Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goguska222

Jak schudnac w ciązy kiedy sie naprawde przesadziło z wagą

Polecane posty

Gość krolewnadewdq
"najpierw się spaslas jak świnia a teraz pompcy? na glupotę nie ma rady" to dowod, ze pierwsza obrazac, zaczeła:)ufliczka;)ona pierwsza zaczeła taki styl dyskusji, ktory sie pozniej rozwinaał.. obraziła kogos, nie wiedzac jak wyglada, ze gruba swinia jest i ze na głupote nie ma rady!!tez mi poziom!!ufliczko gratuluje:)sama zaczełas to jałowa dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się - nie dotykają mnie takie zania- swiadcza tylko o rozmówcy tak tak- a teraz 'raczki mam tu" zaraz wyjdzie że nic nie napisalas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
ufliczka sama jest pomarancza, ale coraz bardziej sie przekonuje, ze ika to ufliczka, tez jestescie obie małe, ty masz w linkach zdjecia syna a ufliczka ma niby syna..wiec pewnie jestes jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście lubie gorace dyskusje- i ty tez lubisz skoro w niej uczestniczysz obrzucania się błotem osobiście nie popierałam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
"13.03.2008] 14:24 debilizm nie zna granic a potem sie rodzą takie małe kaszaloty jak w linkach " pisał to kto o niejakim nikiu debilizm nie zna granic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguska222
to jak schudnac?pytam?przestnacie sie kłocic na moi topicu wypad!!stad, ja chce rady jak schudnac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaa dobre dobre nie masz racji - nasze dzieci róźnią się wiekiem- choć nie przecze i ufli i jej rodzinkę widziałam i żeby było dowcipnie da się z nią normalnie pogadac jak z każdą na forum- z małymi wyjatkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goguska- nie chudnij- zdażysz po ciaży- ja 15 kilo zrzucilam w 2 miesiące to i ty dasz radę- a przede wszystkim zrób sobie poziom cukru jesli rzeczywiście twoja waga bedziedzie znacząco odbiegała od normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze....ale smiech
ale prawda jest ze te 'duże' starzej o matko jeszcze sie tak nigdy nie usmialam ufliczka naprawde ty w to wierzysz?? hahah no nie moge a ja slyszalam wracze odwrotnie ze to nizsze soby wygladaja na starsze - zrsezta starsi ludzie przewaznie sa o wiele nizsi od osob o przecietnym wzroscie ale mnie rozbawil ten tekst, a moj maz normalnie jak mu to powiedzialam to pokaladal sie ze smiechu jakby takie male osoby jak ty byly takie przepiekne i kojarzyly sie z mlodym wygladem to na wybiegach nie paradowalby osoby z powyzej 170 wzrostu tylko takie jak ty... no ale trzeba sie dowartosciowac w jakis sposob, jak nie wzrost to moze "uroda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze....ale smiech
ale prawda jest ze te 'duże' starzej o matko jeszcze sie tak nigdy nie usmialam ufliczka naprawde ty w to wierzysz?? hahah no nie moge a ja slyszalam wracze odwrotnie ze to nizsze soby wygladaja na starsze - zrsezta starsi ludzie przewaznie sa o wiele nizsi od osob o przecietnym wzroscie ale mnie rozbawil ten tekst, a moj maz normalnie jak mu to powiedzialam to pokaladal sie ze smiechu jakby takie male osoby jak ty byly takie przepiekne i kojarzyly sie z mlodym wygladem to na wybiegach nie paradowalby osoby z powyzej 170 wzrostu tylko takie jak ty... no ale trzeba sie dowartosciowac w jakis sposob, jak nie wzrost to moze "uroda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaa
kurde dziewczyny ja juz tez bym chciała wiecej nie przytyc:( waże juz 73 kg!!! czuje sie ocięzała, nieatrakcyjna i wydaje mi sie ze jestem wielka. A to jeszcze 2 miesiace przedemna!!! Co zrobić zeby juz duzo nie przytyc???? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak serio goguś to twój topic był ale jedna debilka z drugą czepiły sie mojego wzrostu i masz po temacie.Z tego co pisalaś zostalo ci 2 miesiace do rozwiązania- urodzisz to wtedy będiesz się odchudzać. teraz to większego sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że wcale juz duzo nie przytujesz- wiekszosć to teraz kilogramy dziecka będą - uważajcie na ten nieszczesny cókier- moja koleżanka prze ciążą ważyla 50 kilo w ciaży zaczęła tych do prawie 100 - była za granica i oczywiscie nie chodziła tam do ginekologa- przyjechala tutaj i okazalo się że ma cukrzycę - wwaga doszla jej do ponad 100 kilo- na czescie dziecko urodziło się zdrowe a ona waży znów tyle ile powinna- jest rok po urodzeniu ja sie w ciaży nie przejmowałam;) moze dlatego że wiedziałam że potem i tak bedę chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaa
tylko ze ja z każdym dniem czuje ze tyje:( przed ciąza nie bylam zbyt szczupła ważyłam 62 kg ale teraz to juz wogóle :o przeczytałam ze w ciagu tych ostatnich miesiecy tyje sie najbardziej, wiem ze nie powinnam sie tak przejmowac ale boje sie ze potem cięzko bedzie mi to wszystko zrzucić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale niekoniecznie zresztą większość kobiet pod koniec tak w duchu uwaza si za "grube kaszaloty" to normalne- i powiem ci tak- w pierwszej ciąży przytyłam tylko 8 kilo ale zrzucenie mi tego zajeło ponad rok - wręcz jeszcze utyłam! teraz przytyłam 15 kilo i zrzuciłam szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaa
mam nadzieje ze również uda mi sie szybko zrzucić, chociaż nigdy nie miałam silnej woli do diet itp. Ike obejrzałam fotki - śliczne dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę na to nie ma zlotego leku- wszystko po porodzie zależy od czlowieka - jedna po porodzie jest jak wiór inna tyje mam tez sasiadke przed porodem szczulutka- teraz wielgasna a już 4 lata mineły- ale ona je- non stop podjada mówiac że niewiele je- jesli ktos oszukuje samegosiebie to diety nic ni pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwedwd
gruba ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwedwd
gruba ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwedwd
gruba ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwedwd
gruba ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaa
178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwedwd
to wcale nie jestes gruba, przy takim wzroscie 73 to normalnie jak w ciazy wygladasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwedwd
gruba jestes szczupła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaa
tamto nie ja pisałam. A mam 170 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdsa
no to tez niejgorzej wygladasz:)nie przesadzzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×