Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

passion fruit

Nie chce nic pic procz mleka!

Polecane posty

Moj maly 2 marca skonczyl 10 miesiecy. A pije tak: ok 9 -150ml mleka ok 12 -120ml mleka ok 15 -150ml mleka ok 17 -kilka lyzeczek soczku ok 18 -100ml mleka przed spaniem 180ml mleka w nocy 150ml mleka Synus nie chce pic nic innego niz mleko :( Ten soczek to wlasciwie mu daje jakby na sile. Ubzdural sobie ze z butelki to tylko mleko ma leciec i juz :( Co robic? czy nie za duzo tego mleka? W sumie wypija okolo 850 ml mleka na dobe i te kilka lyzeczek soczku. I w dodatku soczek jest gesty bo gdy dam herbatke to sie krztusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde dziecko rozwija się inaczej. Nic na siłę. Jak nie chce, to widać jeszcze nie pora na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze za duzo tego mleka moj maly jak mial 9-10 mies mleko jadl gora 3 razy po 150 a tak to obiad kaszka twarozek itp nawet lekarka mi mowila ze nie dawac juz tak duzo mleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw , moja mała do roku tylko piła mleko teraz ma 14 m i zaczęła pić sok i herbatkę. Rozmawiałm o tym z kilkoma matkami i miały tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj podawać do picia wodę nestle aquarel, moja lekarka mówiła, że jest zalecana przez Instytut Matki i Dziecka. Ja swemu podaję i apetyt jakby się zwiększył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytałam lekarki bo moja mała też tak mleczko kocha- i ta mi powiedziała że mała napija sie mlekiem i już - i nic w tym złego- lubi mleko niech pije mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maly ma 2miesiace i karmie piersią tez nie chce ani herbatek ani smoczka.W dzien je co 2 godziny w nocy co 3.Jest straszną pyza.Bardzo malo spi w dzien .Wczesnie rano wstaje.Jestem zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek jest tylko tydzień starszy od twojego i powiem ci, że dopiero od kilku dni chętnie pije herbatki i soczki z butelki. Wcześniej przez ok 2-3 miesiące robiłam tak jak ty, tz prawie na siłę łyżeczką po kilka kropel soczku pił. Mój też sobie ubzdurał że tylko mleko z butelki i to z kaszą (samego nie chciał), a teraz taka zmiana. Próbuj podać mu czasami picie z butelki tylko innej niż dajesz mleko. Może to go przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×