Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goguska222

Jak schudnac w ciązy kiedy sie naprawde przesadziło z wagą

Polecane posty

Gość krolewnadewdq
im mniejsze tym bardziej zadufane i zarozumiałe :)sa baby:)buahahaNapoleon tez byl bufon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
no i jaka durna uflica!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super długie kłody- to one i są byc chudą i niską ok- ale chudą i olbrzymem:O i nie jest to moje zdanie- nie na darmo na modelki mówią "wieszaki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
wole miec dłuie niz krotkie nogi!!:) ale sie pocieszacie karzełki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja co jest ładniejsze wysokie czy niskie jest z deczka bez sensu wazne, zeby chude :p tłuszcz nie jest sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
moja szwagierka ma 160 wzrostu wazy 43 kg i wcale nie wyglada chudo przy tym wzroscie to raczej taka w miare normalna waga zalezy tez duzo od budowy kosci, ona ma duze cycki i moze przez to nie wyglada na wychudzona co innego plaska dziewczyna na tylu i na cyckach, wtedy kazdy o takiej powie ze jest za chuda a wiadomo wiekoszosci chodzi ze za chuda jest w cyckach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworzysz teorie rodem z piaskownicy kobieto od kiedy to wzrost ma coś wspolnego z charakterem:O ale jakas notkę naukową na ten temat masz? czy to twoja chora wyobraźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
byla ankieta kiedys na ogolnej i faceci rownoglosnie powiedzieli ze wola panny 170 , ponizej 165 sa juz dla nich malo kobiece- tak stwierdzili - mozna gdzies to odszukac nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie lub krótkie nogi odnoszą się do proporcjonalności w stosunku do ciała ..... mozna być wysoką i mieć nogi długości 1/3 ciała co wygląda komicznie a mozna być niską i mieć nogi " do samej dupy" za przeproszeniem twój poziom rzeczywiście jest ala blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie uważam że kolorowi wlosów tez nic do inteligencji - blondi kojarzy mi się z pewnym typem laski- i może mieć nawet włosy kruczoczarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchacha a może "żałosna" ??? :D a ty nie umiesz nic powiedzieć prostym zdaniem " jesteś beznadziejna" ? będzie prościej i nikt nie będzie musiał się śmiać z twojej marnej logiki oj wole ja byc juz tym karłem niz ma mi echo w głowie dzwonić jak tobie dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike a co lepiej być
wysoką, a do tego wielką jak grzmot kobyłą?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lepiej;) to chyba pytanie nie do mnie- ja akurat jestem tu najniższa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz wolę byc niepraktyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilizm nie zna granic- powiem ci szczerze- lubie podyskutować - staram się nie obrażac dosadnie moich rozmówców - nawet jak maja inne zdanie ale w tym przypadku muszę przyznac że twój nick pasuje do ciebie jak mało który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufli to nie tak:D one sa poprostu bardziej zauważalne ;) w sumie cięzko niektórych nie zauważyć a co dopiero ominac - i nie mowię tu o paniach przy sobie - bo niektóre maja w sobie wiecej kobiecosci niz wszystkie chude razem wzięte- ale o typowych matronach którymi się stały na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
zauwazyłam, ze laski ,ktorych nikt nie lubi, bo niesymptyaczyne i wyniosłe, wszytsko zganiaja na swoja wątpliwą zreszta, trudna do udowodnienia w internecie urode, no i na na zazdrosc..wszystkim przypisuja zazdrosc..a ja znam mnostwo,ładnych , zgrabnych dziewczyn, ktorym nikt nie zazdrosci i sa lubiane, bo sa symoatyczne i miłe! a Ty jestes ufliczka, niesympatycznie, niemiłą kreaturą tego forum, potrafiaca tylko komus dokopac, nie powiesz nigdy nic konstruktnego mądrego, przechwalasz sie swoim ciętym jezykiem, no i co z tego, ze masz ciety jezyk , Doda tez ma ciety jezyk, a i tak słoma z butow jej wystaje i jest głupia, niesympatyczna laską:)identycznie jak TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
MNIE nie boli, ale tez bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
twoja proznosc i glupota mnie rozbawiła urzekła wręćz:) ufliczko przepieknie wspaniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewno- to poczytaj jeszcze raz siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
wg cIEBIE UFLICZKO wszystko co wyzsze niz twoje 158 jest , wielka drabiną, na ktora facet nie spojrzy,coz za ograniczone myslenie, wszystko co wazy wiecej niz Ty czyli ponad 42, jest gruba spasiona swinią:)wszyscy mamy wygladac tak jak Ty?nierozumiem? ludzie by sie pozabijali , gdyby na swiecie były same wredne zozły takie jakie Ty:) gdzie twoja tolerancja ?widze ze jest zerowa a tolerancja swiadczy o qlturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
ike a Ty jestes adwokatem ufliczki?bronisz jej jak jak mamusia coreczki?nie masz włąsnego zdania, slepo zapatrzona w jakas ufliczke sriczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to pisze osoba która niedawno rzuciła tekst "a potem sie rodzą takie małe kaszaloty jak w linkach " :D oj ty wielce kulturalna kurewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w adwokata nigdy się nie bawię - ale tak samo lubię "dyskusję" dla zabawy z takimi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
pustka twoja mnie przeraza ufliczko;)niz tylko potrafisz chwalic samą siebie, a ponizac innych, od samego poczatku tego topicu zaczełas ponizac innych, pozniej gdy ktos cie skrytykował:)zaczełas wychwalac siebie:)w dodatku znalazłas sobie jakiego adwokata:), ktory pewnie jest słabą osobowiscia i uczepił sie ciebie jak rzep psiego ogona, bo wie ze takie chamki to sa silne osobowosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
sorry, ale to nie pisałam, nie jestem jedyna na forum..o tych kszalatach, a skoro cie to tak dokneło znaczy, ze m,asz chyba kompleksy iko...bez włąsnego znadania , bezmyslnie przytakujace ufliczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ufli pogryzłam się nie raz i pewnie jeszcze sie pogryziemy nie o to chodzi z kim tylko o to przeciwko komu jak was najdzie 10 pomarańczy i każda swoje zaczyna to jest cool gorzej jak inne dwie myslą w odmienny od was sposób;) to juz xle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×