Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeczytajcie proszę... ***

niemiarowa praca serca płodu, proszę przeczytajcie!

Polecane posty

Gość przeczytajcie proszę... ***

Jak w temacie, czy któraś z was kobietki miała też taki problem?? Po wczorajszej wizycie jestem podłamana i nie wiem co dalej... :( oczywiście badania, a co teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lekceważ tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
zapomniałam dodać, że to 26 tydz według OM, lekarz powiedział, że to się zdarza i że zdecydowana większość kobiet rodzi zdrowiutkie dzieci, aje i tak mi strasznie źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lekceważ tego
Lekarz nie dał Ci żadnych zaleceń, dodatkowych badań? Wydaje mi się , że powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
wybieram sie na badania do łodzi ponoć tam mają najlepszy sprzęt. Ale zanim tam dotrę będę żyła w niepewności, a to jest najgorsze. Czyżbym była sama z tym problemem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
to właśnie lekarz dał mi namiary na Łódź, ale trzeba czekac na termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
A gdzie dokładnie w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lekceważ tego
Nie martw się, ale zrób sobie szczegółowe badania, z tym nie zwlekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaagggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lekceważ tego
Długo masz czekać na termin wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też tak było, w czasie badania tętno raz przyspieszało raz zwalniało, ale było to związane z tym, że raz maleństwo leżało spokojnie, by za chwilę być bardziej aktywnym... nie wiem czy u Ciebie chodzi o to samo, na wszelki wypadek jeśli masz taką możliwość zrób dodatkowe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
W Łodzi na ul Kamińskiego 31. Ponoć przyjmuje tam najlepszy w Polsce doktor. Co do terminu to narazie nikt nie odbiera telefonu i nic jeszcze nie wiem. Baderka u mnie też właśnie raz przyspieszało a raz zwalniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
a wiem, że trzeba czekać bo tak powiedział mi mój lekarz prowadzący, myslę, że nie są to zbyt odległe terminy bo z tym nie można poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lekceważ tego
Życzę powodzenia. 🌻 Napisz, jak będziesz po badaniach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
baderka mam nadzieję bo jak narazie to wszystkiego mi się odechciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
nie dziękuję żeby nie zapeszyć, oczywiście dam znać tylko jeszcze nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej dzidzi bylo dokladnie tak samo, tez serce bilo niemiarowo i co... urodzilam zdrowa dziewczynke, nie przejmuj sie, bedzie dobrze.Doskonale cie rozumiem, bo ja w ciazy bylam dokladnie taka sama i przejowalam sie wszystkim.Mialam robione badania,dokladnie przyglädali sie mojejmu dziecku i nic niepokojacego nie wyszlo.Ale oczywiscie powinnas poddac sie takim badaniom, bo przeciez nigdy nic nie wiadomo i kazda ciaza przebiega inaczej. trzymam kciuki, glowa do göry, pozdrawiam, zobaczysz bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
A co to za lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
a skąd taka pewność?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmymi sie tymi pustymi komentarzami, nic gorszego kobiecie w ciazy powiedziec nie mozna, wierz w to , ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci mówię ze wszystko będzie ok. nie przejumuj się takimi wypowiedziami jak wczesniej coś takeigo może napisać tylko głupia osoba bez żadnego wyczucia. trzymam kciuki zeby badania wyszły ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze, ja też bałam się cholernie, a mala urodziła się zdrowiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
mam nadzieję, nię dziękuję żeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno poroniszzzzzzzzzz
Dajcie luzu :P przecież dziewczyne trzeba również przyszykować na złe rzeczy.W życiu nie ejst tak kolorowo by mogło być dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
jeśli chciałaś mnie zdołować jeszcze bardziej swoją wypowiedzią to nie udało Ci się. Chyba nie jesteś matką skoro wypisujerz takie rzeczy tak poprostu z cała pewnością, a swoją drogą to ciekawe skąd ona się wzięła, czyżbyś był/ była ginekologiem? Nie wydaje mi się. Widzisz sprawy w dwóch kolorach czarnym i białym i tyle. Albo będzie dobrze, albo nie, ale zawsze istnieją rozwiązania pośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez tak bylo z tym ze od ok 30 tyg ciazy jak poszlam na rutynowe ktg, to bylam b zaskoczona miast 140-160 uderzen u nas bylo ledwo 109 a czasami spadalo do 80 :-o myslalam ze zwariuje tam oczywiscie za kazdym razem dawano mi skierowanie do szpitala na ktg i usg dokladniejsze aby wykluczyc wade serca, moj wspanialy gin zawyrokowal ze to pewnie pepowina wokol szyjki... nie musze chyba mowic jak to wszystko przezylam bylam na dokladnym usg serca plodu ktore wykluczlo wady, pozniej echo serca plodu i tez niby wszystko ok ale tetno co wizyta to ciagle b nisko i tak codzinnie od 32 tyg chodzilam do szpitala na ktg az do porodu (37 tydz) jak bylo lepiej to chodzilam co 2 dzien moj syn urodzil sie calkowicie zdrowy! nie mial pepowiny wokol szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×