Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goguska222

Jak schudnac w ciązy kiedy sie naprawde przesadziło z wagą

Polecane posty

Gość misika- ppppp
Witam, wszystkie strudzone dziewczyny odchudzaniem. Czytam to co piszecie i wiel co przeżywacie, ponieaż mi po ciąży też zostało ponad 20 kg, ale teraz jestem już szczęśliwa bo wróciłam do wagi z przed ciąży czyli 58 kg. Tak jak większość z was myślałam , że karmiąc schudnę bez problemu mineło 5 miesięcy od porodu a tu ani kg mniej. Byłam zdesperowana. Ku mojej rozpaczy uważałam, że jeśli karmię piersią to nie mogę stosować żadnej diety, ale moja koleżanka poleciła mi znajomą studentkę która studiowała dietetykę. Dziewczyna zsompolowała na podstawie moich preferencji indywidualną dietę dal mnie. Ku mojemu zaskoczeniu mogłam ją stosować przy karmieniu ponieważ była zdrowa i dobrze zbilansowana co powodowało, że dzidziuśowi nie szkodziła. mało tego posiłków było 6 dziennie wogóle nie czułam głodu i na dodatek nie miałam ochoty na słodycze - mijały tygodnie a ja chudłam bez żadnego problemu i nawet nie czułam że jestem na diecie. Teraz jeż minął rok i nie przytyłam nawet grama. Wiem że sama bym sobie nie poradziała z moim problemem. LENKA bardzo Ci dziękuję jesteś świetna w tym co robisz. Jeśli chiałybyście skontaktować się z Lenką dajcie mi zanć to podam wam namiary do niej, jest super - a nadodatek do diety dorzuciła mi ciwiczenia które mogłam wykonywać podczas zabawy z moim dzidziusiem. Jeśli chcecie to piszcie a ja podam wam namiary do LENY . Mój mail : misia-podloska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werniks 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga_26
mamproblej ogolnie zawsze bylam bardzo szczupla i drobna, jestem w 10tc i mam straszny brzuch tzn to nie jest jeszcze brzuszek ciazywy tylko sadlo:( doslownie miekki wylewajacy sie brzuch. odrzywiam sie raczej zdrowo nie jem slodyczy.blagam poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaallaa
witam ja w ciązy schudłam 8 kg ale zamiast obrzerać sie tłustym miesiskiem itd to jadłam praktycznie same owoce i warzywa urozmajcałam sobie to grilowaniem parowaniem itd zupy gotuje na pałce od kurczaka szczerze i tak nie przepadam wiec nie cierpie tłustych zupisk kiełbasa czy tam pierś z kurczaka czy inne miesko jak już musiałam zjeśc to tylko grilowane ryba na parze z warzywami hymmm pychota do tego wieczorej po kolacji z dużą zawartości awarzyw pomidor sałata ogórek rzodkiewka itd robiłam sobie ćwiczenia ale to tak ok 1,5 po kolacji żeby sie nie cofło ćwiczenia to były takie taniec brzucha -najlepiej nagrać sobie płyte i ćwiczyć z kimś w telewizji zawsze jest troche razniej siadałam na kanapie a na przeciwko mnie kładłam pufe i tak przez 30 min noge na pufe i na ziemie i nastepna noga dzięki tej diecie urodziłam zdrowego synka waga 4800g polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana SARK, London
