-produkty-i-skladniki-zywnosci Czekolada, alkohol, sery to te z których niestety zrezygnować musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam solpandine - taki lek, za ok 15 zł w aptece można dostać, czerwone opakowanie, nie trzeba recepty. rozpuszcza się go w wodzie. Warto wziąć, jak już tylko pojawiają się pierwsze oznaki - mroczki, aura, drętwienie palców, rąk (w moim przypadku :( ) mi pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama też miała migrenę. Okazało się, że to przez niedobór magnezu. Kąpiele z dodatkiem żywej soli magnezowej załatwiły sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że to może być brak minerałów, może zła dieta lub skuteczne odwadnianie się np. kawą. W porę wzięty Ibum Forte i sporo magnezu najlepiej z witaminą B compositum (Magnefar B6, Magnesive B6). Do magnezu po jakimś czasie włączamy wapno do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagaa111
W pierwszej kolejności trzeba zgłosić się do lekarza specjalisty , a konkretniej do neurologa. Świetni specjaliści przyjmują w Psychomedic w Warszawie. Rejestracje mają tam telefoniczną ( 22 253 88 88 ) oraz online przez całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena19s
Do wszystkich rodzajów leków jest zbudowany model Pro Sanity. Stosujemy inhalację tym aparatem od paru miesięcy i raczej nie narzekam. Nie psuje się nic, sama inhalacja jest sprawnie robiona. Są jakby trzy stopnie inhalacji tutaj w tym modelu – górne drogi, środkowe i dolne. Można sobie indywidualnie typ inhalacji ustawić tak żeby to miało sens i ten lek docierał tam gdzie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Andzia77
U mnie już nawet proszki przeciwbólowe nie pomagają na migrenę... Zastanawiam się nad skorzystaniem z terapii manualnej. Ktoś próbował dzięki niej pozbyć się migreny? Jeśli tak - to jakie skutki? Zadziałało? Myślę o skorzystaniu z oferty http://www.fizjo-sfera.pl/zakres-terapii.html - polecacie? Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka111
Niedawno zamawiałam nowy inhalator i tym razem jest to produkt polskiej firmy Sanity - Alergia Stop. Wcześniej miałam chińskie urządzenie i średnio to było wydajne. Trzeba było dwa razy więcej czasu poświęcić na inhalacje, żeby dostatecznie duża dawka leku się wchłonęła. Tutaj jest o niebo lepiej. Szybko, wygodnie, wydajnie. Poza tym kompresor jest bardzo cichy, cały blok nie musi wiedzieć o tym, że akurat inhalator uruchomiłam...a w poprzednim modelu tak właśnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzy
Jeśli chodzi o migreny i częste bóle głowy to : mam koleżankę, która miała ten problem. Kiedy tylko czuła że się zaczyna to dzwoniła do męża żeby zabrał ją do domu. To był bardzo nieprzyjemny widok. Jednak jakiś czas temu skorzystała z pewnych zabiegów i już nie ma migren. Oczywiście nie mówię że pozbyła się boli głowy i migren raz na zawsze, jak dotąd (minąły już z 3 miesiące) nie miała ani jednej migreny. Jeśli chodzi o bóle głowy to z 2 lub 3 razy miała ale jak sama powiedziała to już nie to co kiedyś. Były nas tyle małe że nawet nie musiała brać tabletki.Niestety z tych zabiegów można tylko skorzystać w Warszawie, więc nie każdy może z nich korzystać. Jeśli któraś z pań jest zainteresowana proszę pisać pod mój e-mail: tuptektraut@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamissska299
Znam dobrego neurologa. Przyjmuje w Warszawie w klinice Psychomedic. Można się tam zarejestrować pod nr tel 22 253 88 88. Mają tam świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa jest ich strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee43
Pod nr 22 253 88 88 można się umówić do naprawdę dobrego neurologa. Ja polecam wspomnianą klinikę Psychomedic . Mają bardzo dobrych i przede wszystkim sprawdzonych lekarzy. Można szybko umówić się na konkretny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na migrenę najlepiej działa cefaly, w sumie żadne tabletki nie były w stanie mi pomóc, dopiero jak zaczęłam dodatkowo uzywać tego sprzetu to jest poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×