Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mercedes32

Spacerówka - pomózcie..

Polecane posty

Gość Mercedes32

Tak czytam, czytam i niemoge sie na nic zdecydowac. Moze doradzicie ,opowiecie o spacerówce kt się U Was sprawdziła, na co powinnam zwracac uwage przywyborze, co jest wazniejsze co mnie. 1) niezawodna, solidna, niepsujaca sie 2) Koła ułatwiajace poruszanie sie min po lesie i po drogach 3) szeroki i głębokie siedzisko wystarczajace do konca ( gdzies od 6 msc dziecka)- zeby dziecko nie wyglądałojak pokurcz 4) Podnózek 5) Regulowane oparcie z mozliwoscia rozłozenia do spania dla młodeszego dziecka 6) Kosz na zakupy 7) Lekki w miare mozliwosc (czasem i jego i dziecko trzeba dzwigac) 8) Łatwo dkładajacy sie, mieszczacy w aucie (niewielkie gabaryty w miare pozliwosci) 9) 5- pkt pasy bezpieczenstwa 10) Skretne koła z blokada 11) Spiworek, moze parasolka Moze cos jeszcze dodacie, na co powinnam zwrócic uwage, moze polecicie swoj wozek lub ostrzegniecie przed innym. Chciałabym aby tu sie wdała dyskusja, czas juz m nie naglo. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koła pełne gumowe,nie plastikowe i nie pompowane. Dobrze amortyzuja,sa ciche i nie pękają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedes32
super dzieki za wypowiedz, moze konkretny typ wozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe obawiam sie że takie rzeczy to tylko w erze bo jak ma miec koła na leśne drogi i duze wygodne siedzisko to już napewno nie będzie lekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedes32
zawsze cos kosztem czegos, zawsze jest mezczyzna mieszkam w domku wiec wyjezdzam wozkiem z garazu wiec moze to niemusi byc do konca atrybut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma do tego ściągana barierke z przodu i folia przeciwdezcowa przypinana zamkiem do budki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedes32
a jaki masz brzuchacz? i ile spełnia z tego conapisałam? jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedes32
głeboki miałam pozyczony bo nie widziałam sensy inwestowania, sacerówke chcielismy miec lepsza zeby wystarczyła do konca ( mniej wiecej chyba do ok 3 lat) nie chce zwykłej, taniej laseczki w kt dziecko ledwo sie miesci, chce mu zapewnic konfort i wygode jak i sobie w jego uzytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście polecam X-landera. Gondolke kupilam deltima, ale z myslą ze zainwestujemy w fajną spacerówke- taką terenówkę. Ja jestem zadowolna z zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem odwrotnego zdania- przy starszym- kupowałam super spacerówkę - wydałam kasę a dziecko troche nią jeździło więcej tuptało- a potem jak miało niecałe 2 lata spacerówkę miało w pupinie. i oddałam ją praktycznie w stanie idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to tak: 1 chyba tak, narazie nic sie nie psuje 2 koła pompowane, obrotowe z możliwocia blokady 3Jak najbardziej 4 ma i mozna go złozyć jak nie potrzebny 5 można rozłożyć całkiem na płasko 6troche mały ale jest 7nawet,nawet ja tam uniose ;) 8 Chyba w maluchu by sie nawet zmieścił po złożeniu 9ma 10 ma 11 śpiworek mam, parasolki nie. Parasolka nie jest w sumie potrzebna bo można budke przełożyć całkiem do przodu jak swieci za bardzo albo pada ;) Do tego mam jeszcze tą folie, barierke można całkiem odpiąć. A i jest wkladka dla mniejszego dziecka. A i jeszce dla mnie wazne śpiworek można tak przyczepic, że nie zjeżdza to póżniej w doł razem z dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedes32