WĘGLOWODANY. Tzw. NISKIE węglowodany. BH.40. MOTTO: INFO o węglowodanach. __WYSOKIE węglowodany, to takie, które po spożyciu produktu zawierającego właśnie węglowodany, podnoszą poziom cukru o więcej niż 26% (od 26,01% wzrostu). __NISKIE węglowodany; to, 1. zalecane: wzrost poziomu cukru po spożyciu od 0-13%, lub 2. dozwolone: wzrost poziomu cukru od 13,01-26,00%. Ten POZIOM WZROSTU można sobie łatwo samemu sprawdzić, własnym GLUKOMETREM !! Np. odczyt na glukometrze jest/mamy 100 mg/dL na czczo. Po spożyciu 50 gram czystej glukozy poziom wzrośnie; o ok. 74% przy odczycie najwyższym (sprawdzamy co 15 minut przez ok. 1,5-2,5 godziny), po spożyciu 50 gram winogron o ok. 12% (ten najwyższy), po ugotowanym ryżu ok. 14-18% (zależy od rodzaju ryżu), po kaszy jaglanej o ok. 17%. Po spożyciu cukru spożywczego też poziom wzrośnie o około 73-74%. Po spożyciu czekolady tzw. min. 70% cacao, poziom cukru wzrośnie o ok. 42%, to jest dużo, ponieważ w takiej czekoladzie jest dużo __WYSOKICH węglowodanów czyli cukru białego lub brązowego. Po spożyciu chleba pszenno-żytniego poziom cukru wzrasta UWAGA o ok. 74%, czyli jak przy czystej glukozie. To jeden z dramatycznych U J E M N Y C H, przyrodniczych rekordów !! I tenże wzrost poziomu cukru po spożyciu, można sobie sprawdzić samemu tj. należy tylko odczyty, wykonywać co 15 minut określając najwyższy poziom wzrostu i jest to łatwe, no ale należy to wykonać OSOBIŚCIE. Badanie zaczynamy NA CZCZO, określamy wówczas; POZIOM CUKRU np. 100mg/dL (tj. 5, 5 mmol/L). Następnie zjadamy 50 gram produktu, w którym chcemy określić wzrost poziomu cukru po spożyciu i badamy co 15 minut, określając odczyt najwyższy; może tym najwyższym być 2-gi, a może być 4-ty odczyt. To oczywiście zależy od rodzaju węglowodanów zawartych w zjedzonym przez nas produkcie. Takimi badaniami można łatwo i jednoznacznie potwierdzić sobie, tzw. __INDEKS GLIKEMICZNY, i zobaczyć ile jest tam błędów. P. S. __INDEKS ŻYWIENIOWY, a; __INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ, to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, a; IG, to marketing, obłuda i biznes. Zobacz też; GLUKOZA naturalna, wg: IRL KRAKÓW. __Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL __ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 84
Nie jest to takie trudne. ja w ciąży przytyłam 25kg bo się objadałam. Nie narzekałam bo sama sobie byłam winna. Po porodzie ważyłam 8 kg mniej i nadal wyglądałam jak słonica. Przestałam więc jeść pieczywo, makarony i ziemniaki. Ograniczyłam się do chlebka ryżowego. Do tego same gotowane potrawy bo jak się karmi to nawet trzeba tak jeść. Musiałam też godzinę dziennie jeździć na rolkach i drugą godzinę kręcić hulahop. Do tego doszły spacerki 2 x po 1,5 godziny dziennie. Mam super dziecko i cudownego męża więc udało mi się to wszystko pogodzić. Jestem 2 miesiące i 3 dni po porodzie i ważę tyle samo co przed ciążą. Schudłam więc jakieś17 kg w 2 miesiące. Wydaje mi się, że na samym karmieniu nie udało by mi się to. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof fajna
bez komentarza, same zawistne cipy, glupe polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży w ciąży...............
prof fajna ma rację piszę do tych kłócących i wyzywających się nawzajem - popadacie ze skrajności, w skrajność i jesteście po prostu chamskimi babami. Potwierdzacie regułę że dla kobiety najgorszym wrogiem jest inna kobieta. Uważam że są potrzebni i ludzie niscy i wysocy, grubsi i szczuplejsi, gdybyśmy wszyscy mieli być kolonami, to natura czy też Pan Bóg by nas takimi stworzył. To czym się szczycicie czyli wzrostem wysokim czy niskim nie jest waszą zasługą tylko genów, po prostu urodziliście z takich a nie innych rodziców... podpisuję się: zadowolony karzeł 158cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży w ciąży...............
*klonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sblonsia
witam mam 29 lat i jestem w drugiej ciązy w pierwszej przytylam 26 kg.(miałam cukrzyce ciążową) ale to mnie nie tłumaczy szczerze pozwalałam sobie ale teraz to się sobie dziwie jestemw 32 tygodniu a przytyłam 20 kg ,a prowadze inny tryb zycia ciagle z pierwszym dzieckiem na spacery ,zakupy ,itd,nie jem słodyczy ,odzywiam się zdrowo mam nauczkę po pierwszej ciaży aby nie przytyć a tu widże że waga ta sama idzie do góry a inny tryb zycia ,a no i jestem strasznie napuchnięta na nogach to kostek nie widać ,boję się nie chce juz tyć po pierwszej ciaży 1,5 roku gubiłam kilogramy,i karmiłam piersią co robić pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sblonsia
witam mam 29 lat i jestem w drugiej ciązy w pierwszej przytylam 26 kg.(miałam cukrzyce ciążową) ale to mnie nie tłumaczy szczerze pozwalałam sobie ale teraz to się sobie dziwie jestemw 32 tygodniu a przytyłam 20 kg ,a prowadze inny tryb zycia ciagle z pierwszym dzieckiem na spacery ,zakupy ,itd,nie jem słodyczy ,odzywiam się zdrowo mam nauczkę po pierwszej ciaży aby nie przytyć a tu widże że waga ta sama idzie do góry a inny tryb zycia ,a no i jestem strasznie napuchnięta na nogach to kostek nie widać ,boję się nie chce juz tyć po pierwszej ciaży 1,5 roku gubiłam kilogramy,i karmiłam piersią co robić pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem w drugiej ciąży (dopiero 8 tydzień). Nigdy nie byłam szczupła ale też nie jakaś gruba mam 163cm wzrostu i przed pierwszą ciążą ważyłam 68kg, w ciąży jedząc normalnie (czyli czasem jakiś słodycz a nawet fasfood się też zjadło) przytyłam 14 kg czyli chyba nie jakoś straaasznie dużo ale praktycznie całe te 14 kg było w moim brzuchu! po samym porodzie ważyłam 10 kg mniej a pozostałe 4kg zniknęły w tydzień. Skóra na brzuchu obecnie nie wygląda dobrze i nie mam się czym chwalić ale teraz będąc w drugiej ciąży bardzo się boję, że przytyję więcej i będę miała jeszcze większą piłeczkę. Tym bardziej, że jestem porównywana z moją chudą siostrą, która w ciąży przytyła 8kg twierdząc że jadła normalnie a pilnowała się na każdym kroku! Dlatego chciałam się dowiedzieć czy jest jakaś dieta żebym jeszcze teraz na początku ciąży mogła zrzucić parę kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała Zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki. Badania ”WHO” wykazały dodatkowo bardzo szerokie i dobroczynne dla człowieka spektrum działania Ziół( Tibetan Herbs ) nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Zioła Tybetańskie to naturalny susz ziołowy nie tabletki czy proszki oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez ryzyka jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyskaj wymarzona sylwetkę! jestem trenerem personalnym, Pomogę schudnąć młodym mamom telefonicznie i mailowo uloze dietę ( szybka w przygotowaniu) i trening , zapewnie wsparcie i niezbedna do uzyskania celu motywacje. Na terenie Białegostoku mogę poprowadzic trening osobiscie , zapraszam, zadzwoń i dowiedz się więcej na 502329937.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyskaj wymarzona sylwetkę! jestem trenerem personalnym, Pomogę schudnąć młodym mamom telefonicznie i mailowo uloze dietę ( szybka w przygotowaniu) i trening , zapewnie wsparcie i niezbedna do uzyskania celu motywacje. Na terenie Białegostoku mogę poprowadzic trening osobiscie , zapraszam, zadzwoń i dowiedz się więcej na 502329937.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaw32
