Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

costa rica

wrażenia z prawiczkiem

Polecane posty

Gość tylkojatylko ja
e tam zaraz wspólczuc facet taki rockowiec, a nie wyszło :| wyobraź sobie -> jestescie rozgrzani do czerwoności, naprowadzasz go, oboje macie na to ochotę (w koncu to sie stanie!) a TU NIC :/ cos nie tak chyba, hmm?? :/ na począrku byłam cierpliwa, ale no sorry ile mozna :/ jesli nie mialas takiej sytuacji, to tylko pozazdrościc ;) zycze by cie dopadla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylko ja
wiem wiem :P zreszta mam to gdzies ;) napisalam tylko to o co pytała autorka tematu :D juz trafilam na swojego jedynego i jest idealnie ;) :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciak
myślicie że bede mial takie same problemy bo tez jestem prawiczkiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek powinien miec
pierwszy raz z dziewica, a nie przechodzona pania po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylkoja
trafisz chłopaku jesli kobieta cię naprowadzi :/ tylko troche siły :/ i bedzie bez kompromitacji :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z dziewicą
jeśli dziewczyna ma choc trochę oleju w głowie to osika prawiczka ciepłym moczem, bo pierwszy raz powinien byc z chłopem prawdziwym a nie z troczkami od kaleson, zasrańcu prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylkoja
zgadzam się hahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylkoja
dlatego cieszę się, że zrobiłam to właśnie z tatą a nie z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z dziewicą
ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z dziewicą
prawiczkom też na rozum się rzuca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak racja
:o z doświadczoną nie, z dziewicą nie, najlepiej to żeby tacy wogóle nie zaczynali bo już są ruchacze lepsi od nich, tłumaczyć co robi źle też nie bo sie nie chce :p:O, jakby w interesie faceta leżało dostarczenie kobiecie orgazmu :o Penis nówka, nieśmigany nie penetrował przed wami żadnego capiącego dziurska a wy marudzicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezary z jednym okiem
jakby to powiedzieć i nikogo nie urazić, ja bym też chciał mieć taką nówkę nie śmiganą i spytać żony; chcesz nówkę? dobrywieczór 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jako prawiczek powinien mieć opanowane 112 pozycji Kamasutry , ba dodatkowo wymysleć jeszcze ze 4, Dzordz w rozmiarach 20 na 17, forma na poziomie kenijskiego biegacza maratończyka , idealnie wyrzeźbione ciało, oraz perfekcyjna znajomość stref erogennych ko kobiety z którą się kocha pierwszy raz :/:O baby a wy czasem wychodzicie na świeże powietrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak racja
Jeżeli facet ma się zamienic w maszynę do dostarczania kobiecie orgazmów to poprostu musi być przez nią instruowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylkoja
nie musi byc instruowany, sam znajdzie punkty ;) ale moze ;) aha zjeby nie podszywac sie pode mnie :/ idioci z was :/ yh :/ a co do kalifornijskiego wyrzezbionego ciala - odpada, ja lubie chudych nieopalonych facetów heh wiec.. :) moze nei kazdy prawiczek zly, ale akurat ten "mój" byl totalnie beznadziejnt, po jakims czasie sie rozstalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ih
moze nei kazdy prawiczek zly, ale akurat ten "mój" byl totalnie beznadziejnt, po jakims czasie sie rozstalismy. to ile razy ten twój był prawiczkiem :o nie skumał nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylkoja
skumał, ale i tak był beznadziejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hagun Chatich
ja uwazam, ze to zle polaczenie. bo prawiczek bedzie zly, ze dziewczyna spala z innym i bedzie go to draznic i bedzie mu sie z dziwka kojarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka77
no w porządku ... więc co powinna zrobić doświadczona dziewczyna żeby było normalnie, nie zaraz na wstępie? Może po prostu wrzucić na bardzo wolne tempo i... sama nie wiem co... Może mi ktoś podpowie... Ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet...1111
przedewszystkim ma byc wyrozumiala.. ja mialem szczescie bo na taka trafilem:) przedewszystkim cierpliwosc.. nie wyszlo nie myslec o tym poprostu poczekac i sprobowac raz jeszcze. a i rozmowa jest bardzo wazna zarowno w trakcie jak i po wszystkim. pamietaj ze na poczatku prawdopodobnie nie bedzie w stanie cie doprowadzic do orgazmu podczas sexu. ale nadal moze to zrobic bardzo dobrze jezykiem np. i wtedy ty zaspokojona on sie nie spina ze ty zostalas rozpalona. i wszystko gra.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek może odpracować
swoje błędy minetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtrfgtd
prawiczek podnieca się już samym dotykiem ale to normalne przeciez nigdy tego nie robił wiadomo że od razu nie będzie się z tobą kochał nie wiadomo ile minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj narzeczony ktory mnie rozdziewiczyl byl prawiczkiem i nie wyobrazam sobie zebym zrobila to z doswiadczonym facetem. jestem zbyt zazdrosna o przeszlosc. seks z prawiczkiem jest bardzo czuly i mozna go nazwac fantastycznym przezyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sex-rozmowy.pl/patrycja_sex_telefon.html mam 20 lat ale juz odkryłam w sobie ogromny pociąg do bdsm. Wiem, że tylko jako Suka mogę osiągnąć orgazm. Wiem, że masz żonę, którą kochasz, jesteś dla niej romantyczny, namiętny. Wiem także, że pragniesz czasami takiej suni jak ja. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko można pozbyć się problemu z portalem sexrandki.ovh gdzie są fajne kocice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×