a co myslicie o chicco?, moj mały ma 5msc wiec dopiero przesiadac bedziemy sie do spacerówki wiec nawet jakbedzie słuzyla 1,5 eoku to i tak dłuzej niz głeboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksmata
http://www.allegro.pl/item320759902_nowy_rewelacyjny_wozek_peg_perego_at_4_od_ss.html kola - 26cm, duze, UVA, bezdetkowe, skretna os z mozliwoscia blokady - blokada umieszczona z boku wozka wiec wszystko sie dokonuje bez schylania sie do ziemi i grzebania przy umorusanych kolach;-) - stelaz - lekkie aluminium (pp ma bdb jakosci alu) ale w sporej ilosci (konstrukcja przystosowana do bardziej ekstremalnej jazdy niz tylko po chodniku pod blokiem;-). - waga - kolo 14,5kg ale jesli ktos nie musi dzwigac wozka a jedynie go prowadzic (korzystac z podjazdow itp) to absolutnie wagi sie nie odczuwa jako uciazliwa. - raczka - jeden palak, regulowany, powlekany guma o nierownej fakturze - dobrze sie trzyma w reku:-) - amortyzacja 3stopniowa - rewelacyjna! - duze siedzisko, regulowane do lezenia, regulowany podnozek - tylko w dwoch pozycjach, ale z doswiadczenia wiem ze z wiekszej ilosci sie nie korzysta;-) - meeeeega kosz! do tego ze sprytnym sposobem regulacji otworu - oraz mozliwoscia zamkniecia. super wygodne, nic sie nie gubi nawet przy ostrej jezdzie... a i jest to komfortowe gdy wozkiem wjezdzam do sklepu... poprostu zamkniety kosz daje mi poczucie bycia fair;-) - swietnie pomyslane uchwyty na picie dla dziecka - taszka przyczepiana do raczki dla doroslego, z mozliwoscia latwego odpiecia i nalozenia na pas jako saszetka - folia p/deszczowa - pokrycie cieple na nogi dziecka (nakladane i doczepiane do budki, wyzsze i imho lepsze niz w p3, ale nie jest jak tam dopinane na zamek) - palak u dziecka - obustronne otwieranie, poszerzanie, bergaflex. - 5pkt pasy - analogicznie jak w innych wozkach pp sama nie wiem co jeszcze pisac;-) swetnie sie prowadzi. tylko jest bardzo szeroki, wiec jesli ktos ma waziutkie drzwi to moze byc klopot - lepiej wymierzyc sobie;-) ja sie mieszcze - do kaltki, do obu wind, do drzwi od domu. pasuja mi moje podjazdy - ale te info nie powinny byc wyznacznikiem, bo to akurat u mnie;-) w zeszlym roku w polsce pojawil sie at4 safari bez pokrycia na nozki, w tym roku widzialam w necie trzy dodatkowe kolory (nowe zupelnie w ofercie pp) i pokrycie nozek - ja kupilam u siebie safari z pokryciem. ale kupowalam poza polska. zaplacilam w przeliczeniu na zlotowki za moj wozekkolo 1700 wiec niezle;-) a, no i mam skretna os, a widzialam at4 bez tej opcji... *** w at4 skreca cala os. inaczej niz w p3. wymaga to oswojenia z jazda, bo inaczej sie taki wozek prowadzi. inaczej, nie znaczy gorzej;-) to jak z autami z napedem na przod/tyl - zawsze jest jakis + i - i wymagaja ciut innej techniki jazdy;-) blokada dotyczy calej osi - wowczas przod zachowuje sie tak jak tylnia os. jest sztywna. jest to wygodne przy podjazdach i zjazdach, wejsciach do wind itp - wozek jest stabilny i nie ucieka a kolka nie przekrzywiaja sie i nie zahaczaja o nic. sprytne jest to ze blokujemy uzywajac pokretla na wysokosci poluda - komfortowo:-) planuje kolejna ciaze i jesli mi sie uda to do at4 dokupie navette wlasnie. amortyzacja jest boska. jesli ustawisz sobie na miekkie amortyzowanie i zaczniesz bujac stojacy wozek to masz super plynna bujawke;-) w trakcie jazdy swietnie sie sprawdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedes32
fajna ale raczej przekracza moj budzet myslałam tak do 700zł max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×