Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goguska222

Jak schudnac w ciązy kiedy sie naprawde przesadziło z wagą

Polecane posty

Gość goguska222
Jeszcze dodam, ze przed ciaża tak z rok moze dwa..kiedy wazyłam około 57, lub nawet 52 czasem zdarzało mi sie wazyc..przy 170 to nie tak duzo,no i wtedy nie mogłam zajsc w ciaze!!Kiedy tylko przytyłam do 62..od razu:)zaszłam w ciaze:)wiec kiedy troszke przybrałam:)łatwiej mi było zajsc:)w ciaze, nie wiem z czym to sie wiąze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest duza różnica miedzy jedzeniem i nietyciem a jedzeniem i tyciem skoro ktos wie że tyje powinien się ograniczać a nie być złym że inny od tego samego jedzenia nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - co do Ufliczki, to najlepsza metoda ignorować i tyle. Z tego co widzę ostatnio na kafe, to ta laska wszędzie wtrynia swoje trzy grosze jak to przytyła 5 kg tylko i jaka jest zajebista, do tego wszędzie gdzie wejdzie to od razu z chamskimi tekstami. Nie koniecznie nawet na temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
"nie podskakuj nam karle.."teraz mowie Twoimjezykiem ufliczka:)mniej wiecej w ten sposb gadasz z ludzmi!ordynarnie i chamsko miło ci?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
co z tego ze w ciazy przytyła tylko 5kg, skoro nie urosła ani cm i nadal jest małym karzełkiem z małym karłowatym możdzkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
nie ma sie czym chwalic ufliczko, ja mam kolezanke, ktora wrecz schudła w ciazy!!nie tyyle ze tylko 5 kg tylko przytyła jak Ty, ale schudła z 80 kg do 60...przy wzroscie 180 i po prostu ciaza ja ochudziła, wyłądniałą:)i zrzuciała zbedny tłuszcz wszystko dziecko zabrało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż byście się postarały jak juz chcecie kogoś obrażac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
ale lepiej przytyc jak autorka przy 170, albo wiecej niz 170 , niz przytyc mierzac 158!!jak ufliczka, gdy taki mału kurdupel jak ufliczka przytyje i wazy wiecej niz 60 to jest wielka tragiedia, bo widac tylko wielkie grube dupsko i grube, krotkie nozki, a jak ktos jest wyzszy, to waga sie inaczej rozkłada, poza tym , wyzszy zawsze wydaje sie szczuplejszy, nawet jak wazy tyle samo co niski:)to wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguska222
170 to nie drabina, to normalny, sredni przecietny wzrost, tym bardziej jelsi moj mezczyzna jest wysoki:) w zyciu bym sie z Toba na wzrost nie zamieniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguska222
za 158 to juz niska osoba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ufliczka czy ike przytyje to możecie sobie tylko pomarzyć przed snem i tak na marginecie- przy małej osobie i drobnej kości okragłosci wyglądają zupełnie inaczej niz przy wielkim ciosanym grubym klocu znam wiele puszystych kobiet i absolutnie nic do nich nie mam w sumie jestem kobieta- nie facetem - więc interesuje się wygladem mężczyzn ale skoro juz o tym mowa- niech stanie przy sobie niska puszystaa pani i wielkie monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguska222
ale ja nie jestem puszysta:)mam szczupłe kosci:)w ciazy mi tylko przytył brzuch i piersi urosły:)nogi mam długie i szczupłe nadal:)buzie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman facetw
NISKA: ponizej 170cm ponizej 160cm: karzelek NORMALNA/SREDNIA: 170cm-174cm WYSOKA: powyzej 175cm powyzej 179cm: zyrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goguska to nie płacz więcej na forum tylko się ciesz- 100 razy lepiej gada się z kobieta która lubi swój wyglad - jakikolwiek on by nie był niż z taka która ma kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman facetw