Wiele jest środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pierwszej ciazy przytylam 33 kg a w ciagu 3 miesiecy zrzucilam 30 potem przez kolejne 2 miesisce jeszcze 6 kg. Przez pierwsze 3 mies zero slodyczy duzo spacerow z dzidziusiem weglowodany ograniczone do minimum wiecej bialka warzyw i owocow. Wiec dziewczyny nie ma co martwic sie na zapas. Na mnie wszyscy pod koniec ciazy patrzyli z litoscia i ciagle komentarze ,, oj biedna nie zrzuci tego zobaczysz po dziecku juz tak zostaje ,, itp. A szczena im opadla jak zobaczyli mnie po 3 mies od porodu. Uwazam ze wystarczy po prostu troszke silnej woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 18tygodniu przyszłam już 8 kilogramów nie jem słodkiego i zrezygnowałam z pieczywa już nie wiem co mam jeść aby tak szybko nie tyc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzowac przede wszystkim. Nie rozumiem skad ten ped na to zeby w ciazy wygladac najlepiej jak przed nia, ewentualnie jak przed nia z doklejonym mini brzuszkiem. Nie wiem tez skad te wyobrazenia o tym, ze po ciazy sie nie schudnie. Moim zdaniem wrecz przeciwnie, czlowiek dzieki temu ze sobie postawi za cel wrocenie do formy, nawet lepszej niz przed ciaza nie ma problemu z jakimis depresjami poporodowymi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie taki cel miałam. Wyglądać jak z doklejonym brzuszkiem. I poswiecilam 9 mcy na to żeby tak było. Dalam z siebie 110%. Żadnej taryfy ulgowej. Bardzo bardzo zdrowe posiłki, idealnie zbilansowana dieta dla mnie i dziecka. Mnóstwo owoców warzyw wszystko z pary lub grilla sama woda do picia zero slodyczy masaże baseny gimnastyka spacery. Właśnie po to żeby nie było płaczu i lamentu pozniej. Nie podpisuje się pod stwierdzeniem że w ciazy wolno bo kiedy indziej. Nie nie nie. Wyszlam że szpitala w rozmiarze S. Cialko nie ucierpialo w najmniejszym stopniu. Żadnych rozstępów obwislych piersi. Płaski twardy brzuch. Syn 3 lata. Zdrowy, silny, mocne zeby, brak jakichkolwiek problemów ze skórą, bystry i grzeczny. Można wszystko ale potrzeba włożyć w to dużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaM
Czasem ciężko jest zrzucić kilogramy, ale trzeba mieć silną wolę! Ja stosowałam ćwiczenia i brałam https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/. Suplement zawiera naturalne produkty, więc stosowałam go przy karmieniu i z maluchem było ok. 2-3 kg w miesiącu jest w stanie spaść dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

W ciąży słodycze można zastapić czymś słodkim ale zdrowym dla Ciebie i dziecka to tak między wierszami. A jak schudnać po ciązy jak się nie da? Nie bedę wyjątkowy, jak powiem -> ćwiczenia i dieta. Ale oczywiście nie każda dieta jest dobra gdy matka karmi i nie każda dieta jest wgl odpowiednia dla danej osoby :P. Ja np chodziłam do kliniki do Pani Dr Beaty Dethloff. Miała dobre opinie od matek karmiących cycem i każda mama była zadowolona z efektów i powiem wam, że ja też jestem zadowolona. Dostałam wykaz co mogę jeść, jak sobie przygotowywać posiłek, ja chudnę i najważniejsze - wiem, że moje dziecko w pokarmie dostaje co potrzebuję do dobrego rozwoju ;)))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOJAD
Dnia 12.03.2008 o 15:40, Gość aw81 napisał:

Czy plus 14 kg w 37 tc to duzo ???????????????????

to bedzie na plusoe jakies 3-4kg po porodzie ale przezyjesz  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×