Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie czy może tak być

Wymyśliłam taką formę zarobku-co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość poradźcie czy może tak być

Mianowicie-udzielanie porad psychologicznych przez internet.Chcę studiować psychologię,więc to byłaby dobra praktyka i co nieco może bym zarobiła.Jak myślicie,czy to jest legalne?I czy ktoś by się w ogóle do mnie zgłaszał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy ktoś by się do Ciebie zgłaszał i ile byś zarobiła, na pewno, aby to było legalne musisz płacić podatki od zarobków, a to oznacza, że musiałabyś założyć działalność gospodarczą, i tutaj ... zje Cię ZUS. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie czy może tak być
A czy to nie jest jakoś tak,że podatki trzeba płacić jak dochód przekroczy jakiś tam próg??Tak mi ktoś kiedyś tłumaczył i ten prób jest na tyle wysoki,że na pewno go nie przekroczę :) A jeślibym pracowała nielegalnie to może mi coś grozić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwota od której nie płaci sie podatku, to ok3000zł/rok. Ale musiałabyś mieć jakieś własne miejsce w internecie na te porady, a ponadto, jak kasowałabyś zapłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhggs
kwota do ktorej nie musisz placic podatku juz zostala podana, ale niestety zus musisz placic nawet gdy nic nie zarobisz. na dzien dzisiejszy jest to kwota 700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS to 300zł jesli sie zakłada działalnosc pierwszy raz. 700 to dopiero po dwóch latach działalnosci lub jak sie zakłada ponownie działalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titiriti123
pomysl wydaje mi sie dobry, ale od strony prawnej to katastrofa..... a jak bedziesz pobierala oplaty? mysle, ze ludzie chetnie beda korzystac z takich uslug, tym bardziej, ze mozna z kims pogadac zupelnie anonimowo! Ja jestem za!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie czy może tak być
Na allegro są takie rzeczy,porady prawne,wróżek itp.Opłaty pobierałabym przelewem na konto. A jak nie zarejestruje działalności to co,namierzą mnie jakoś?Chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namierzą
Ostatnio czeszą allegro z takich niezarejestrowanych aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie czy może tak być
Naprawdę zależy im na takich bzdurach?Przecież na tym się nie da dużo zarobić,powinni ścigać właścicieli firm itp.... :O Przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr psycholka
hmmm chcesz studiowac wiec nie masz uprawnien...jak to sobie wyobrazasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×