na ulicach też jest najwięcej babek mających 160-kilka centymetrów wiec jestes zwykła niewyrozniajaca sie z tłumu przecietniara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna jak to dobrze nie być standardowym rozmiarek- którego pełno na ulicach;) sama o sobie mówię karzełek, moj mąż jak idziemy na spacer pyta czy może poniesc mnie w kieszeni- mnie nie ruszają takie teksty- lubię być małym chudym karzelkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
bo taka jest prawda ktos kto mierz 172 przypuscmy i wazy 42 wyglada bardzo chudo a kto kto mierz 158 i wazy 42 ma normalna budowe ciala!!!kazdy dietetyk ci to powie, nawet jak oblicz sobie bmi musisz podac wzrost, a nie tylko wage!!zeby mozna było obliczyc stosunek wagi do wzrostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
to sobie oblicz jak nie umiesz liczyc przypuscmy dziewczyny dwie w wieku 20 lat jedna ma 180 i wazy 56..ma bmi 17,28, czyli małą niedowagę ok 5 kg a dziewczyna w jej wieku mierzaca 160,ale wazaca tyle samo czyli 56 ma bmi 21,88 i wage prawidłową!!! a jak nie wierzysz to se policz www.dieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz takie tabelki to są dobre dla nastolatek na bravo girl czy innych cudakach- możesz mieć tyle samo wzrostu, lat i taka sama wagę i zupeelnie inaczej wygladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
ufliczka wysoka laska w obcach wyglada komicznie?buahah, chyba zajebiscie zazdroscisz wyslokim, w miniowce wysoka wyglada własnie ekstra bo ma długie nogi:)!!a ty krociotkie!! a faceci to sie za kazda minispodniczka ogladaja!ubierz sie normalnie, bez szpilek i bez miniowki, w jakies zwykłe ciuchy i jak wtedy beda sie ogladac, znaczy sie, ze jestes łądna!za miniowa sie kazdą obejrza!:)to udowodnione juz:)jest naukowo:)tacy sa faceci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
ufliczka no ,bo moze jestes szczupła:) , to ze pokazało, ze wychodzenie znaczy, ze jestes po prostu chuda, ale jak z natury to okey, widocznie twoja waga jest ponizej przecietnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka to karzeł
dokładnie ty karle mały!!:)widac to zadufanie w kazdym twoiim wpisie:)sie musisz czyms chwalic:)jak bys była taka piekna i wsponiała nie musiałabys sie tym przy kazdej okazji chwalic:)buahaha, kogo chcesz przekonac o swojej wspaniałosci?nas?czy sama siebie hehehe idiotka jakich małych z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
i chodzę na solaris codziennie:)mam zajebscie długie tipsy i nosze rozowe mini i białe kozaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
a w głowie mam siano i pustke, ale to niewazne, wazne sa czyny odwazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
a ja jestem jeszczezaje-bistsza od ciebie i łądniejsza od ciebie i wyzsza, ma dłuzsze nogi:)wyglad modelki i urodizłam dwojke dzieci:)blond włosy do pasa i nie jestem sztucznie opalona solarką tylko naturalna brzoskwiniową cerę mam i za mna to sie dopiero ogladaja, nie musze nawet sziplek i miniowki ubierac, wystarczy, ze wyjde w starym swetrze i tak sie ogladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ktoś nie ma kompleksów- nie znaczy że się wywyższa kazda z nas - niezależnie od tego jak wygląda mowie powiedzieć - jestem super- tylko że większość woli narzekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
ufliczka cyckow pewnie nie masz:) w ogole hehe a ja mam rozmiar d:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
ufliczka , wola małe, bo duze ich nie chcą:)buahaha, a mała na kazdego poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziwczątką wysil się bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnadewdq
ale modelki są moim zdaniem duzo atrakcyjniejsze niz jakies karly!!typu longoria..petra niemcowa, naomi cambel czy z aktorek angelina Jolie, charlize theron sharon stone wszystkie maja powyzej 170!!i sa super laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×