Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oonnaa

jakie badania w ciąży?

Polecane posty

Jestem w 8 tyg ciąży i byłam u lekarza prywatnie. Zrobil usg, ale nie zlecił mi żadnych badań, nawet sam na początku nie powiedział kiedy i jakie mam zrobić. Dopiero jak sie sama o to zapytałam to powiedział kiedy mam sie znów u niego pojawić i jakie badania będą robione. Również dopiero po moim pytaniu o jakieś witaminy powiedział, że mam brać narazie kwas foliowy i jeszcze jakieś witaminy dał. Czy to prawidłowe zachowanie? Czy na początku ciąży rzeczywiście nie ma konieczności robić takich badań? I czy decydując się na prywatne wizyty muszę też chodzić do lekarza do przychodni, żeby potem przychodziła do domu położna? Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położna będzie przychodziła do domu jak zglosisz w przychodni w poradni dzieciecej urodzenie dziecka. Nie ważne, czy chodzisz prywatnie, czy pństwowo do gina. Z witamin to do końca 3-ciego miesiąca bierze się tylko kwas foliowy. Dziwne, ze zadnych badan nie zlecił. Ja miałam zrobić ogole badanie moczu, krwi, WR (wasserman - na kiłę - obowiązkowe) i toxoplasmoze, jak sie nie robiło wczesniej i nie ma sie przeciwcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.....to może mam zmienić lekarza, dopiero bylam u niego na jednej wizycie i na jednym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki, bardzo fajna stronka, przyda sie bardzo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×